Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Νέο Αρένα PVP

    Σαπίλα δλδ.???!!!! :) Και που να δείς τι μου γράφουν στις αναφορές που κάνω στο κέντρο "υποστήριξης"....μιας και έχω ακόμα 2 ακόμα,πρόσφατα θεματάκια στην πόλη μου. Μιλάω με φίλους,με σύντεχνους στο discord και κανένας δεν έχει τέτοιο θέμα με την Αρένα...το έχω αναφέρει απο τον Οκτώβρη του...
  2. Νέο Αρένα PVP

    Ειλικρινά με βγάζετε απο τα ρούχα μου με τις "έτοιμες" απαντήσεις που μας πασάρετε. Επίσης το γεγονός ότι μας περνάτε για τίποτα χθεσινούς στο παιχνίδι με εξοργίζει. 6 μήνες πέρασαν απο την πρώτη αναφορά που έκανα...κι ακόμα ο μεγαλύτερος αντίπαλος είναι στα 278....6 μήνες παίζω με bug....6...
  3. Νέο Αρένα PVP

    15 μέρες πέρασαν απο την αναφορά μου,εδώ και στην διαχείριση,συν τις 15 προηγούμενες που έπαιζα με +278 (και στα μεγάλα του κέφια βγάζει στο ξεκούδουνο +300...έναν τέτοιο αντίπαλο την εβδομάδα φυσικά) πέρασε ένας μήνας και σκοτάδι στον ορίζοντα. Κάποιοι το διάβασαν αλλά δεν είναι στα άτομα που...
  4. Νέο Αρένα PVP

    Καλησπέρα! Εδώ και 15+ μέρες η μεγαλύτερη ανταμοιβή μου στον αντίπαλο 3ου επιπέδου είναι +278. Έχουν εξαφανιστεί τα 400+ με φυσικό αποτέλεσμα να είμαι οριακά για να κερδίσω το τελευταίο σεντούκι των 100χιλ. (100 πόντοι-100 αγαθά) Με φυσιολογικούς αντιπάλους τελείωνα το τελευταίο σεντούκι σε...
  5. Συζήτηση Αναβάθμιση 1.261

    Καλησπέρα. Με την τελευταία αναβάθμιση 1.261 για τα κινητά,εκτός από το γεγονός ότι χάθηκε η μουσική του παιχνιδιού...εμφανίζεται συνέχεια το κουμπί του γρήγορου μαζέματος με διαμάντια.
  6. Συζήτηση Mobile Chat

    Αυτό που χρειαζόμαστε για τα κινητά είναι το μάζεμα με διαμάντια.! Όσο για την γενική συνομιλία (τσάτ) είναι ότι πιο άχρηστο υπάρχει στο παιχνίδι.!
  7. Συζήτηση Αλλαγές στις Εκστρατείες Συντεχνίας

    Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι,πάντως,στην πύλη του Θεού Ήλιου μάλλον υπάρχει ένα λάθος. Η ενίσχυση είναι 4% άμυνα για τον επιθετικό στρατό.....έτσι τουλάχιστον αναφέρει στο φόρουμ του ΒΕΤΑ. http://prntscr.com/tie4ru Αυτό που θα ήθελα να ξέρω είναι αν θα παίζει ρόλο το επίπεδο του Ναού και τα...
  8. Συζήτηση Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2020

    Ρόμπα με έκανε η INNO.!!! χαχαχα
  9. Συζήτηση Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2020

    Εάν γίνει όπως τα λές....θα είναι μια ακόμα κίτρινη κάρτα (μετά την αφαίρεση της πλατείας σκακιού απο προηγούμενο ιβέντ) για το παιχνίδι. Μιας και είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν θα βγάλουν τον Στίβο Ρούσσων για την προπόνηση και το κίτ πλατείας νικητών για το τουρνουά.! Είδομεν...
  10. Συζήτηση Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2020

    Καλημέρα φίλε.!!! Σωστά τα λές.....σωστά τα μετράς.!!! Δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί στο fandom σταματάει στο 21.....http://prntscr.com/tg84nc
  11. Συζήτηση Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2020

    Αν μετράω σωστά (από όσα διαβάζω στο fandom) τα ημερήσια δώρα στον ΒΕΤΑ ήταν 22 ενώ στους κανονικούς σέρβερς είναι 21.!!! Σωστά.????
  12. Βασιλικά λουτρά

    http://prntscr.com/suuwrg Πρός επιβεβαίωση.....έχουν πάει βοήθειες σε πλατείες νικητών,σκακιού,καρουζέλ....άχρηστες βοήθειες δηλαδή....και τα Βασιλικά Λουτρά (ένα μικρό Αλκατράζ) ακόμα μένει εκτός.!!!
  13. Βασιλικά λουτρά

    Το θέμα νομίζω ότι το εξαντλήσαμε....συμφωνούμε στο ότι διαφωνούμε :) Η μπάρα φίλων μου είναι ενεργή αλλά δεν είναι καθημερινή....όταν κάποιοι παίζουν σε 4 ή και 5 κόσμους κοιτάνε να πατήσουν Τ/Κ στις 1-2 βασικές πόλεις που έχουν τα ποντοκτίρια....και όχι στις διαμαντουπόλεις τους.! Αυτά από...
  14. Βασιλικά λουτρά

    120 φίλοι,65 σύντεχνοι + 75 γειτονιά.....πατάω καθημερινά σε όλους και όμως δεν μου πατάνε τις 85 βοήθειες που χρειάζομαι καθημερινά.!!! Και για να βλέπω ποιός πατάει και πόσο συχνά....οι βοήθειες γίνονται από Δημαρχείο για κάποιες μέρες....δεν είμαι κανένας φάρμερ.! :) Δεν είναι όμως αυτό το...
  15. Βασιλικά λουτρά

    Εάν θέλουν τα παιδιά από την διαχείριση θα μπορούσαν να το αναφέρουν.....αλλιώς,μόλις μαζεύουμε πατάμε ένα κίτ και τελειώνει η ιστορία. Σε λίγο καιρό,στο επίπεδο 8,θα δίνει 10 μονάδες....δεν είναι για να τις αφήνεις στο έλεος.!
  16. Βασιλικά λουτρά

    Ο Καρβουνιάρης με την κινητοποίηση αυξάνει μόνο τα νομίσματα,τίποτα άλλο.! Μόλις το τσέκαρα.! Έγραψα για "σχεδιαστικό λάθος ενός τόσο σημαντικού κτιρίου" σχετικά με τα Βασιλικά Λουτρά,γιατί θα μπορούσαν να βάλουν και τους πόντους ως μπόνους κινητοποίησης...και αμέσως-αμέσως πηγαίνει το κτίριο...
  17. Βασιλικά λουτρά

    Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.!! Αν και μου κάθεται πολύ στραβά,ένα τόσο σημαντικό κτίριο,σχεδιάστηκε έτσι ώστε να μένει τελευταίο για κινητοποίηση.! Ένα κίτ καθημερινά και λύνεται το θέμα.!!! Ευχαριστώ και πάλι!!!!!!!!!!!!
  18. Βασιλικά λουτρά

    Το κτίριο,βασιλικά λουτρά,του Αιγυπτιακού πολιτισμού,δεν κινητοποιείται από την αρχή,μαζί με όλα τα ειδικά και σημαντικά κτίρια της πόλης.....αλλά μένει τελευταίο με αποτέλεσμα να χάνουμε τις μονάδες αν δεν το προσέξουμε. Κοιτάξτε το σας παρακαλώ.!
  19. HTML5

    Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά αυτό το ξέρω και το κάνω σχεδόν καθημερινά. Η ερώτηση μου έχει να κάνει με την ενεργοποίηση που γίνεται αυτόματα χωρίς την δική μου παρέμβαση ή συγκατάθεση
  20. HTML5

    Γιατί ενεργοποιείται συνέχεια,από μόνος του ο HTML5.? Και με ποιόν τρόπο σταματάει αυτή η διαδικασία απενεργοποίησης του.?
Κορυφή