Τεχνικά προβλήματα Κόσμου Brisgard

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
[tzou] Έχει δημιουργηθεί πρόβλημα με τα μηνύματα μετά τη χθεσινή αναβάθμιση.
Έχουμε ενημερώσει τους τεχνικούς μας και περιμένουνε να το διορθώσουν.
Λίγο υπομονή. :roll:[/tzou]
 

DeletedUser28731

Guest
μου ηρθε μια αποστολη ανιχνευσε την περιοχη νοτια του cragshire εισχωρησε σε δυο τομεισ αυτησ τησ επαρχιασ αυτη την επαρχια την ειχα παρει πριν ερθει η αποστολη και τουσ τομεις τουσ εκανα ολους διαπραγματευση οποτε στο εισχορισε δεν μου το δινει ενω εχω την περιοχη πρασινη τι γινεται τωρα κλειδωνει εκει αυτη η αποστολη και παιζω με την αλλη μονο παρακαλω απαντηστε σας ευχαριστω

[vam]Μην κάνετε πολλαπλές δημοσιεύσεις για το ίδιο θέμα.[/vam]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22314

Guest
Καλησπέρα.. 2 προβλήματα.. στο ιστορικό γεγονότων την πρώτη φορά που θα μπεις δεν εμφανίζονται οι πύργοι στο πάνω μέρος. Αν βγεις και ξανά μπεις εμφανίζονται κανονικά. Το ίδιο συμβαίνει και με τις προσκλήσεις από συντεχνίες. Την πρώτη φορά που μπαίνεις δεν εμφανίζονται ενώ αν ξανά μπεις φαίνονται κανονικά. Αυτό εμφανίστηκε μετά την τελευταία αναβάθμιση.
αα και κάτι ακόμα.. όταν πατάς την το κουμπί απάντηση για να απαντήσεις μέσα στο μήνυμα που έχεις δεχτεί. αναβοσβήνει το κουμπί μηνυμάτων σαν να έχεις δεχτεί μήνυμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4343

Guest
Παίδες έχει γίνει χαμός στον Β server!!!! Είμαι Νέμεσις Α εκεί και ήμασταν πρώτη συμμαχία από την αποικιακή μέχρι και την Σύγχρονη σε όλους τους χάρτες και στο Σύνολο στην πρώτη θέση με LVL 11 και θέλαμε άλλους 6000 πόντους για LVL 12. Ξαφνικά 12:46 εξαφανίστηκε όλη ση συμμαχία από τον server και χαθήκαν όλες οι περιοχές μας στους χάρτες!!!!
Αποκλείεται να πάτησε κάποιος διάλυση γιατί ούτε στο δημαρχείο δείχνει κάτι ούτε είναι δυνατόν να γίνει αφού η συμμαχία είχε 7 παίκτες με δικαιώματα Ιδρυτή που αποκλείεται να πάτησαν ταυτόχρονα διάλυση όλοι τους.
Έφαγε οπότε κρασάρισμα το παιχνίδι και το κουλό είναι ότι τις μισές περιοχές με το που έγινε αυτό τις πήραν συμμαχίες γειτονικές στους χάρτες. Άντε να δω τι άκρη θα βρεθεί τώρα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τεχνικό πρόβλημα παιχνιδιού ;;; διαχείρισης ;;; administrator ;; εταιρείας ;;;τι είναι αυτό που 7 μέρες μετά δεν μας έχει δώσει ακόμα ουσιαστικές και πειστικές απαντήσεις για την διάλυση της μεγαλύτερης συντεχνίας στον Β κόσμο ;; ειλικρινά απορώ πως γίνεται να χρειάζεται 7 + μέρες για να βρεις μια κίνηση ενός παίκτη σύμφωνα με τα εως τώρα λεγόμενα των αρμοδίων , μιας και έχουν αποκλείσει οποιοδήποτε μπαγκ ή πρόβλημα του παιχνιδιού , είναι λογικό να έχετε 250 άτομα ξενερωμένα περιμένοντας το αυτονόητο ;; περιμένοντας να μάθουν τι ακριβώς έγινε ;;; πείτε μου είναι δυνατόν ;;; δηλαδή πότε θεωρείτε ότι η απάντηση σας θα έχει ουσία να ειπωθεί ;; μήπως σε κανένα μήνα ;; μήπως το θεωρείτε λογικό να καθυστερεί μια τόσο ουσιαστική απάντηση για την ίδια την ψυχή του παιχνιδιού ;; δεν ξέρω λέω γιατί δεν έχω ανιχνεύσει σε κανένα μνμ από όλα όσα διάβασα κάτι που να δείχνει πραγματικά ότι αντιλαμβάνεστε τι πραγματικά έχει συμβεί.........καληνύχτα σας .
 

DeletedUser22314

Guest
Καλησπέρα. Αγόρασα από την προσφορά του παιχνιδιού Κύπελλο ποδοσφαίρου foe' 5 πύργους φωτιάς που δίνουν άμυνα προς 350 κύπελλα τον καθένα . κατασκεύασα τους 2 χωρίς πρόβλημα ενώ τους επόμενους 3 την ώρα που πάταγα την κατασκευή τους αφαιρούσε κανονικά από την απογραφή αλλά δεν μου τους εμφάνιζε να τους κτίσω. έτσι και εξαφανίστηκαν εντελώς. Έχει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα; Παρακαλώ κοιτάξτε το. Έχω κάνει και τίκετ.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα
εχει γινει κατι στον β κοσμο?
δεν μπορω να συνδεθω στους αλλους κοσμους μπαινω κανονικα
 
Κορυφή