Αναβάθμιση στην 1.117

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.117
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Αααααχ....
Οντως πολυ καλες οι Αναβαθμισεις....
Το πρωτο που ειδα?
Επιστροφη ενος προβληματος που ειχε λυθει με καποια απο τις τελευταιες αναβαθμισεις....
Ο ενοχλητικος ηχος, που παραμενει μετα το τελος μιας μαχης....:(
Αν μπορουσα να σας στειλω ενα αρχειο με το τι ακουω τωρα, θα καταλαβαινατε....:confused::confused::confused:
Αντε παω για επανεκινηση του FoE.... ε ρε γλεντια παλι!!!!!

Το δευτερο...
http://prntscr.com/hyjcdl
αμ δε.....!!!
Συνεχιζει το προβλημα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

dio21

Καμένος Χρήστης
Μετα απο συνεχεις μαχες, η παρατηρηση μου ποιο πανω, διαφοροποιειται...
Παρατηρησα λοιπον, οτι μονο σε μαχες (προς το παρων) που συμμετεχει η μοναδα "Παρατηρητης Δορυφορων" της εποχης του Μελλοντος, επαναλαμβανετε (κολλαει) και συνεχιζει να αναπαραγετε ακομα και αν επιστρεψεις στην οθονη της πολης σου, ο ηχος που κανει αυτη η μοναδα οταν κινειται...
 

lancelot1

Νέο Μέλος
Υπαρχει μεγαλο θεμα με τους ηχους μετα την αναβαθμιση. Ειδικα στις μαχες ολα ακουγονται διαφορετικά, πιο θορυβωδη και με αντιλαλο κατα καποιο τροπο.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ρε παιδια....
Μετα την τελευταια αναβαθμιση, μονο εγω εχω θεμα με το ποντικι?
Νομισα οτι παπαλα η μπαταρια, αλλα και που αλλαξα τπτ....
κολλαει και δεν σερνει την εικονα και αλλα τρελλα....
 

DeletedUser29206

Guest
Εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.
Μήπως έχει σχέση με adobe flash player;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Ρε παιδια....
Μετα την τελευταια αναβαθμιση, μονο εγω εχω θεμα με το ποντικι?
Νομισα οτι παπαλα η μπαταρια, αλλα και που αλλαξα τπτ....
κολλαει και δεν σερνει την εικονα και αλλα τρελλα....
Σου εχω δυο επιλογεςως λυση
η πρωτη ειναι να προσλαβεις τους καταλληλους ..μισθοφορους πχ
https://prnt.sc/i2rhov
η δευτερη ειναι να το ...καλοπιασεις
http://prntscr.com/i2romt
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ωπα το θεμα μου! γραφειο παραπονων! εδω ειμαι!χαχαχαχαχ
απο που να ξεκινησω κ που να τελειωσω??
σεσ...ενταξει μια τραγωδια απλα! πολιορκιες δεν φαινονται...κολληματα συνεχεια...κανει ολη την ωρα 'μαγκωματα' οταν πας περα δωθε σε εναν χαρτη..
ηχος! πατας κ κανει τον ηχο επιλογης μετα απο λιγο!
ηχος μαχης! κανεις μαχη κ ακους ενα ωραιο γρρρρρρρρρ απο κανα τσαμπιον κανα τεταρτο! θελει ανανεωση αν σταματησει...
στις ενεργειες...αν πατας γρηγορα βοηθεια παγωνει για κλασματα η εικονα κ ξεοκολαει....
μαχες χειροκινητες..δοκιμαστε να μπειτε σε κανα γειτονα..θελετε 3-4 λεπτα μονο για να σας βαλει στο πεδιο μαχης!
αλλο αλλο??εχω κ αλλα αυτα ειναι τα προχειρα που θυμαμαι!

συμπερασμα! για ολα φταινε τα κουκις και ο μπραουζερ! χαχαχαχαχαχα η γνωστη απαντηση...

υ.γ νομιζω οτι το παιχνιδι εχει βαρυνει παρα πολυ...δεν ξερω τι φταιει αλλα ξεφορτωστε το!

υ.γ2 ακυρο! ελεος πια με αυτα τα εβεντ...βαρεθηκαμε τα ιδια κ τα ιδια κ τα ιδια κ τα ιδια!
 

DeletedUser21

Guest
Δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα, έλεγξε την ταχύτητα σύνδεσης που έχεις και το flash player (θα πρέπει να είναι ενημερωμένο).
Σχετικά μεε τους ήχους δε το χω ελέγξει αλλά θα κάνω μια δοκιμή.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
καλησπερα! δεν φταιει η ταχυτητα..αντιμετοπισουμε τα ιδια προβληματα παρα πολλα παιδια ανεξαρτητως ιντερνετ-υπολογιστη...
τα παραπανω προβληματα εμφανιστηκαν μετα την τελευταια αναβαθμιση!
φιλε κιντερ δεν ξερω εσυ γιατι δεν αντιμετοπιζεις καποιο προβλημα..μηπως διαφερει ο τροπος παιχνιδιου μας?κανεις σεσ στις 8?
γενικα κανεις μαχες? εισαι ενεργος σαν παιχτης δεν προλαβαινεις λογο διαχειρισης?
αποριες ειναι απλα...αν κανεις τα παραπανω δυσκολευομαι να πιστεψω οτι δεν εχει παρατηρησει καποιο προβλημα..

καλυτεροι τεχνικοι-παρατηρητες προβληματων-κτλ απο εμας του παιχτες δεν υπαρχει κανεις..εμεις παιζουμε εμεις βλεπουμε τα προβληματα..εμεις σας τα λεμε εσεις δεν μας πιστευετε...αυτη η σειρα...:))))
 

DeletedUser21

Guest
Πολλούς πόντους δεν έχω, τερματίζω κάθε βδομάδα όμως τη ΣεΣ (αυτό πονά από πλευράς απωλειών και αγαθών) και έχω αρκετές μάχες για τους πόντους μου με μάχες στη γειτονιά μου (δε με θες εκεί, είμαι ο "κακός" της παρέας)... το τελευταίο 6μηνο παίζω και από υπολογιστή και από ipad δίχως κάποιο πρόβλημα στις μάχες μου. Το παιχνίδι είναι αρκετά σταθερό όταν έχω καλή σύνδεση στο Internet και έχω κάνει επανεκίνηση στον υπολογιστή μου.
Να σημειώσω ότι δεν κάνω ποτέ σχεδόν διαγραφή cookies αλλά έχω πάντα ενημερωμένο το flash player.

κι έχεις δίκαιο, οι παίκτες είναι οι καλύτεροι παρατηρητές, αυτός είναι ο λόγος που παίζω στο παιχνίδι και "ίδρωσα" να με πάρουν σε καλή συντεχνία για να μπορώ να λύνω απορίες και να έχω καλή άποψη γι' αυτό
 

Συνημμένα

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    86,1 KB · Προβολές: 6
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    242,3 KB · Προβολές: 6

talamanta

Καμένος Χρήστης
καλησπερα! δεν φταιει η ταχυτητα..αντιμετοπισουμε τα ιδια προβληματα παρα πολλα παιδια ανεξαρτητως ιντερνετ-υπολογιστη...
τα παραπανω προβληματα εμφανιστηκαν μετα την τελευταια αναβαθμιση!
φιλε κιντερ δεν ξερω εσυ γιατι δεν αντιμετοπιζεις καποιο προβλημα..μηπως διαφερει ο τροπος παιχνιδιου μας?κανεις σεσ στις 8?
γενικα κανεις μαχες? εισαι ενεργος σαν παιχτης δεν προλαβαινεις λογο διαχειρισης?
αποριες ειναι απλα...αν κανεις τα παραπανω δυσκολευομαι να πιστεψω οτι δεν εχει παρατηρησει καποιο προβλημα..

καλυτεροι τεχνικοι-παρατηρητες προβληματων-κτλ απο εμας του παιχτες δεν υπαρχει κανεις..εμεις παιζουμε εμεις βλεπουμε τα προβληματα..εμεις σας τα λεμε εσεις δεν μας πιστευετε...αυτη η σειρα...:))))

Πολλούς πόντους δεν έχω, τερματίζω κάθε βδομάδα όμως τη ΣεΣ (αυτό πονά από πλευράς απωλειών και αγαθών) και έχω αρκετές μάχες για τους πόντους μου με μάχες στη γειτονιά μου (δε με θες εκεί, είμαι ο "κακός" της παρέας)... το τελευταίο 6μηνο παίζω και από υπολογιστή και από ipad δίχως κάποιο πρόβλημα στις μάχες μου. Το παιχνίδι είναι αρκετά σταθερό όταν έχω καλή σύνδεση στο Internet και έχω κάνει επανεκίνηση στον υπολογιστή μου.
Να σημειώσω ότι δεν κάνω ποτέ σχεδόν διαγραφή cookies αλλά έχω πάντα ενημερωμένο το flash player.

κι έχεις δίκαιο, οι παίκτες είναι οι καλύτεροι παρατηρητές, αυτός είναι ο λόγος που παίζω στο παιχνίδι και "ίδρωσα" να με πάρουν σε καλή συντεχνία για να μπορώ να λύνω απορίες και να έχω καλή άποψη γι' αυτό

Καλησπερα ..παρ ολο που και ...κολλητη με τον μητσο δεν με λες
θα συμφωνισω μαζι του σχεδον σε ολα τα φοεκικα ''δεινα'' και .. λιγα γραφει
Απο την αλλη δεν εχω γιατι να μην δεχτω ως ακριβη και αυτα που δηλωνει εγγραφως ο/η kinder
οποτε ..το συμπερασμα της ταλας απο τα ανω συμφραζομενα ειναι οτι
μαλλον δεν εχει και τοσο σχεση ο υπολογιστης 'η η αναβαθμιση με το .. μελι του παιχνιδιου
μαλλον τον βασικο ρολο παιζει λοιπον η καταλληλη ....συντεχνεια και το ποσο καλο καφε φτιαχνει
α ..και η συννεφοκαθιμενη μαντα σιγονταρει κι ... ο καλος παπουτσομενος αντιπαλος
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Πολλούς πόντους δεν έχω, τερματίζω κάθε βδομάδα όμως τη ΣεΣ (αυτό πονά από πλευράς απωλειών και αγαθών) και έχω αρκετές μάχες για τους πόντους μου με μάχες στη γειτονιά μου (δε με θες εκεί, είμαι ο "κακός" της παρέας)... το τελευταίο 6μηνο παίζω και από υπολογιστή και από ipad δίχως κάποιο πρόβλημα στις μάχες μου. Το παιχνίδι είναι αρκετά σταθερό όταν έχω καλή σύνδεση στο Internet και έχω κάνει επανεκίνηση στον υπολογιστή μου.
Να σημειώσω ότι δεν κάνω ποτέ σχεδόν διαγραφή cookies αλλά έχω πάντα ενημερωμένο το flash player.

κι έχεις δίκαιο, οι παίκτες είναι οι καλύτεροι παρατηρητές, αυτός είναι ο λόγος που παίζω στο παιχνίδι και "ίδρωσα" να με πάρουν σε καλή συντεχνία για να μπορώ να λύνω απορίες και να έχω καλή άποψη γι' αυτό


καλησπερα! οποτε απλα με επιβεβαιωνεις....δεν κανεις σεσ...δεν μπαινεις στις 8..δεν ξερεις μαυρο χαλι εχουν οι χαρτες,...
απλα παιζει με αλλους ρυθμους...
μπαινεις οτι ωρα θελεις κ σε βολευει..βαζεις τις παραγωγες σου...κανεις την εκστρατεια σου ευκολα μιας κ πρεπε να κανεις 64 μαχες μεσα σε 6 ημερες...
κανεις σε γειτονια με την ανεση σου..οτι ωρα θελεις χωρις να πρεπε να παιξεις με αλλα ατομα ταυτοχρονα...
και μενα ετσι τραινο παει το παιχνιδι παντως!
μπες σε σεσ σε καποιον κοσμο που εχει κινηση στις 8...οχι σε πεθαμενο κοσμο..κ θα δεις ολα τα παραπανω που γραφω και γενικα γραφουμε κ παραπονιομαστε ολοι τοσα χρονια...
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Kαι μιας και πηγε στον ΣεΣ η κουβεντα...
Με εκεινο το προβλημα που εχω/εχουμε ξανα-ματα αναφερει, τι γινετε ρε παιδια?
Αυτο που εν ωρα πολιορκιας, οταν ενας Συντεχνος (ή και "εχθρος") σε "κοβει" εν μεσω μαχης, ειτε γιατι καθαρισε ο μεν πρωτος τον στρατο αμυνας ειτε γιατι ο δευτερος εσπασε τον στρατο πολιορκιας, και εσενα σε πεταει αυτο το "εσωτερικο σφαλμα" και πρεπει να ξαναφορτωσεις ΟΛΟ το παιχνιδι...τι σπαστικο?
και αλλαζει σε πολλες περιπτωσεις και την εκβαση της μαχης...μεχρι να φορτωσεις εσυ προλαβαινει ο αντιπαλλος να βαλει αμυνες ή να συνεχισει με αλλο στρατο πολιορκιας...
Ξαναλεω... ειχε διορθωθει το συγκεκριμενο πριν κανενα 6αμηνο, αλλα σε καποια "αναβαθμιση" ξαναπροεκυψε....
Δεν θα επρεπε να ειναι προτεραιοτητα των τεχνικων να το ξαναδιορθωσουν? Απο τη στιγμη μαλιστα που οι ιδιοι το ονομαζουν "εσωτερικο σφαλμα"???
 

DeletedUser21

Guest
Μπορούμε να αναφέρουμε οποιοδήποτε πρόβλημα προκύπτει ΕΔΩ, όλα τα προβλήματα που καταγράφονται σ' αυτό το θέμα αναφέρονται στους τεχνικούς ώστε να τα διορθώσουν το συντομότερο. Αν το πρόβλημα έχει ήδη αναφερθεί, μπορείτε να γράψετε από κάτω και τη δική σας εκδοχή.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Μπορούμε να αναφέρουμε οποιοδήποτε πρόβλημα προκύπτει ΕΔΩ, όλα τα προβλήματα που καταγράφονται σ' αυτό το θέμα αναφέρονται στους τεχνικούς ώστε να τα διορθώσουν το συντομότερο. Αν το πρόβλημα έχει ήδη αναφερθεί, μπορείτε να γράψετε από κάτω και τη δική σας εκδοχή.

3η φορα το ξαναπα...αντε να δουμε...)))
 
Κορυφή