Εκστρατεια - Ισχυς συντεχνιας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31436
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31436

Guest
Εχει καταλαβει κανεις ποτε προστιθεται η ισχυς συντεχιας απο την εκστρατεια? Καθε επιπεδο που κερδιζεται στις "κορωνες" προστιθεται στην καθημερινη καταμετρηση ισχυος? Μαζεμενα στο τελος παντως δεν εχω παρατηρησει να τα προσθετει.
 

DeletedUser29206

Guest
Στο τέλος νομίζω τα προσθέτει, λογικά στην λήξη της εκστρατείας ή στην έναρξη.
 

DeletedUser31436

Guest
Επειδη το παρατηρω καθημερινα, μαζεμενα δεν μας τα εβαλε σε καμια περιπτωση οταν τελειωσε η εκστρατεια. Θα κοιταξω και οταν ξεκινησει αυριο η καινουρια
 

DeletedUser31055

Guest
Στο τέλος με το που λήξει στις 20.00 που κάνει την καταμέτρηση προσθέτει το μπόνους της εκστρατείας.
 

DeletedUser31436

Guest
Επι 3 ημερες τωρα που το κοιταζω παντως δεν εβαλε μαζεμενους ποντους απο την εκστρατεια και τελειωσε νομιζω χθες.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Αν νομίζετε ότι δεν προστίθεται η ισχύς από τις Εκστρατείες, παρακαλώ κάντε μία αίτηση υποστήριξης για να το ελέγξουμε και να αναφέρουμε στους τεχνικούς μας πιθανό σφάλμα (αν υπάρχει)
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Καθημερινα στον ημερησιο απολογισμο καθε 8 η ωρα προστιθετε η ισχυη απο τον ΣεΣ και απο την τυχον προοδο εκεινης της μερας στην Εκστρατεια....ετσι ηταν παλια τουλαχιστον που ειχα αναρωτηθει και γω, και αυτο μου απαντησε η Διαχειριση....
Ειχα κανει και τον ελεγχο μεσω των ημερησιων απογραφων που φενονται στο ημερολογιο στον ΣεΣ....
Μπορουσες να το καταλαβεις δε ευκολα, επειδη καθε Δευετερα που δεν ειχε Ζουγκλα, η Ισχυη ηταν αρκετα μειωμενη....
Τωρα τελευταια βλεπω σε αντιθεση οτι Δευτεριατικες Ημερησιες απογραφες ειναι υψηλοτερες...αυτο σημαινει οτι μετραει αλλιως?
'η οτι το μπονους θεσης παει τη Δευετερα που ληγει η Ζουγκλα?
δεν ξερω...
τι να πω?
 

DeletedUser31436

Guest
Την Δευτερα ειχε οντως αρκετη διαφορα με τις αλλες ημερες αλλα ηταν στο 25% της ισχυος που πηραμε στην εκστρατεια της προηγουμενης εβδομαδας.
 

DeletedUser31285

Guest
Καλησπέρα στην συντεχνία που είμαι, ο ιδρυτής έχει να μπει κάποια χρόνια και ο αρχηγός δεν μπαίνει συχνά και δεν μπορεί να μοιράσει εξουσίες σε άλλους παίκτες. Δεν θέλω να αλαξω συντεχνία γιατί έχω βοηθήσει να ανέβει. Tο ερώτημα μου είναι το εξής : Mπορεί κάποιος από τους τεχνικούς να μεταφέρει αρμοδιότητες από ανενεργά μέλη σε ενεργά μέλη; Ένα μεγάλο πρόβλημα είναι και η εκστρατεία. Δέν υπάρχει κάποιος να ξεκλιδώσει το επόμενο επίπεδο και δεν μπορούμε να αλλάξουμε ρυθμίσεις στην συντεχνία για να προσκαλέσουμε και αλλά άτομα. Το έυκολο θα ήταν να αλλάξω συντεχνία. Αλλά δεν θέλω.
 

DeletedUser29206

Guest
Καλησπέρα στην συντεχνία που είμαι, ο ιδρυτής έχει να μπει κάποια χρόνια και ο αρχηγός δεν μπαίνει συχνά και δεν μπορεί να μοιράσει εξουσίες σε άλλους παίκτες. Δεν θέλω να αλαξω συντεχνία γιατί έχω βοηθήσει να ανέβει. Tο ερώτημα μου είναι το εξής : Mπορεί κάποιος από τους τεχνικούς να μεταφέρει αρμοδιότητες από ανενεργά μέλη σε ενεργά μέλη; Ένα μεγάλο πρόβλημα είναι και η εκστρατεία. Δέν υπάρχει κάποιος να ξεκλιδώσει το επόμενο επίπεδο και δεν μπορούμε να αλλάξουμε ρυθμίσεις στην συντεχνία για να προσκαλέσουμε και αλλά άτομα. Το έυκολο θα ήταν να αλλάξω συντεχνία. Αλλά δεν θέλω.
Μίλα με την υποστήριξη για αυτό το θέμα: https://support.innogames.com/login/to/game/forgeofempires/market/gr
 

dio21

Καμένος Χρήστης
ΔΕν θελω να σε δυσαρεστησω, αλλα ο ΙΔΡΗΤΗΣ ειναι ο μονος υπευθυνος σε καθε Συντεχνια....
Αυτος μοιραζει τα δικαιωματα του Αρχηγου-ων οπου θελει ή ακομα δινει και δικαιωμα Ιδρητη σε καποιον αλλον, οταν ειναι να φυγει ("φυγει" για οποιονδηποτε λογο)....
Αν ο δικος σας δεν φροντισε να κανει τα απαραιτητα, πριν σταματησει το παιχνιδι, νομιζω οτι δεν μπορει να γινει τπτ....
μιλα βεβαια με την υποστηρηξη, αλλα.....:(
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα στην συντεχνία που είμαι, ο ιδρυτής έχει να μπει κάποια χρόνια και ο αρχηγός δεν μπαίνει συχνά και δεν μπορεί να μοιράσει εξουσίες σε άλλους παίκτες. Δεν θέλω να αλαξω συντεχνία γιατί έχω βοηθήσει να ανέβει. Tο ερώτημα μου είναι το εξής : Mπορεί κάποιος από τους τεχνικούς να μεταφέρει αρμοδιότητες από ανενεργά μέλη σε ενεργά μέλη; Ένα μεγάλο πρόβλημα είναι και η εκστρατεία. Δέν υπάρχει κάποιος να ξεκλιδώσει το επόμενο επίπεδο και δεν μπορούμε να αλλάξουμε ρυθμίσεις στην συντεχνία για να προσκαλέσουμε και αλλά άτομα. Το έυκολο θα ήταν να αλλάξω συντεχνία. Αλλά δεν θέλω.

Καλησπερα επειδη εχει ξανασυμβει και με αλλες συντεχνιες
οντως εαν εξηγησετε στην διαχειριση το προβλημα σας σιγουρα θα σας δωσει λυση
ειτε αποβαλλοντας (προσωρινα) τον ανενεργη ιδρυτη
αυτοματα το δικαιωμα του ιδρυτη παει στον αμεσως επομενο βαθμολογικα
ειτε ανοιγοντας το δικαιωμα του ιδρυτη σε καποιον τον οποιον θα υποδειξουν
ολοι οι υπολοιποι ενεργοι παιχτες
Ομως ο αρχηγος μπορει να ανοιξει δικαιωματα σε αλλα μελη
γιατι δεν το εχει κανει?

η μονη διαφορα του αρχηγου με το δικαιωμα του ιδρυτη ειναι ..το δικαιωμα της αποβολης του ιδρυτη και της διαλυσης της συντεχνιας
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser31285

Guest
Μου είπε πως δεν μπορεί και ούτε αυτός μπαίνει συχνά ..... Μόνο ο ιδρυτής λέει έχει το δικαίωμα να προσθέσει αρχηγό. π.χ. έχω κάποια δικαιώματα αλλά δεν μπορώ να ξεκληδωσω της εκστρατίες ......
 

DeletedUser29206

Guest
Την πατησες
Καμία φορά οι διαχειριστες απαντουν αλλιως και μπορει αν ξαναδοκιμασεις καποια άλλη στιγμη και σου απαντησει αλλος διαχειριστής να σε βοηθησει.
Η αληθεια είναι πως δεν ειναι ευκολο αυτο που ζητας
 

DeletedUser21

Guest
Δεν έχει απαντήσει κανένας Διαχειριστής.

Ας κάνει μια Αίτηση υποστήριξης να το δούμε κι αν είναι δυνατόν να βοηθήσουμε να το κάνουμε.
 

DeletedUser31285

Guest
Εστειλα αίτηση και με ενημέρωσαν πως το επεξεργάζονται.
 

DeletedUser31285

Guest
Ευχαριστώ παιδιά για την ανταπόκριση... :)
 
Κορυφή