Forge Bowl 2019

DeletedUser30097

Guest
όοοοοοοολοι αυτοί οι σύνδεσμοι που ανέβαζες για να δώσεις credits στη σελίδα δεν ανήκουν σε εμάς και απαγορεύεται η δημοσίευση τους.
Ξαναβάλτε την σελίδα να δουμε ποιοι ειναι όλοι αυτοί οι σύνδεσμοι. Ένας μόνο στην δημοσίευση των πρώτων 30 αποστολών και μάλιστα σαν πηγή, όπως είχα την υποχρέωση να κάνω.
Ένας επιπλέον στη δημοσίευση των 20 επόμενων αποστολών, μιας και χρησιμοποίησα τη μετάφραση που έκανε ο Μάριος.
Αλλά δε διαμαρτύρομαι για το σβήσιμο των συνδέσμων. Κανείς μας δεν διαμαρτυρήθηκε για αυτό, το οποίο έγινε μέρες πριν.
Για τις αναρτημένες δημοσιεύσεις των αποστολών που εξαφανίσατε δίχως να αφήσετε μήνυμα για τους λογους κα τις αιτιες της καθαίρεσής τους ουρλιάζω και θα ουρλιάζω. Αψυχολόγητη ενέργεια.
Όσο για τον Μήτσο, δε θα χαριστώ. Κάποιος του οφείλει συγγνώμη. Θα γράψω χωριστή δημοσίευση κι εκει θα τα ακούσει καλά το άτομο που λειτούργησε ως ΑΠΟσυντονιστής του φόρουμ και μας έκανε σμπαράλια χτες. 5-6 ώρες για τα χάλια που δημιούργησε λέγαμε.
Πάντως το έγραψα πως δεν φταις εσύ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Ξαναβάλτε την σελίδα να δουμε ποιοι ειναι όλοι αυτοί οι σύνδεσμοι. Ένας μόνο στην δημοσίευση των πρώτων 30 αποστολών και μάλιστα σαν πηγή, όπως είχα την υποχρέωση να κάνω.
Ένας επιπλέον στη δημοσίευση των 20 επόμενων αποστολών, μιας και χρησιμοποίησα τη μετάφραση που έκανε ο Μάριος.
Αλλά δε διαμαρτύρομαι για το σβήσιμο των συνδέσμων. Κανείς μας δεν διαμαρτυρήθηκε για αυτό, το οποίο έγινε μέρες πριν.
Για τις αναρτημένες δημοσιεύσεις των αποστολών που εξαφανίσατε δίχως να αφήσετε μήνυμα για τους λογους κα τις αιτιες της καθαίρεσής τους ουρλιάζω και θα ουρλιάζω. Αψυχολόγητη ενέργεια.
Όσο για τον Μήτσο, δε θα χαριστώ. Κάποιος του οφείλει συγγνώμη. Θα γράψω χωριστή δημοσίευση κι εκει θα τα ακούσει καλά το άτομο που λειτούργησε ως ΑΠΟσυντονιστής του φόρουμ και μας έκανε σμπαράλια χτες. 5-6 ώρες για τα χάλια που δημιούργησε λέγαμε.
Πάντως το έγραψα πως δεν φταις εσύ.
Καλημέρα μάλλον κάποιος δεν διαβάζει καλά αυτά που γράφω ! Το τι θα κάνω εγώ με τον συγκεκριμένο παίκτη αφορά εμένα και τον παίκτη.Ευχαριστω για την κατανόηση.
 

DeletedUser30097

Guest
Καλημέρα μάλλον κάποιος δεν διαβάζει καλά αυτά που γράφω ! Το τι θα κάνω εγώ με τον συγκεκριμένο παίκτη αφορά εμένα και τον παίκτη.Ευχαριστω για την κατανόηση.
Όντως, δεν κατανοώ γιατί παραθέτετε το μήνυμά μου και θεωρείτε υποχρέωσή σας ν' απαντήσετε. Εγώ στη Ρηνιώ απάντησα, μιας κι όμορφα και με χιούμορ ξεκίνησε προσπάθεια να αποφορτίσει το κλίμα.
Εσείς τι θέλετε και φυτρώνετε εκεί που δεν σας σπέρνουν; Τι σας κάνει να θεωρείτε ότι είστε ο «κάποιος που του οφείλει συγγνώμη» όπως υποστήριζω;

ΥΓ
Όποιος τη μύγα έχει να την αφήσει ελεύθερη!
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Ξεκάθαρα αναφέρεστε σε εμένα και μάλιστα με προσωπική επίθεση και σε άλλα σημεία του φόρουμ.Αν αυτό σας ευχαριστεί εμένα όχι και δεν το συνεχίζω.καλη συνέχεια στο παιχνίδι!
 

DeletedUser30097

Guest
Ξεκάθαρα αναφέρεστε σε εμένα και μάλιστα με προσωπική επίθεση και σε άλλα σημεία του φόρουμ.Αν αυτό σας ευχαριστεί εμένα όχι και δεν το συνεχίζω.καλη συνέχεια στο παιχνίδι!
Κάποιο λάθος κάνετε. Εγώ ΞΕΚΑΘΑΡΑ αναφέρομαι στο άτομο που λειτούργησε ως ΑΠΟσυντονιστής του φόρουμ και το οποίο ευθαρσώς το λέω ότι το θεωρώ ανάξιο να διαχειρίζεται τα του φόρουμ και θα επιχειρηματολογήσω για να πάψει πλέον να μας ταλανίζει.
Αν εσείς είστε αυτό το άτομο τότε, παρά τη μετά βδελυγμίας αποστροφή που νοιώθω για εσάς λόγω των ενεργειών τις οποίες κάνατε και κατακρίθηκαν απ' όλους μας, ειλικρινά σας το λέω ότι σας ΛΥΠΑΜΑΙ.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Καλως υπαρχουν Διαχειριστες σε ενα Φορουμ...
Καλως υπαρχουν ομως και μελη, αλλιως δεν θα ηταν Φορουμ...

Και εντελει και οι κριτες, κρινονται....
και ή παιρνουν τα ευσημα ή κατακρινονται....
δημοσια, και χωρις προσωπικες επιθεσεις....
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
ποιοσ μπορει να μου εξηγηση πως μετρανε οι προσπαθειες και βγαινει ο πρωταθλητης? με τα διαμαντια? αγοραζεις μπαλες? γιατι κανονικα ολοι τις ιδιες προσπαθειες δεν εχουμε?
 

DeletedUser30097

Guest
ποιοσ μπορει να μου εξηγηση πως μετρανε οι προσπαθειες και βγαινει ο πρωταθλητης? με τα διαμαντια? αγοραζεις μπαλες? γιατι κανονικα ολοι τις ιδιες προσπαθειες δεν εχουμε?
Ναι, έτσι είναι. Όλοι τις ίδιες προσπάθειες έχουμε. Ανάλογα όμως με το ποιον παίκτη θα χρησιμοποιήσουμε και συνεπώς το πόσες μπάλες θα δαπανήσουμε είναι και τα μέτρα που θα κερδίσουμε.
Επίσης έχεις δίκιο και στο ότι υπάρχει η δυνατότητα να αγοραστούν μπάλες με χρήση διαμαντιών. Συνεπώς, όποιος χρησιμοποιήσει διαμάντια για ν' αγοράσει μπάλες θα έχει δικαίωμα περισσότερων βολών και λογικά θα προχωρήσει περισσότερα μέτρα.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ποιοσ μπορει να μου εξηγηση πως μετρανε οι προσπαθειες και βγαινει ο πρωταθλητης? με τα διαμαντια? αγοραζεις μπαλες? γιατι κανονικα ολοι τις ιδιες προσπαθειες δεν εχουμε?
Kαλησπερα απαντηση σιγουρη δεν μπορω να δωσω ...ομως δεν ξερω γιατι η μαντα μου ειπε να αρχισουμε να τραγουδαμε πριμα σεκοντο
το κατωθι ασμα
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ετσι...
Αλλα επισης.... στις μεγαλες μπαλλιες το ποσοστο να κερδισεις το δωρο της μερα (αν αυτο κυνηγας) ειναι μικροτερο απο οτι στις αλλες...
ακομα και χωρις εξτρα διαμαντια οποτε εχεις να διαλεξεις.... καλυτερη θεση στο τουρνουα, πετωντας μακρυνες αλλα κεδιζοντας ποιο δυσκολα το δωρο που σε ενδιαφερει ή κατι αλλο...
εγω παντως προτειμω το μικτο συστημα...)))
 

DeletedUser30097

Guest
στις μεγαλες μπαλλιες το ποσοστο να κερδισεις το δωρο της μερα (αν αυτο κυνηγας) ειναι μικροτερο απο οτι στις αλλες.
Αυτό δεν ισχύει πάντα Διο... Το ποσοστό παίζει από προσπάθεια σε προσπάθεια. Έλεγξε το και θα το διαπιστώσεις κι ο ίδιος.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ναι, το ποσοστο παιζει απο προσπαθεια σε προσπαθεια....
αλλα σχεδον παντα ειναι μικροτερο απο το ποσοστο στις μικροτερες μπαλλιες...
σε καποιες περιπτωσεις -ελαχιστες- ειναι ιδιο....
μιλαω για το πανω ποσοστο που αφορα το δωρο της ημερας και αλλαζει καθε 12 το βραδυ....

ΥΓ...χαχαχαχ
και σε ελαχιστες, οπως αυτη που παω να βαρεσω τωρα, μουβγαζει 12% η μεγαλη 12% η μεσσαια και 8% η μικρη....μπορει να ειναι και η πρωτη φορα που το βλεπω...



αλλα γενικα, για να απαντησουμε και στο ερωτημα του Ζαχου, ειναι τα μετρα που καλυπτεις και οχι οι προσπαθειες που ριχνεις....
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30097

Guest
Θα δεις ότι υπάρχουν και πολλές περιπτώσεις που ειναι μεγαλύτερο. Μου έχει τύχει, όπως μπορείς να δεις και στις παρακάτω εικόνες. Αυτό είναι το τρέχον μου σουτ στον β' κόσμο.
https://prnt.sc/mapi6r
https://prnt.sc/mapk87
https://prnt.sc/mapkze
Ο πιο ακριβός σε μπάλες παίκτες, δίνει και περισσότερες πιθανότητες επιτυχίας για την ημερήσια αμοιβή.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dio21

Καμένος Χρήστης
Μπα....
υπαρχει και αυτο τελικα?
αντε να δω, θα το πετυχω?
το ιδανικο ειναι να πας για μεγαλες μπαλλιες και να εχεις και το καλυτερο ποσοστο, για το ημερησιο δωρο...αν αυτο σε ενδιαφερει βεβαια....
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Παιδες σας ευχαριστω για τις απαντησεις...διαλεγω παντα την πιο ακριβο παικτη εχω κανει ολες τις αποστολες μεχρι σημερα και ειμαι στη χαλκινη κατηγορια....οπως φαινεται για αλλη μια φορα μας δουλευουν κανονικα...
 

DeletedUser30097

Guest
διαλεγω παντα την πιο ακριβο παικτη εχω κανει ολες τις αποστολες μεχρι σημερα και ειμαι στη χαλκινη κατηγορια.
Ο πιο ακριβός παίκτης δε σε πάει και πιο μακριά με το λιγότερο κόστος σε μπάλες.
Στους τρεις παίκτες που σου προτείνει κάθε φορά να διαιρείς πάντα το κόστος σε μπάλες με τα μέτρα που κάθε παίκτης διανύει. Να προτιμάς τον παίκτη που η παραπάνω διαίρεση έχει το μικρότερο πηλίκο. Σ' αυτόν τον παίκτη το κάθε μέτρο κοστίζει λιγότερες μπάλες.
 

furfante

Ενεργό Μέλος
Καλησπερα,
να κανω κ εγω μια ερωτηση κρισεως?
Αληθευει αυτο που ακουγεται οτι δε φτανουν οι μπαλες για να συμπληρωθει το 10ο επιπεδο κ μονο με διαμαντια θα τα καταφερουμε?
 

DeletedUser30097

Guest
Καλησπερα,
να κανω κ εγω μια ερωτηση κρισεως?
Αληθευει αυτο που ακουγεται οτι δε φτανουν οι μπαλες για να συμπληρωθει το 10ο επιπεδο κ μονο με διαμαντια θα τα καταφερουμε?
Όχι, δεν αληθεύει.
Βέβαια, υπάρχει και η ακραία περίπτωση ακόμη κι ο τελευταίος στην ερασιτεχνική κατηγορία να έχει χρησιμοποιήσει διαμάντια για να καταλάβει τη θέση!
Θαρρώ πως αν συμβεί αυτό ο τζίρος της innogames στην Ελλάδα θα ξεπεράσει κάθε προηγούμενο...
 

furfante

Ενεργό Μέλος
Όχι, δεν αληθεύει.
Βέβαια, υπάρχει και η ακραία περίπτωση ακόμη κι ο τελευταίος στην ερασιτεχνική κατηγορία να έχει χρησιμοποιήσει διαμάντια για να καταλάβει τη θέση!
Θαρρώ πως αν συμβεί αυτό ο τζίρος της innogames στην Ελλάδα θα ξεπεράσει κάθε προηγούμενο...
Αυτο σημαινει οτι ειναι απαραιτητο να παρεις κ καταταξη για να συμπληρωσει "ερασιτεχνικη σημαινει το 50% των παικτων !!!!"
καλα λοιπον καταλαβα οτι μαλλον θα χρειαστει διαμαντια..... εστω αυτα που μαζευονται με τις ευχες, (αν δεν τα χουμε ξοδεψει).
την τελευταια φορα παντως που εβγαλε κατηγοριες, (αν θυμαμαι καλα), εγω βρεθηκα αρχαρια την τελευταια μερα.:p
 
Κορυφή