Εικονικό Μέλλον - μέρος 3ο

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το περιεχόμενο του 3ου και τελευταίου μέρους του Εικονικού Μέλλοντος
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Βγηκε λιγο τελευταια στιγμη η ανακοινωση αλλα δεν πειραζει! Οταν το δουμε με το καλο θα σχολιασουμε περαιτερω!
 

DeletedUser30097

Guest
A_ANIM_VirtualFuture_Culture4Resize.gif

Ας μη θεωρηθεί «spam». Μου άρεσε υπερβολικά!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα
Επι προσωπικου
Εγω ο Πουπουλενιος ο Α
ο Πανεμορφος Τσακπινικος και ...ολιγον Στρουμπουλος (εμφαση παρακαλω στο ολιγον) Δρακος του Ελληνικου ΦΟΕ
Θελω να δηλωσω οτι δεν ενημερωθηκα και ασφαλως ουδεποτε συναινεσα για την εκδοχη της μη ακριβης απεικονισης μου επι του ανωθεν κτηριου δηλ του νεου πολιτιστικου ''Παρελαση'' Ειναι ξεκαθαρα φωτοσοπ
http://prntscr.com/mh9g4b
και κυριως δεν συναινεσα για την υποτιθεμενη εργασια που δειχνει οτι εκτελω ..
Θεωρω προσβολη να με απεικονιζουν ως αεροκομιστη (δηλ να κανω αερα) ..σε ενα κουνιστο χρυσοψαρο...
που μεταξυ μας αντικειμενικα εαν το παρατηρησετε ως ευτραφης κοκοβιος ομοιαζει
 

DeletedUser29206

Guest
Στο θέμα του art δεν πάει πίσω το FoE. Τουλάχιστον έχετε καλούς καλλιτέχνες.
 

DeletedUser25588

Guest
οταν την δουμε θα την σχολιασουμε. προς το παρων γενικη ανακοινωση μας ηρθε στους κοσμους. παμε σε χατες και ερευνες εδω και ποση ωρα και πουθενα η το 3ο μερος.
 

DeletedUser31404

Guest
Καλησπερα, εχω αποριες για το ΜΚ
Δίνει γραφετε οτι εχουμε μια πιθανότητα να κερδίσεις Λάφυρα Πολέμου μετά από έναν αριθμό νικηφόρων μαχών. Ανανεώνεται με κάθε συλλογή.
1. Αν καταλαβα καλα δινει λαφυρα χωρις να χρειαζεται να κανουμε λεηλασια, σωστα;
2. Ισχυει για ολες τις μαχες; Θελω να πω Εκστρατεια, Χαρτη Σεσ, και χαρτη κανονικο ή μονο στη γειτονια;
 

DeletedUser30097

Guest
1. Αν καταλαβα καλα δινει λαφυρα χωρις να χρειαζεται να κανουμε λεηλασια, σωστα;
Ναι, σωστά.
2. Ισχυει για ολες τις μαχες; Θελω να πω Εκστρατεια, Χαρτη Σεσ, και χαρτη κανονικο ή μονο στη γειτονια;
Δια της λογικής, βάσει της ανακοίνωσης όπου δεν περιορίζεται το που γίνονται οι μάχες, ισχύει.

Εκείνο που δεν διευκρινίζεται είναι ο αριθμός των νικηφόρων μαχών, κι αν αυτός είναι απόλυτος ή προκύπτει, ως ποσοστό των νικηφόρων μαχών, ανάλογα με το που γίνονται οι μάχες, (γειτονιά, εκστρατεία συντεχνίας, χάρτη ΣεΣ, χάρτη εκστρατείας, ημερήσιες αποστολές).
Μη σε πάρω όμως στο λαιμό μου. Περίμενε μια απάντηση από κάποιο μέλος της ΟΔ.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα, εχω αποριες για το ΜΚ
Δίνει γραφετε οτι εχουμε μια πιθανότητα να κερδίσεις Λάφυρα Πολέμου μετά από έναν αριθμό νικηφόρων μαχών. Ανανεώνεται με κάθε συλλογή.
1. Αν καταλαβα καλα δινει λαφυρα χωρις να χρειαζεται να κανουμε λεηλασια, σωστα;
2. Ισχυει για ολες τις μαχες; Θελω να πω Εκστρατεια, Χαρτη Σεσ, και χαρτη κανονικο ή μονο στη γειτονια;

καλησπερα
ολα τα '' ειδη΄΄ μαχων ισχυουν
εδω υπαρχει ενας πινακας με τα δωρα φυσικα
αυτο ειναι ....επι του ποσοστου μπονους του ΜΚ
το καθε επιπεδο αναφερει το ποσοστο και το χ αριθμο πρωτων μαχων που μπορει να ισχυει το εν λογω μπονους

https://prnt.sc/mdwkp1

και εδω μπορειτε να δειτε ανα επιπεδο τι δινει και για ποσες πρωτες μαχες εχει ισχυη

https://en.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Himeji_Castle
 
Τελευταία επεξεργασία:

furfante

Ενεργό Μέλος
Καλησπερα,
χμμμ κ αλλο τζογαδορικο ΜΚ !!!!!!!
joker η lotto θα πρεπε να το λενε το παιχνιδι κ οχι Forge of Empires :p:p
ελεος πια με τις "πιθανοτητες"..... αν και δινει σημαντικα δωρα, (να μην γραψω σε ποιους)..... εχει σχεση με το πλατος
και κατι ασχετο.......
εχουμε πλεων ενα σωρο event... ενα σκασμο αποστολες κ παραλληλους κοσμους...... ενα σωρο ΜΚ για ολα τα γουστα....
αυτη η ρημαδα η ΣΕΣ ποτε επιτελους θα βελτιωθει..... ελεος πια.... εκτος κ αν επαψε πλεων να ειναι παιχνιδι στρατηγικης κ δε το χω παρει εγω χαμπαρι !!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30097

Guest
εχουμε πλεων ενα σωρο event... ενα σκασμο αποστολες κ παραλληλους κοσμους...... ενα σωρο ΜΚ για ολα τα γουστα....
αυτη η ρημαδα η ΣΕΣ ποτε επιτελους θα βελτιωθει..... ελεος πια.... εκτος κ αν επαψε πλεων να ειναι παιχνιδι στρατηγικης κ δε το χω παρει εγω χαμπαρι !!!!!!!!
Ti έγινε βρε Μητσάρα; Έχεις και δεύτερο λογαριασμό στο φόρουμ; :p:p
Αν όχι, οφείλεις να δώσεις "like" στην δημοσίευση. :cool:
Θάρρεψα πως εσύ την έγραψες, πριν δω την υπογραφή!!!:D:D:D
 

furfante

Ενεργό Μέλος
Ti έγινε βρε Μητσάρα; Έχεις και δεύτερο λογαριασμό στο φόρουμ; :p:p
Αν όχι, οφείλεις να δώσεις "like" στην δημοσίευση. :cool:
Θάρρεψα πως εσύ την έγραψες, πριν δω την υπογραφή!!!:D:D:D
Το Like στο βαλα..... αλλα να κοιτας ποιος υπογαφει :oops::oops::oops::oops:
παντως μητσαρα ΔΕΝ με λενε χαχαχα.... εκτος κ αν με ξαναβαφτισουν :p
 

DeletedUser30097

Guest
παντως μητσαρα ΔΕΝ με λενε χαχαχα.... εκτος κ αν με ξαναβαφτισουν
:)
Ρίξε μια ματιά σ' αυτά που κατά καιρούς έχει δημοσιεύσει ο Mitsos Nikaia7 για τα θέματα που θίγεις κι αμέσως θα καταλάβεις και θα γελάσεις κι εσύ, όπως γέλασα κι εγώ σαν την δημοσίευσή σου διάβασα! Ίδια κι απαράλλαχτα τα λέτε!;)
Ο Μητσάρας οφείλει να δώσει "like" στη δική σου δημοσίευση! Μάλλον θα κωλύεται για να μην το 'χει κάνει ως τώρα.:cool:

ΥΓ
Άσε όμως και το "like" που χάρισες στη δική μου. Δε με χαλάει διόλου!! :D:D:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

furfante

Ενεργό Μέλος
:)
Ρίξε μια ματιά σ' αυτά που κατά καιρούς έχει δημοσιεύσει ο Mitsos Nikaia7 για τα θέματα που θίγεις κι αμέσως θα καταλάβεις και θα γελάσεις κι εσύ, όπως γέλασα κι εγώ σαν την δημοσίευσή σου διάβασα! Ίδια κι απαράλλαχτα τα λέτε!;)
Ο Μητσάρας οφείλει να δώσει "like" στη δική σου δημοσίευση! Μάλλον θα κωλύεται για να μην το 'χει κάνει ως τώρα.:cool:

ΥΓ
Άσε όμως και το "like" που χάρισες στη δική μου. Δε με χαλάει διόλου!! :D:D:D
Δεν ειναι μονο ο Μητσος που γκρινιαζει για τη ΣΕΣ... κ εγω το κανω οποτε μου δινεται η ευκαιρια, (την παιρνω κ μονος μου σε ασχετα post)......
κατα καιρους εχει γραψει και η Ταλα, η η Μαντα... (δεν ξερω ποια απο τις δυο):p:p:p:p

ΥΓ
το like δεν το βγαζω:p
 
Κορυφή