Νέες εποχές

  • Δημιουργός θέματος Deleted member 33041
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Το Ωκεάνιο μέλλον γιατί το κάνατε τόσο μεγάλο? Δεν χρειαζόταν να είναι τόσο μεγάλο. Και επιπλέον γιατί καθυστερείτε να βγάλετε νέες εποχές?
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα, η ανάπτυξη και δημιουργία νέων εποχών είναι από μόνη της μια διαδικασία που απαιτεί ιδιαίτερο χρόνο .Ήδη είμαστε σε αναμονή της νέας εποχής οπότε μείνε συντονισμένος για να την παρακολουθήσεις !
 

DeletedUser

Guest
Αναμένουμε τη νέα εποχή εδώ και ενάμιση χρόνο πρέπει να συντομεύεται. Θέλω να μειώσετε τον όγκο των μεγάλων κτιρίων αλλά και το Λέων κτιρίων που ξεκλειδώνουμε γιατί καλύπτουν πολύ χώρο
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Αναμένουμε τη νέα εποχή εδώ και ενάμιση χρόνο πρέπει να συντομεύεται. Θέλω να μειώσετε τον όγκο των μεγάλων κτιρίων αλλά και το Λέων κτιρίων που ξεκλειδώνουμε γιατί καλύπτουν πολύ χώρο
Αναμένουμε τη νέα εποχή εδώ και ενάμιση χρόνο πρέπει να συντομεύεται. Θέλω να μειώσετε τον όγκο των μεγάλων κτιρίων αλλά και το Λέων κτιρίων που ξεκλειδώνουμε γιατί καλύπτουν πολύ χώρο
Καλησπερα , ευχαριστουμε για τις επισημανσεις , δεν ειναι ολα τοσο απλα οπως τα εχουμε στο μυαλο μας , γινεται ομως προσπαθεια για βελτιωσεις!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
Κατι μου λεει οτι σε λιγο θα σκσει μυτη ..και αλλη αποικια ....
Θελω ομως να σας ...προπονησω ? προετοιμασω?
για να μην την πατησετε και εγκλωβιστειτε οπως εγω και αρκετοι αλλοι παιχτες του πειραματικου σερβερ
Θα σας χρειαστουν παρα πολλα αρειανα μεταλλευματα ..γυρω στις 10000 για τεχνολογ και απανταχου διαπραγματευσεις
θα υπαρχει μεν δυνατοτητα να τα μαζευευε /παραγετε αλλα με το σταγονομετρο
οχι με τον τωρινο τροπο ...δεν σας λεω πως μην φαω και ...ποινη Πασχαλιατικα
-βλεπεις iris βελτιωνομαι δεν μαρτυραω τιποτα -
Ομως βαση των υπολογισμων καποιων αλλων παιχτων του beta ...περιπου σε 3- 4 μηνες θα καταφερουμε να συγκεντρωσουμε αυτα που χρειαζονται
ισως φυσικα μεχρι να ερθει στους κανονικους σερβερς αλλαξει κατι ως προς αυτο γιατι οι φωνες πληθαινουν
ομως εαν δεν εχετε μαζεψει αρκετα αρχιστε να μαζευετε απο τωρα
Και μια ταλια συμβουλη
μην αλλαξετε εποχη εαν δεν εχετε εξασφαλισει οτι εχετε ''στην ακρη '' ολα οσα χρειαζονται απο τα ζητουμενα των ολων τεχνολογιων
με εξαιρεση των απαιτουμενων υλικων της νεας εποχης
 
Κορυφή