Επιλυμένο Προσβολή νοημοσύνης!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

finrοd

Banned
προειδοποίηση για προσβλητικά σχόλια
gkrrr_.jpg
Υπάρχει περίπτωση, νοήμων ον, με φρένας υγιείς, λογικά σκεπτόμενο, να επιλέξει τις προμήθειες ή τα νανοσωματίδια;
Εντάξει, ο αλγόριθμος δεν το καταλαβαίνει αυτό. Αυτός που τον εμπνεύστηκε όμως;
Τουλάχιστον σ' αυτές τις περιπτώσεις τα ευκόλως εννοούμενα οφείλουν να παραλείπονται, διότι αλλιώς, κατ' εξαίρεση στον κανόνα, δημιουργούνται παρεξηγήσεις.
Άντε να με πείσεις ότι ο δημιουργός τ' αλγόριθμου δεν με θεωρεί, εμμέσως πλην σαφώς, ηλίθιο και μειωμένης νοημοσύνης, επιβάλλοντας στον αλγόριθμο να επιμένει να μου εμφανίζει ως επιλογές τα νανοσωματίδια και τις προμήθειες, των οποίων η επιλογή μόνο ως ηλιθιότητα ή/και παραλογισμός μπορεί να χαρακτηριστεί, από τη στιγμή που ΠΡΟΔΗΛΟ, ΠΑΣΙΦΑΝΕΣ, ΠΡΟΦΑΝΕΣ είναι πως αρκεί μια αντιμετάθεση των αγαθών «Απιονισμένο νερό» και «Υπεραγωγός».
Γκρρρρ
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
Μια απάντηση για το γιατί, βάσει ποιας λογικής συμβαίνει αυτό, έτσι ώστε να μην ανατρέξω στην προηγούμενη, που σ' έτερη ανάρτησή μου για το θέμα έλαβα, για να δούμε αν ισχύει...
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Σου το έχω εξηγήσει σε άλλο θέμα που είχες κάνει ακριβώς για τον ίδιο λόγο.
Από τη στιγμή που δεν έχεις χρησιμοποιήσει κάποιο από τα υπόλοιπα αγαθά, δε σου τα αποκλείει.
Τους χαρακτηρισμούς θα μπορούσες να τους κρατήσεις για τον εαυτό σου βέβαια, δε χρειαζόταν να μας τους γράψεις.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή