Πρόσφατο περιεχόμενο από ΔονΚιχώτης

  1. ΔονΚιχώτης

    Συζήτηση Η Ομαδοποίηση μονάδων είναι εδώ...(?)

    Εσάς - βλέπω δεν γίνεται αναφορά - δεν σας καθυστερεί η φόρτωση του επιθετικού στρατού; Επίσης, εξαιτίας αυτού, καθυστερεί πλέον και η αγορά προσπαθειών, με μετάλλια, στην Εκστρατεία.
  2. ΔονΚιχώτης

    Διόρθωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

    Σχετικά με την Απογραφή και όσον αφορά τα Μεγάλα Κτίρια, τα οποία εμφανίζονται κατά αλφαβητική σειρά, το Μ.Κ. «Το Habitat», εμφανίζεται 5ο σε σειρά καθώς απ' ότι φαίνεται το άρθρο έχει γραφτεί με λατινικούς χαρακτήρες, αν θέλετε γράψτε το με ελληνικούς χαρακτήρες ώστε να εμφανίζεται πριν το...
  3. ΔονΚιχώτης

    Συζήτηση Εκστρατεία Συντεχνίας - Αναβάθμιση

    Δημήτρη, την καταλαβαίνω την απάντησή σου, μακάρι να ίσχυε όμως... σε όλους τους servers εκφράζονται τα ίδια (και χειρότερα) παράπονα. Δεν έχει να κάνει ούτε με κώδικες ούτε με τίποτα τέτοιο, αυτό ως ένα βαθμό, ισχύει για την περίπτωση των χαρτών ΣεΣ∙ ό,τι αφορά σε νέες προσθήκες δεν ισχύει κάτι...
  4. ΔονΚιχώτης

    Συζήτηση Εκστρατεία Συντεχνίας - Αναβάθμιση

    Καλησπέρα Δημήτρη, σ' ευχαριστώ για την απάντηση∙ απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση που καμμία ιδέα/πρόταση, έστω παραλλαγή αυτής, δεν αφομοιώνεται στο παιχνίδι. Προφανώς πέρα από το ότι τους λείπει η φαντασία και το όραμα, έχουν επιλέξει συγκεκριμένη γραμμή να ακολουθήσουν και δεν τους ενδιαφέρει...
  5. ΔονΚιχώτης

    Συζήτηση Σύστημα Κάστρου

    Μεταφέρατε τελικά τον εντοπισμό της παραπάνω αστοχίας; γιατί αστοχία που εντοπίστηκε (πριν ενάμιση χρόνο) είναι και όχι ιδέα/πρόταση. Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχει διορθωθεί.
  6. ΔονΚιχώτης

    Συζήτηση Εκστρατεία Συντεχνίας - Αναβάθμιση

    Δεν μεταφέρετε που δεν μεταφέρετε τις ιδέες/προτάσεις μας, τουλάχιστον ας μεταφέρετε τα παράπονά μας. Αυτό που κάνατε είναι ντροπή να το βαπτίζετε αναβάθμιση.
  7. ΔονΚιχώτης

    Ιδέα Ειδικό Κτίριο Εκστρατείας Συντεχνίας 1x1

    Με αφορμή την αναβάθμιση της Εκστρατείας Συντεχνίας, θα ήθελα να ρωτήσω∙ μεταφέρθηκε τουλάχιστον η παραπάνω ιδέα ή όχι;;; Αν όχι, λυπάμαι και δεν καταλαβαίνω και τον λόγο!
  8. ΔονΚιχώτης

    Επιλυμένο ΠΜΣ Πως γίνεται αυτό;;

    Είναι λειτουργικό πρόβλημα ή γραφικό; Έχεις ρωτήσει την συντεχνία της οποίας το λάβαρό έχει ξεμείνει χωρίς διπλανό τομέα, αν μπορεί να συνεχίσει την κατάκτηση του τομέα;
  9. ΔονΚιχώτης

    ΚΛΟΠΕΣ ΣΤΑ ΚΥΚΛΙΚΑ

    Να μείνουν τα πράγματα ως έχουν λέω εγώ... αυτή η συζήτηση δεν καταλήγει πουθενά καθώς μπορώ και εγώ ως ακόμα ένας συνομιλητής/παίκτης από την εποχή του Πρώιμου Μεσαίωνα και έχοντας πάρει την απόφαση να μην χτίσω Θόλο μέχρι να φτάσω στην εποχή του Μέλλοντος, καθώς έτσι μου την βάρεσε να...
  10. ΔονΚιχώτης

    Ιδέα Ειδικό Κτίριο Εκστρατείας Συντεχνίας 1x1

    Προτείνω, για όσους/ες από εμάς (και όχι μόνο) χρησιμοποιούμε στις πόλεις μας μόνο κτίρια της Εκστρατείας Συντεχνίας, να δημιουργηθεί ένα κτίριο χωρίς σύνδεση με δρόμο, μεγέθους 1x1∙ λείπει ένα κτίριο αυτού του μεγέθους από τη συλλογή των κτιρίων που μόνο η Εκστρατεία της Συντεχνίας προσφέρει...
  11. ΔονΚιχώτης

    Συζήτηση Αναβάθιση 1.233

    Demme είναι γενικό πρόβλημα αυτό που αναφέρει ο συμπαίκτης και σε εμένα συμβαίνει! Επίσης από πότε με 5 διαμάντια δεν μπορώ να συλλέξω πάνω από 100 πόντους στην πόλη μου;
  12. ΔονΚιχώτης

    Μια ερωτηση

    Προφανώς και εσύ είσαι αυτός που θα πρέπει να ζητήσει συγνώμη σε όσους/ες αφιερώσαμε χρόνο για να σου δώσουμε συμβουλές τις οποίες ονομάζεις «μπέρδεμα» και «άχρηστες». Προσωπικά διευκρίνισα παραπάνω ότι δεν αναφέρομαι σε προσωπικό επίπεδο αλλά ως προς την ουσία των γραφομένων σου και όσων...
  13. ΔονΚιχώτης

    Μια ερωτηση

    Προφανώς τρολλάρει, για προσωπικούς λόγους που δεν γνωρίζω και δεν με ενδιαφέρει, εις βάρος του χρόνου μας, είμαι σίγουρος πλέον.
Κορυφή