Πρόσφατο περιεχόμενο από Ζουζούνι

  1. Ζουζούνι

    Διόρθωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

    Από την Κβαντική εισβολή είναι αυτό.
  2. Ζουζούνι

    Συζήτηση Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    @poiuy22345 εσύ καλά τα λες. Αν και Finrod δεν είναι ότι το παραδέχτηκε γιατί στην συνέχεια εξακολουθούσε να φένει "αντίρριση" να το πω έτσι ως προς τις απαντήσεις. Μα για τα "Μ.Κ", μα για το "όλα τα κτήρια", μα για το " «...ανεξάρτητα από το που θα τα τοποθετήσετε.»" και για πολεοδομικό...
  3. Ζουζούνι

    Συζήτηση Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    Ως προς την απάντηση σου στην πρώτη σου δημοσίευση. Αλλάζεις πάλι θέμα. Δεν σχολιάζω το οτιδήποτε άλλο ως προς τα του παιγνιδιού.. Όταν εγώ λέω ότι πρέπει να εντοπίζεις "στραβά" δεν αναφέρομαι στα όλα όσα γράφεις περί του παιγνιδιού. Αναφέρμαι μόνο ως προς την απάντησή σου ως προς την...
  4. Ζουζούνι

    Συζήτηση Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    Εσύ πρέπει να εντοπίζεις στραβά, αφού κάνεις παράθεση την ανακοίνωση και γράφεις τα όσα γράφεις, κάνεις παράθεση αυτά που γράφω και απαντάς όπως απαντάς. Το κάνεις ξανά. Δεν υπάρχει κάποια έλλειψη, δεν υπάρχουν «ευκόλως εννοούμενα». δεν ελοχεύει κάποιος κίνδυνος, δεν υπάρχει κάποια παρανόηση. Η...
  5. Ζουζούνι

    Συζήτηση Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    Βρε συ, ούτε εγώ λέω πως λες ότι το κείμενο χρειάζεται διόρθωση. Έδωσες το μήνυμα της ανακοίνωση;ς και έκανες μια κριτική σε αυτό λέγοντας τα όσα είπες. Τώρα λες πως ήθελες να εστιάσεις στο "χωρίς δρόμους" Μα και για αυτό δεν υπάρχει κάτι να πούμε. Τα "όλα τα κτήρια" είναι αυτά της αποικίας και...
  6. Ζουζούνι

    Διόρθωση Μεταφορά τού τόνου στην προπαραλήγουσα.

    Προς κάποιον συντονιστή..... Θα μπορούσε να γίνει μεταφορά στο νήμα αναφορές κειμένων προς διόρθωση
  7. Ζουζούνι

    Συζήτηση Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    Πάμε ξανά. ""Μία ειδική αλλαγή για αυτή την Αποικία είναι ότι δε χρειάζεται να τοποθετήσετε δρόμους! Όλα τα κτίρια θα δουλεύουν, ανεξάρτητα από το που θα τα τοποθετήσετε." Μία πρόταση, δύο σκέλη όπου το δεύτερο είναι συνέχεια του πρώτου. Το δεύτερο σκέλος της πρότασης αναφέρεται στα κτήρια της...
  8. Ζουζούνι

    Συζήτηση Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    Όχι ... μέσα στο όλα τα κτίρια της εν λόγω ανακοίνωσης δεν περιέχονται και τα ΜΚ.
  9. Ζουζούνι

    Συζήτηση Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    Είμαι υπεύθυνος για αυτά που γράφω και όχι για αυτά που ερμηνεύετε. Ως προς την ανακοίνωση "Μία ειδική αλλαγή για αυτή την Αποικία είναι ότι δε χρειάζεται να τοποθετήσετε δρόμους! Όλα τα κτίρια θα δουλεύουν, ανεξάρτητα από το που θα τα τοποθετήσετε.", είναι απόλυτα σαφής, ορθή και δεν υπάρχει...
  10. Ζουζούνι

    Συζήτηση Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    Ποια αντίδραση σε ποια ανάρτηση και γιατί ; Τιο μήνυμα έλεγε: "Μία ειδική αλλαγή για αυτή την Αποικία είναι ότι δε χρειάζεται να τοποθετήσετε δρόμους! Όλα τα κτίρια θα δουλεύουν, ανεξάρτητα από το που θα τα τοποθετήσετε." Απαντήσατε: "Όλα πλην Μεγάλων Κτιρίων, μιας και τα 3 ΜΚ που στην εποχή...
  11. Ζουζούνι

    Συζήτηση 'ΧΑΚΑΡΙΣΜΑ' ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

    Η διαχείριση μπορεί κα κάνει τους όποιους ελέγχους αλλά αυτοί γίνονται κυρίως μετά από κάποια αναφορά. Όπως και στην ζωή που ζούμε, η αστυνομία δε μπορεί να έρθει να σε ελέγξει έτσι απλά. Ούτε η εφορία, ούτε κάποιοα άλλη υπηρεσία. Μάλιστα μπορείς να κινηθείς και νομικά εναντίων τους αν γίνει...
  12. Ζουζούνι

    Συζήτηση Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    "Μία ειδική αλλαγή για αυτή την Αποικία είναι ότι δε χρειάζεται να τοποθετήσετε δρόμους! Όλα τα κτίρια θα δουλεύουν, ανεξάρτητα από το που θα τα τοποθετήσετε." Στην αποικία δε χρεάζεται να τοποθετήσουμε δρόμους. Είναι σαφές. Η αναφορά γίνεται για τα κτήρια της αποικίας. Για τα κτήρια που έχουμε...
  13. Ζουζούνι

    Συζήτηση Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    Καλησπέρα. Υπάρχει κάποια πρόβλεψη για το πότε θα έχουμε ενημέρωση στο Wiki σχετικά με τη νέα εποχή Διαστημική εποχή: Τιτάνας ;
  14. Ζουζούνι

    Πώς μπορώ να ξεφορτωθώ/χαρίσω Forge πόντους ?

    Χίλια και ένα παρακαλώ :) Καλό παιγνίδι να έχεις και όποια απορία μη διστάσεις να ρωτήσεις.
  15. Ζουζούνι

    Συζήτηση 'ΧΑΚΑΡΙΣΜΑ' ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

    Εγώ με τη σειρά μου θα πω και εγώ πως κάθε παίκτης θα πρέπει να φροντίζει για την ασφάλεις του λογηαριασμού του. Αυτό αφορά τα πάντα σε στοχεία / λογαριασμούς που έχουμε στο διαδίκτυο. Το τι θα μπορούσε να είναι , θαρρώ πως δεν είναι προς μελέτη εδώ στο φόρουμ. Είναι συνετό να μη δίνουμε όποια...
Κορυφή