Πρόσφατο περιεχόμενο από Apostle Paul

  1. Apostle Paul

    Φόρος Τιμής σε ====> iceman1978

    Καλησπέρα σε όλους. Η συντεχνία ΑΡΜΑΓΕΔΔΩΝ,ως ελάχιστο φόρο τιμής για το χαμό του φίλου Χρήστου iceman1978,θα απέχει από τους ΣεΣ για 24 ώρες. Ευχόμαστε καλή δύναμη στην οικογένειά του.
  2. Apostle Paul

    Βελτιώσεις ΣεΣ

    Μήτσο,μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ..Εσύ δηλαδή θεωρείς δίκαιο μετά από τόσες ώρες και χρονιά που έχουμε φάει στους ΣεΣ,να έρχεται ο κάθε τυχάρπαστος να σου παίρνει τομείς την ώρα που εσύ εργάζεσαι?Οι διαχειριστές επιβάλλεται να σεβαστούν τον κόπο μας διότι είμαστε από τους πρωτεργάτες στους...
  3. Apostle Paul

    Βελτιώσεις ΣεΣ

    Καλημέρα σας,έλειπα και δεν ξέρω αν πρόλαβα να γράψω την άποψή μου.. Κάθε 4 ώρες ρε παιδιά????Δηλαδη τώρα μιλάτε σοβαρά??? 4 ΩΡΕΣ??? Και όσοι δουλεύουν τι θα κάνουν? "Μισό λεπτό αφεντικό..΄Επεσαν οι ασπίδες"??? Θαρρώ ότι αυτό θα είναι το μεγαλύτερο λάθος σας!Το παιχνίδι θα χάσει πολλούς παίκτες...
  4. Apostle Paul

    Μάχες Εκστρατείας και όχι μόνο..

    Καλημερα σε ολους! Θα ηθελα να θεσω ενα θεμα που πλεον μας απασχολει ολους και αυτο ειναι η δυσκολια στις μαχες της εκτρατειας κ οχι μονο.. Παρακαλω πολυ να μου πει καποιος απο τους διαχειριστες,το λογο που δυσκολεψαν τοσο πολυ οι μαχες.. Ποιος σας ειπε οτι εχουμε το χρονο να κανουμε ολοκληρες...
  5. Apostle Paul

    Συζήτηση: Φθινοπωρινή Εκδήλωση

    Bγαλαμε τα ματια μας για να βρουμε τις μηλιες!Δεν διακρινονται ευκολα!Μεχρι να τελειωσει το ιβεντ θα εχουμε ολοι μυωπια..
  6. Apostle Paul

    Συγχαρητηρία στους Royal Guard

    Kαλημερα σε ολους!Θα ηθελα να εκφρασω κ γω την αποψη μου για το ολο θεμα.Χρονια τωρα σε αυτο το παιχνιδι,αυτο που εχω κερδισει ειναι καλους φιλους κ καλη παρεα.Ο Αγγελος(agdim) με ξερει απο παλια κ τα εχουμε πει καλα για αρκετα θεματα..Eδω κ καποιους μηνες αποφασισα να παω σε μεγαλη συντεχνια...
  7. Apostle Paul

    Συζήτηση: Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου 2016

    Η αποψη μου ειναι η εξης:ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΙΝΕΖΑ!!!!!
  8. Apostle Paul

    Συζήτηση: Νέα Κατάταξη

    Καλημερα,η ανακοινωση λεει "Κάθε φορά που δαπανάται ένα αγαθό..(δέντρο τεχνολογιών, Μεγάλα Κτίρια, διαπραγμάτευση τομέα κλπ)".Δεν εξηγει για συνεισφορα στο θυσαυροφυλακιο της συντεχνιας.Εξηγηστε το παρακαλω..
Κορυφή