Πρόσφατο περιεχόμενο από Demme

  1. Demme

    στρατευματα

    Ενημερώστε τον παίκτη στον οποίο αναφέρεστε να στείλει αναφορά στην Υποστήριξη ώστε να το ελέγξουμε.
  2. Demme

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Δεν υπάρχει καμία αλλαγή γνώμης. Ως Διαχειριστής παρέθεσα τα δεδομένα, ως παίκτης είπα την άποψή μου. Δεν είπα πουθενά ότι συμφωνώ ως διαχειριστής με την αλλαγή αλλά όχι ως παίκτης. Είπα ξεκάθαρα: Ως μέλος της ΟΥ/Δ είμαι υποχρεωμένος να συλλέξω τις απόψεις των παικτών και να τις προωθήσω στην...
  3. Demme

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια!!
  4. Demme

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Η κατάργηση του ΣεΣ ανακοινώθηκε από την εταιρεία σε όλους τους server ταυτόχρονα. Η είσοδος του νέου χαρακτηριστικού επίσης. Όπως αναφέρει και στην αρχική ανάρτησή της η CoMa "θα προσπαθήσουμε να απαντήσουμε σε όλες τις ερωτήσεις σας" και "Θα συγκεντρώσουμε τα σχόλια σας για να τα μεταφέρουμε...
  5. Demme

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Το forum δεν είναι πεδίο αντιπαράθεσης μεταξύ των παικτών και της Ομάδας Υποστήριξης/Διαχείρισης, τα μέλη της οποίας όπως πολύ καλά γνωρίζετε οι παλαιότεροι, είναι και αυτά παίκτες όπως εσείς. Είναι υποχρέωσή μας να συλλέξουμε τα σχόλιά σας και να τα προωθήσουμε στην εταιρεία για περαιτέρω...
  6. Demme

    Συζήτηση Εκδήλωση Ποδοσφαίρου 2023

    Να ζητήσω συγγνώμη γιατί εκ παραδρομής έγραψα με μπλε γράμματα (το διόρθωσα), το οποίο έδωσε την εντύπωση ότι έγραφα ως διαχειριστής την άποψή μου. Η άποψή μου για την εκδήλωση είναι καθαρά προσωπική αλλά, σε ότι αφορά τη μετάφραση οποιασδήποτε άλλης γλώσσας, καλώς ή κακώς προβλέπεται από τους...
  7. Demme

    Συζήτηση Εκδήλωση Ποδοσφαίρου 2023

    Επειδή έχω ασχοληθεί με το συγκεκριμένο άθλημα ως ποδοσφαιριστής, ως παράγοντας και ως μέλος της Επιτροπής Πρωταθλήματος της ΕΠΣ του Νομού στον οποίο κατοικώ, να σας ενημερώσω ότι, η μπάλα δεν είναι άθλημα, το ποδόσφαιρο είναι και εκτιμώ ότι γίνεται αντιληπτό ποιος έχει σχέση με το ποδόσφαιρο...
  8. Demme

    Συζήτηση Εκδήλωση Ποδοσφαίρου 2023

    Το ποδόσφαιρο δεν αφορά αποκλειστικά και μόνο την επίτευξη τέρματος. Αφορά την τακτική, τις αλλαγές, την αναβάθμιση παικτών κτλ. Μέσω αυτών, επιτυγχάνεται και το "τέρμα", το οποίο στην προκειμένη περίπτωση είναι η όσο το δυνατόν μεγαλύτερη αναβάθμιση των παικτών, έως το μέγιστο των τεσσάρων...
  9. Demme

    Συζήτηση Εκστρατεία Συντεχνίας - Αναβάθμιση

    Ναι αλλά και "Το πολύ το Κυρ' Ελέησον, το βαριέται κι ο παππάς" ;)
  10. Demme

    Συζήτηση Εκδήλωση Αδελφότητας 2023

    Ειλικρινά, υπάρχει κάποιος εδώ που πιστεύει ότι η εταιρία δεν θέλει να αποκομίζει κέρδη? Για να μην δίνει λοιπόν τη δυνατότητα σε όλους, προφανώς και κάτι δοκιμάζει.
  11. Demme

    Συζήτηση Εκστρατεία Συντεχνίας - Αναβάθμιση

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας αλλά, αυτό δε σημαίνει ότι, όπως άλλωστε έγραψα και σε προηγούμενη ανάρτησή μου, θα καταφέρομαι εναντίον δικαίων και αδίκων. Τα σχόλια όλων των παικτών σχετικά με το θέμα, έχουν συγκεντρωθεί και προωθηθεί στο Τμήμα Ανάπτυξης. Από εκεί και πέρα αυτοί είναι οι αρμόδιοι...
  12. Demme

    Συζήτηση Εκστρατεία Συντεχνίας - Αναβάθμιση

    Όσες φορές και να το γράψετε, ξέρετε πολύ καλά ότι, η εφαρμογή αλλαγών στο παιχνίδι, βάσει ανατροφοδότησης, ιδεών και προτάσεων μπορεί να πάρει χρόνο, καθώς πρέπει να εξετάσουμε κάθε είδους δυνατότητες και σενάρια για το πώς να εφαρμόσουμε καλύτερα κάτι. Δεν μπορούμε επίσης να υποσχεθούμε καμία...
  13. Demme

    Νέο Μήνυμα λάθους κατά τη διάρκεια μάχης/διαπραγμάτευσης - Διαστημική Εποχή Τιτάνας

    Παρακαλώ καθαρίστε τα cookies και την κρυφή μνήμη (cache) του browser σας. Εάν το πρόβλημα παραμένει, απενεργοποιήστε όλες τις επεκτάσεις του browser και κάντε επανεκκίνηση του παιχνιδιού. Βεβαιωθείτε ότι χρησιμοποιείτε την τελευταία έκδοση του περιηγητή, ότι έχετε κάνει όλες τις αναβαθμίσεις...
  14. Demme

    Ποτε θα μπει η νεα εποχη

    Θα ανακοινωθεί ποικιλοτρόπως σε όλους τους παίκτες ταυτόχρονα,
  15. Demme

    Συζήτηση Εκστρατεία Συντεχνίας - Αναβάθμιση

    Όλες οι αλλαγές στο παιχνίδι, ανακοινώνονται έγκαιρα και ποικιλοτρόπως σε όλους τους παίκτες ταυτόχρονα.
Κορυφή