Πρόσφατο περιεχόμενο από Mama Au Rum

  1. Mama Au Rum

    Προσωπικές απορίες

    Σχετικά με την τρέχουσα καλοκαιρινή εκδήλωση... Το ότι είναι "προαποφασισμένο" ποιο δωράκι θα δοθεί στο σταμάτημα του τροχού μετά από ανανέωσή του μας στερεί λίγο τη χαρά ότι βάζουμε κι εμείς το χεράκι μας. :p
  2. Mama Au Rum

    Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

    Πρώτες προσπάθειες κατά *iris* - βλ. δύο ποστ παραπάνω - πρώτες αναρτήσεις κατά ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF o_O ...
  3. Mama Au Rum

    Συζήτηση Εκδήλωση Άγριας Ζωής

    Λοιπόν, τώρα που μπήκα από pc στους άλλους κόσμους είναι ενεργοποιημένο το κουμπί αλλαγής... μου έδωσε κιτ αναβάθμισης, κιτ αναβάθμισης φρουρού οικισμού, κιτ συρρίκνωσης κρυψώνας κακοποιών και κιτ συρρίκνωσης πηγαδιού ευχών :) Το πρόβλημα από ό,τι φαίνεται υπάρχει στο app για κινητά.
  4. Mama Au Rum

    Συζήτηση Εκδήλωση Άγριας Ζωής

    Επίσης, η 11η αποστολή ζητάει να επιλύσω οποιαδήποτε άλλη αποστολή αλλά την ημερήσια δεν την δέχτηκε :/ Τα νεύρα μου με αυτήν την εκδήλωση...
  5. Mama Au Rum

    Συζήτηση Εκδήλωση Άγριας Ζωής

    Φρουρό Λάθος, πύργο τακτικιστή μου έδωσε
  6. Mama Au Rum

    Συζήτηση Εκδήλωση Άγριας Ζωής

    Καλέ, γιατί δεν αλλάζει το ημερησιο; Το άλλαξα στον βασικό μου κόσμο αλλά στους υπόλοιπους κόσμους το αντίστοιχο κουμπί είναι ανενεργό... Γιατί; Ε; Στην αρχαιολογική μπορούσα να το αλλάξω σε όλους τους κόσμους
  7. Mama Au Rum

    Επιλυμένο Σφάλμα στη συλλογή Ανδριάντα

    Να κάνω μία ερώτηση μόνο... Ο Ανδριάντας που μετακινήθηκε χωρίς να αλλάξει ο χρόνος συγκομιδής του ήταν και αυτός συνδεδεμένος σε Δρόμο προς τη Νίκη;
  8. Mama Au Rum

    Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

    Κάνε υπομονή... μόλις χθες έληξε... τα αποτελέσματα αργούν :)
  9. Mama Au Rum

    Διαγωνισμός FoE Puzzle

    Καλό καλοκαίρι!!!
  10. Mama Au Rum

    Διόρθωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

    Και εδώ, επίσης:
  11. Mama Au Rum

    Διαγωνισμός Πόσα Κτίρια Αναγνωρίζεις?

    1. Άγαλμα μάσκας Janni 2. Το γκονγκ της σοφίας επ. 1 3. Δυτικός πύργος παλατιού 4. Κήπος Ζεν 5. Παγόδα φωτιάς 6. Πύργος Galata 7. Ύγκντρασιλ 8. Φάρος Αλεξάνδρειας 9. Πύργος Ανακωχής 10. Φάρος 11. Πύργος ρολόι 12. Πύργος της Βαβέλ
  12. Mama Au Rum

    Διόρθωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

    Καλημέρα! Εδώ χρειάζεται μετάφραση:
  13. Mama Au Rum

    Ενσταση σχετικα με τα αποτελεσματα του τελευταιου διαγωνισμου

    Ναι, παιδιά, ισχύει ό,τι ειπωθεί από τα κεντρικά της ιννο και είναι αμετάβλητο. Έχει συμβεί κι άλλη φορά... κάτι τους είχε ξεφύγει και πάλι... για αυτό και η απάντησή μου σε αυτόν τον διαγωνισμό ήταν τόσο αναλυτική και δεν περιορίστηκα σε έναν αριθμό.
  14. Mama Au Rum

    Ιδέα Επαναλαμβανόμενες αποστολές

    Από πού κι ως πού κατάχρηση; Και γιατί το έχουμε το φρόντενακ; Να τις αφήσετε στην ησυχία τους, παρακαλώ....ήδη είναι πολλές στον αριθμό και βαριόμαστε να πατάμε την ακύρωση... μου αρέσει που είχα ζητήσει το κουμπί ακύρωσης να βρίσκεται πάντα στην ίδια θέση όπως στα κινητά, να πηγαίνει λίγο...
  15. Mama Au Rum

    Κου-κου

    7290 η κάθε μονάδα εμβέλειας (με εμβέλειας χτυπάς) επί 8 μονάδες πρώτου κύματος = 58320 (μη ρωτάς γιατί :p) Διαπίστωση κάνω, εσύ βρες τον αλγόριθμο
Κορυφή