Πρόσφατο περιεχόμενο από Jonathan Wick

  1. Συζήτηση Ποιος ο λόγος ύπαρξης του Φόρουμ.

    Εν τω μεταξύ, και στο Discord, εχει νεκρα... Και απο οτι διαβαζω και σε ξενα forum, το ψιλομποϊκοταρουν...
  2. Συζήτηση Κβαντικές Εισβολές

    Δεν πρεπει να βγαλει μεροκαματο αυτος που θα τα μαζεψει αντι για εσενα; Κλεφτες να γινουν οι άνθρωποι; LOL LOLLOLLOL Χωρις πλακα τωρα. Ειναι σωστο, γιατι καθε φορα που ανοιγεις ενα κουτι, διπλασιαζετε η αξια των υπολοιπων. Οποτε, ναι...
  3. Νέο Αρένα PVP

    Αστα φιλε μου... Το forum εχει πεθανει και αρχιζει η αποσυνθεση...
  4. Συζήτηση Κβαντικές Εισβολές

    Τα μαυρα του τα χαλια... Δεν καταλαβαινεις με τιποτα τι πρεπει να γινει, τα βιντεο στο YT αλλου για αλλου και η μεταφραση αλλα νταλα της Παρασκευης το γαλα... Και ναι, ειμαι θεοχαζος! Και δεν καταλαβαίνω. Τουλαχιστον το υπόλοιπο παιχνιδι το εχω καταλαβει για να παιζω 8 χρονια! Πυροβολειτε τα...
  5. Διόρθωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

    "Ημέρα Αγίου Πατρικίου"... Δεν ξερω πως βγηκε αυτη η μεταφραση, αλλα ο τονισμος ειναι λαθος. Ειναι του Αγ. Πατρίκιου. Κλινεται ως παρακατω Ο Άγιος Πατρίκιος Του Άγιου Πατρίκιου Τον Άγιο Πατρίκιο -(Ω) Άγιε Πατρίκιε
  6. Τι θελει να πει ο ποιητης;

    "Clubman" Ελληνιστή, "Ροπαλοφόρος".
  7. Διόρθωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

    Και εδω θέλει μια ευθυγράμμιση ζυγοστάθμιση...
  8. Διόρθωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

    Θέλει μια ευθυγράμμιση ζυγοστάθμιση...
  9. Τι θελει να πει ο ποιητης;

    Ζηταει Δερμα Ελαφιου αλλα η παραγωγη ειναι Ζαρκαδιου... Αληθεια, ποια η διαφορα μεταξυ ζαρκαδιου και ελαφιου; Υ.Γ. Προς την διαχειρηση. Προσφερομαι, ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΟΣ, να βοηθησω στην μεταφραση. Στειλτε μου ΠΜ, αν σας ενδιαφερει.
  10. Τι θελει να πει ο ποιητης;

    Ο Ποιητης ξανα χτυπησε... Ζηταει Γεφυρες και την βρισκει με τα Υδραγωγεια... Ανωμαλος...LOL LOLLOLLOL
  11. Ώδε...

    Το οτι θα διαβαζα για Ελληνικη Γραμματικη, στο Forum του FoE, δεν το περιμενα... Παρακαλω συνεχιστε!
  12. Τι θελει να πει ο ποιητης;

    Ζηταει να εξερευνησουμε την Στεγαση, αλλα αναζητει την Διαμονη; :p Να μας το ξεκαθαρισει παρακαλω. Παραλληλη αποστολη Πρωιμου...
  13. Διόρθωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

    Τα κεφαλαια δεν τονιζονται στο μεσο της λεξης. Μονο το πρωτο γραμμα, αν ειναι κεφαλαιο και τα αλλα μικρα. Αλλιως γραφτε το "FORUM", οπως ειναι το "MEDIA" και το "WIKI".
  14. Διόρθωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

    Θέλει μια ευθυγράμμιση ζυγοστάθμιση...
  15. Ιδέα Δικαίωμα προσθαφαίρεσης Συντεχνων στα μηνύματα "Συντεχνίας"

    Οριστε και αλλοι λογοι, τους οποιους η αληθεια ειναι οτι δεν τους σκεφτηκα.
Κορυφή