Πρόσφατο περιεχόμενο από MarkDr

  1. MarkDr

    Συζήτηση Αναβάθμιση στην έκδοση 1.200

    Θερμή παράκληση: ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΛΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ!!! Εξαφανίσατε την εστίαση στους χάρτες με αποτέλεσμα να ψάχνουμε τους τομείς ρίχνοντας καντήλια!!! Ως δια μαγείας, σε ώρα που ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ, διαγράφηκαν 2 τετράγωνα από το δρόμο, με αποτέλεσμα οι μισές παραγωγές μου να πάνε 17 ΩΡΕΣ...
  2. MarkDr

    Ενσταση σχετικα με τα αποτελεσματα του τελευταιου διαγωνισμου

    Άκρα του τάφου σιωπή από τους ιθύνοντες...
  3. MarkDr

    Ενσταση σχετικα με τα αποτελεσματα του τελευταιου διαγωνισμου

    Το "όοοοχιιι" δεν υποδηλώνει άρνηση σε αυτό που λες. Στο "μετά την απομάκρυνση εκ του ταμείου ουδέν λάθος αναγνωρίζεται" πάει. Έγινε λάθος, αναγνωρίστηκε (από εμάς που την πατήσαμε) και πρέπει να πληρωθεί.
  4. MarkDr

    Ενσταση σχετικα με τα αποτελεσματα του τελευταιου διαγωνισμου

    Όοοοχιιιι!!!! Πρέπει να κρατήσουν τα διαμάντια τα παιδιά στα οποία πιστώθηκαν (και ας ήταν λάθος απαντήσεις) και να πιστωθεί Ο ΊΔΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ και σε εμάς που βρήκαμε και την 72ρη μπάλα! Τα λάθη πληρώνονται!!!
  5. MarkDr

    Διαγωνισμός Διαγωνισμός Forge Bowl

    Μετά από 3 μετρήσεις που έβγαλαν 3 διαφορετικά αποτελέσματα, κατάφερα να βγάλω 2 συνεχόμενες φορές ίδιο άθροισμα μπαλών. Νομίζω ότι είναι 72
  6. MarkDr

    Αόρατα κτήρια...

    Όλα οκ. Τα καρουζέλ γυρίζουν ξανά, αν και με τόσο κρύο δεν έχουν κόσμο... :p
  7. MarkDr

    Αόρατα κτήρια...

    Που είναι τα καρουζέλ μου??? Οέο??? https://prnt.sc/x29s8o https://prnt.sc/x2a2w8
  8. MarkDr

    Ιδέα Συμμαχίες στο ΠΕΣ

    Pro Evolution Soccer :p:p Λογικά ΠΜΣ (Πεδια Μαχών Συντεχνιών) θέλει να γράψει ο Maniac11.
  9. MarkDr

    Αποχαιρετισμός !!

    @lolitaki Σε ευχαριστούμε για τις στιγμές γέλιου που μας χάρισες, τους διαγωνισμούς σου, τις βοήθειες που πρόσφερες αγόγγυστα.
  10. MarkDr

    Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.190

    Επιτέλους! Μετά από τόσες φορές που ζητήθηκε από συν-φοεκίτες, γίνεται πραγματικότητα. Πλέον θα μαζεύουμε και από το κινητό στο τσακ μπαμ!! Μπράβο!
  11. MarkDr

    Φθινοπωρινός διαγωνισμός!!

    77
  12. MarkDr

    Ταβέρνα

    Επίσης ενώ έχει κενές θέσεις, η εικόνα κάτω από το όνομα του παίκτη, δείχνει ότι η ταβέρνα είναι γεμάτη ή ότι κάθεσαι ακόμα εκεί.
  13. MarkDr

    Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2020

    Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Στις 10 προσπάθειες μου, οι 6 πεφτουν στο I...
  14. MarkDr

    Καλοκαιρινος Διαγωνισμος 2020 !

    Τι μπορεί να σου κάνει ο έρωτας..... :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
  15. MarkDr

    Καλοκαιρινος Διαγωνισμος 2020 !

    Όσο και να προσμένω, τους Κινέζους κάνουν οι νικητές των εκάστοτε διαγωνισμών και δεν στέλνουν, όχι διαμάντια, ούτε χαλικάκι... Αλλά για τη μαρτυρία, δεν φταίω εγώ!!! Το lolitaki μας φταίει, που δεν κρύβει τις απαντήσεις... Είπαμε, αύριο ξεκινάνε οι διακοπές! Σήμερα το μυαλό μας ας είναι εδώ...
Κορυφή