Πρόσφατο περιεχόμενο από marya

  1. marya

    Σας έτυχε αυτό; Την καταδίκη μου...

    Εγώ σκέφτηκα ότι προστέθηκε πλέον χρονικό περιθώριο στη συλλογή περιστατικών, για να είμαστε συνέχεια στο παιχνιδι.. χαχαχα
  2. marya

    Σας έτυχε αυτό; Την καταδίκη μου...

    Καινούριο αυτό!! Μου έτυχε κι εμένα χθες, σε δυο περιστατικά απανωτά!! Πίναμε το καφεδάκι που λες κι αργήσαμε να τα συλλέξουμε προφανώς LOLLOL
  3. marya

    Συζήτηση Αλλαγές στον Πύργο Galata

    Χαχαχα! Τι σειρά αποστολών,;;; !!!! Ούτε κι εγώ την είδα ποτέ!! Και τι αλλαγές είναι αυτές ξαφνικά!! Να αναμένουμε και για τα άλλα κτίρια αλλαγες δηλαδή ; :eek::eek:
  4. marya

    Συζήτηση Ημέρα του Αγ. Πατρικίου

    Θα ωφελούσε τους παίκτες όμως.. και ως γνωστόν διαφέρουν τα "συμφέροντα" παικτών και εταιρείας. Όπως αναφέρεται στις απαντήσεις της εταιρείας σε αξιολογήσεις παικτών: "ο περιορισμός του χώρου κλπ κλπ είναι μέρος της στρατηγικής του παιχνιδιού"....... Ναι εντάξει, δεν είπαμε να είναι όλα...
  5. marya

    Συζήτηση Ημέρα του Αγ. Πατρικίου

    Χαχαχα! Όπως το λες!! Και βαρεμάρα σκέτη. Σχετικά με το κτίσμα, αν ήταν 12αρακι θα ήταν πιο βολικό. Στα υπολοιπα που λες περί αποδοσης θα συμφωνήσω, οντως με μικρότερα κτιρια μπορεις να αποκτησεις τα ιδια. Απο την άλλη, ανάλογα με τον τρόπο παιχνιδιού κάθε παίκτη και το τι υπάρχει στην πόλη...
  6. marya

    Συζήτηση Ημέρα του Αγ. Πατρικίου

    Χαχαχα! Καλα δεν τρελαίνομαι κιόλας γι' αυτή την εκδήλωση, αλλά αργά αργά την προχωράω. Ναι, άνοιξα το δωρεάν σεντούκι και συνέχισα. Ευχαριστώ!
  7. marya

    Επιλυμένο Αυτόματο ζουμ μετά από πολλαπλές παραγωγές

    Έχει διορθωθεί στις φορητές συσκευές, όμως παραμένει αν παίζουμε σε υπολογιστή. Ελπίζω να διορθωθεί σύντομα κι εκεί, γιατί είναι περισσότερο κουραστικό στον Η/Υ.
  8. marya

    Συζήτηση Ημέρα του Αγ. Πατρικίου

    Παρά τις παραπάνω συμβουλές για την εκδήλωση, εγώ μόλις κατάφερα να μαζέψω τα 8,4Q της πρώτης πόλης. Ταχύτητα χελώνας :( Αν κατάλαβα καλά από τις παραπάνω αναρτήσεις, μπορώ να πάω στη επόμενη πόλη χωρίς να ανοίξω τα σεντούκια τώρα; Γιατί δεν με αφήνει να προχωρήσω, αν δεν ανοίξω σεντούκια...
  9. marya

    Συζήτηση Προσφορές για την Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου

    Αυτό ακριβώς μου συνέβη δυστυχώς :(
Κορυφή