Πρόσφατο περιεχόμενο από Melfice

  1. Προσωπικές απορίες

    Ρε Φιλε Ξεκολλα λιγο με τις εμμονες σου Στημενο θα ηταν αν εδινε παντα το χειροτερο δωρο Εδω απο τα screen shot αλλα και απο προσωπικη πειρα σου λεω οτι πανω απο 50% των περιπτωσεων εδινε το καλυτερο δωρο του Τροχου Πως γινετε να ειναι στημενο και να δινει το καλυτερο δωρο?
  2. Μακροεντολες?

    Εισαστε μια ομαδα ατομων που ανηκετε στην ιδια συντεχνεια η εστω φιλικες συντεχνειες , και κανετε παντα το ιδιο πραγμα Βγαζετε το κομπλεξ και τα ψυχολογικα σας προβληματα σε ολα τα Ποστ του Φορουμ Κοπελια το συγκεκρημενο νημα δεν ειναι ουτε σπαμ ουτε νημα για αντιπαραθεσεις Αντι να γυρναντε απο...
  3. Συζήτηση Ερωτήματα, απορίες, προβληματισμοί

    Mεγεθος κεφαλιου 8ΧL Μεγεθος μυαλου 0,000 cm Θρασυτατος και ξετσιπωτος μπαινει με τον διπλο του χαρακτηρα και το παιζει δηθεν δικηγορος Ποιος φιλος ρε ξεφτυλα? Αφου και τους 2 χαρακτηρες εσυ τους παιζεις , Εσεις στην διαχειρηση εισαστε πραγματικα ΗΡΩΕΣ Εχετε καθημερινα να αντιμετωπισετε...
  4. Συζήτηση Ερωτήματα, απορίες, προβληματισμοί

    Ρε Μαυρε απο τοτε που επαθες την ζημια στο κεφαλι γραφεις την μια ασυναρτησια μετα την αλλη Αντε αγορι μου να σε κοιταξει κανενας Γιατρος τωρα που ειναι νωρις και μπορεις και βρισκεις ακομα το σπιτι σου , γιατι μετα θα ειναι πολυ αργα
  5. Μακροεντολες?

    Kαλησπερα !! Επειδη βλεπω οτι τελευταια υπαρχει μεγαλη γκρινια για τα κλικερ και για καποια προγραμματα που χρησιμοποιουν καποιοι παικτες , θα ηθελα να κανω μια προταση στην διαχειρηση που θα βοηθησει κατα πολυ το παιχνιδι και τους παικτες και θα κανει σαφως πιο ισσοροπημενο τον τροπο των...
  6. 丅Ⲣ⋿ɅᗅߡꕯΚΟ

    Καταρχην θελω να ζητησω συγγνωμη απο την διαχειρηση , για τους χαρακτηρισμους προς τους παικτες του τρελαδικου , Για να μην παρεξηγηθω η συγγνωμη ειναι γιατι καταχραστηκα την καλοσυνη τους και για το γεγονος οτι ηταν υποχρεωμενοι να διαβασουν οσα "ομορφα" εγραψα για τα παρατραγουδα του...
  7. 丅Ⲣ⋿ɅᗅߡꕯΚΟ

    Λοιπον φιλε μου Λεωνιδα Ξεκινας και ενω εχεις δει 100 φορες το ονομα μου με αποκαλεις Μελ κατι , Αυτο 2 πραγματα μπορει να σημαινει , ειτε οτι θελεις να με απαξιωσεις ειτε οτι σαν αγραμματος που εισαι δεν εχεις μαθει να διαβαζεις ενα nickname τι ακριβως απο τα 2 ισχυει? Δεν χρειαζετε...
  8. Σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις

    Μην χαλατε το ποστ με τις κουτοπονηριες σας Αν θελεις καπου να κλαψεις βρες αλλο τοπικ Α και που εισαι εγω ειμαι ο Μητσοτακης , αν πιστευει καποιος το αντιθετο να δωσει ακριβη στοιχεια οκ?
  9. Σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις

    Ξεχασες να γραψεις κατι για την Νυφιτσα ....ασυγχωρητος
  10. Σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις

    ΕΠΟΣ φιλε μου.... Τα συγχαρητηρια μου ..... Ειναι ενα κειμενο που θα πρεπει να το διαβασουν ΟΛΟΙ οσοι παιζουν το παιχνιδι και ολοι οσοι σεβοντε τους συμπαικτες τους αντιπαλους και πανω απο ολα τον εαυτο τους
  11. 丅Ⲣ⋿ɅᗅߡꕯΚΟ

    ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΜΟΥ ΚΟΙΤΙΕΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΓΑΠΙΕΜΕ Τo μονο πραγμα πραγματικα που καταφερατε σαν συντεχνεια ειναι να γινετε οι πιο μισητοι και οι πιο αντιπαθητικοι παικτες σε ολους τους κοσμους Εκει πραγματικα το τερματισατε και δεν ειχατε αντιπαλο Μαζεψατε ολους τους "χαλασμενους" και τις...
  12. Eχει χαρη

    Εισαι τυχερος ρε Μπαμπη που κλειδωνουν τα θεματα αμεσως και δεν προλαβαινουμε να σου απαντησουμε, με το κλασσικο... "ΠΟΝΑΣ ΚΑΡΑΦΛΑΑΑΑΑΑ???????" Οπως εκανες εσυ και το κολληταρι σου ο Prometheus σε ολα τα ποστ που αναβενανε στο φορουμ , ειχαν δεν ειχαν σχεση με τον καραφλα
  13. Τιτλοι Τελους

    Βρε συ Σταρλετ εκατσες και εγραψες αυτο το σπαραξικαρδιο σεντονι , κατηγορωντας ολο τον κοσμο αλλα μαλλον ξεχασες ενα πολυ βασικο πραγμα Να αναλαβεις ΑΝΤΡΙΚΙΑ τις ευθυνες των πραξεων σου και τους λογους που οδηγησαν την διαχειρηση να σε στειλει σπιτι σου μια ωρα αρχητερα Ξεχασες να μας...
  14. Εξαφάνιση αποστολών και κόλλημα

    Συγγνωμη αυτο τωρα ειναι απαντηση απο τον Community manager του παιχνιδιου? αν ναι τωρα καταλαβαινω γιατι υπαρχει αυτο το μπαχαλο στα νηματα Δημοσια αναταρχη δεν προκαλει ενα μηνυμα που ζηταει τα αυτονοητα , δηλαδη καθε παραθεση να πηγαινει στο σωστο νημα Δημοσια αναταραχη προκαλουν οι...
  15. Εξαφάνιση αποστολών και κόλλημα

    Μαλλον σου ειναι δυσκολο να καταλαβεις οτι εδω μπαινουμε για να διαβασουμε για τα προβληματα του παιχνιδιου και οχι γι αυτα που εχουν καποιοι στην προσωπικη τους ζωη Δεν μας ενδιαφερει αν καποιος ειχε συναντηση με πτηνο, με φουντωτη και πολυχρωμη ουρα οταν ηταν μικρος και του επιρρεασε την...
Κορυφή