Πρόσφατο περιεχόμενο από Razzi

  1. Razzi

    Διαγωνισμός ιστορίας !!

    Θέλετε να μάθετε Ιστορία? (κρίμα που δε μπορώ να συμμετάσχω κι εγώ) I am the winner.!! Μια ήμερα λοιπόν, ένα ώραιο πρωινό εις την δουλειά μου και καθώς κοιτούσα αυτό το φουμπου, στα δεξία βγαίνει μια διαφήμιση που λέτε, με ονομασία Forge of Empires... Ωραία χρώματα, ωραία εικόνα κλπ πατώντας...
  2. Razzi

    Έχει απορριφθεί Διαμαντια στο Θυσαυροφυλακιο

    Οπως και τα αγαθά, μετάλλια και αλλα τα διαχειρίζονται οι ιδρυτές-αρχηγοί. Όπως έχουμε εμπιστοσύνη στην σωστή χρήση των αγαθών-μεταλλίων κ.α. το ίδιο θα ισχύει και με τα διαμάντια... Παρολαυτα η εταιρία ξέρει τι πρέπει να κάνει και τι όχι και αν τελικά το εφαρμόσει..
  3. Razzi

    Έχει απορριφθεί Διαμαντια στο Θυσαυροφυλακιο

    Το μοναδικό καλό σε αυτήν την περίπτωση αν ποτέ γίνει θα είναι κέρδος σε αυτούς που δίνουν ολόκληρο το ποσό για την ανέγερση του κτηρίου... αντί να δώσει 1 άτομο 50 θα δίνουν 10 από 5 η και περισσότεροι λιγότερα η και το αντίθετο.... πέρα από αυτό βέβαια πάλι οι ίδιοι και ίδιοι θα βάζουν...
  4. Razzi

    Καλοκαίρι έρχεται καιρος για παιχνίδι!

    Θέλω και το πες του ότι να ναι
  5. Razzi

    Κύπελλο Ποδοσφαίρου FoE 2019

    οχι για να καταλαβω, τελικα σε ποια χρονια ειμαστε και παιζουμε.. χαχαχαχαχα http://prntscr.com/o25utr
  6. Razzi

    Συζήτηση Πεδία Μάχης Συντεχνιών

    καλημερα σας, πολυ ωραιο σαν ιδεα δειχνει και μου θυμιζει λιγο (Grepolis) αλλα με τα λογια δε μπορουμε να καταλαβουμε την ιδεα και πως θα ειναι, εγω προτεινω λοιπον να γινει ενα ειδος σαν (tutorial ας πουμε) μεσα στο παιχνιδι, κατι σαν δοκιμη για να μπορεσουμε να εχουμε μια εικονα επι του...
  7. Razzi

    Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1.124

    ενταξει κυριοι κυριοι διαχειριστες? η αναβαθμιση κολλαει τα παντα. πρωτου γινει θεμα δεν υπηρχε με το που εγινε ολο και καποιο θεμα υπαρχει Τα διαμαντια ηρθαν παλι πισω βεβαια, αφου εκανα αποσυνδεση 2 φορες και μετα αλλα αυτο δεν πρεπει να συμβαινει. Αντε εγω ειχα λιγα, για να γινει σε ατομα που...
  8. Razzi

    Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1.124

    δε ξερω τι εκανε η αναβαθμηση και αν ειναι καλη η οχι παντως μου αφερεσε ολα τα διαμαντια, καλα ειναι δυνατων? ασχολιαστο. 0 εχω
  9. Razzi

    Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1.124

    απο την αρχη? ωχ παναγια μου...ασχολιαστο
  10. Razzi

    Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1.124

    αμα θελει να κανω εγγραφη τοτε δεν εχω κανει οχι, τωρα αν πρεπει να κανω θα κανω με το ιδιο ονομα που εχω και εδω. αν μπορω βασικα να βαλω το ιδιο, αλλα τι γινεται με ολα αυτα που εχω ηδη σε αυτο τον λογαριασμο, χανονται?
  11. Razzi

    Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1.124

    ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση και οι "πονηρες" σκεψεις ηρθαν και απο εδω μερια..τωρα εγω να ρωτησω και το αλλο, για ποιο λογο δε μπορω να μπω στον Beta κοσμο? παω να βαλω ονομα και κωδικο και μου λεει οτι εινια λαθος ζηταω νεο και μου λεει οτι δεν υπαρχει το ονομα αυτο. ειναι προς ολους...
  12. Razzi

    Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1.124

    καλημερα, φοβερα ολα και το καλυτερο για μενα ηταν στις ημερησιες που βγηκε το -1, ενα μπραβο ειναι λιγο. Τωρα για το κομματι με την αποθηκευση των κτιριων ομως δεν μου πολυ αρεσε, και το γτ? γτ αν γινει κατι τετοιο το παιχνιδι θα γινει πολυ πολυ ευκολο και θα μπορει ο οποιοσδηποτε να...
Κορυφή