Πρόσφατο περιεχόμενο από Saboter13

  1. Saboter13

    Ημέρα 7η

    Η πιο αγαπημενη μου αναμνηση ηταν οταν ημουν ακομα νεος στο παιχνιδι κι εβαλα μετα απο 3 μηνες παιχνιδιου το πρωτο μεγαλο μου κτιριο, ηταν το Κολοσσαιο, ειχα νιωσει απιστευτη χαρα.
  2. Saboter13

    Ημέρα 3η

    o Rinbin ειναι.
  3. Saboter13

    Ημέρα 1η

    καλησπερα, 3 διαφορες βρηκα, 1η απο αριστερα ο καπνος στισ καμιναδες , 2η ειναι το αγαλμα που λειπει απο τον τρουλο του κτιριου και 3η διαφορα ειναι η γυναικα απο δεξια στο πεζοδρομιο.
  4. Saboter13

    Συζήτηση: Εκστρατείες Συντεχνίας

    καλησπερα και απο εμενα, θα ηθελα να αναφερθω για το 4ο επιπεδο δυσκολιας στην εκστρατεια οπου θα προτεινα να μειωσουν τον αριθμο των αγαθων οταν προκειται να κανεις διαπραγματευση διοτι εχω ξεμεινει απο αγαθα οπως και πολλοι αλλοι παιχτες εδω μεσα, με συνεπεια να μην μπορω εδω και 3 βδομαδες να...
  5. Saboter13

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    Ποτε θα μπει η επιλογη του δωρου στο παιχνιδι ? θα βοηθουσε καποιους παρα πολυ να ειχαν μια βοηθεια απο καποιον αλλο, το κουτακι με το δωρο υπαρχει τοσα χρονια και ακομα δεν εχει ενεργοποιηθει.
  6. Saboter13

    Αλλαγές στον πόλεμο των Συντεχνιών

    καλησπερα σας, θα συμφωνησω με την ariale οτι να μπορουν να μετεχουν ατομα σε μια εποχη που το δημαρχειο τους ειναι στην αντιστοιχη εποχη. Ετσι δεν θα υπαρχει αυτο το μπαχαλο που γινεται τωρα και οι προχωρημενοι παιχτες θα δινουν βαρος στην εποχη που βρισκονται με αποτελεσμα οι μαχες να ειναι...
Κορυφή