Πρόσφατο περιεχόμενο από Smerna

  1. Smerna

    Συζήτηση Halloween 2021

    Το τελικό κτιριο ειναι άνευ σημασιας οι ημερήσιες ανταμοιβές καλες αλλα με πολυ μικρό ποσοστό ώστε να ξοδεύονται διαμαντια Τωρα τελευταια βλέπουμε σε καποια εβεντ να δίνουν κτιρια κατώτερα οταν υπαρχουν πολυ καλα ημερήσια δωρα. Γνώμη μου έξυπνο εκ μέρους της Inno, οπως και να το κανουμε ειναι...
  2. Smerna

    Συζήτηση Αναβάθμιση 1.214

    Μα σε αναφορες που εχω κανει για πολυ γρηγορες μαχες και πολυ γρηγορες πολιορκιες, η απαντηση ειναι το σύστημα εντοπίζει αυτόματα τα μποτ, λαθος? Αφου τα εντοπίζει αυτόματα, μαλον δεν υπαρχουν. Και καποια βιντεο που στείλαμε, δεν ειναι αποδεκτά, επειδη δεν υπαρχει λογος ανησυχίας, το σύστημα...
  3. Smerna

    Συζήτηση Αναβάθμιση 1.214

    Πολυ καλο αυτο με την εποχη, σιγουρα διευκολύνει κάπως
  4. Smerna

    Συζήτηση Αναβάθμιση 1.214

    Θα εχει ενδιαφέρον σημερα στο ΣΕΣ, αν και οι επαγγελματίες ειναι ηδη προετοιμασμενοι, σημερα μετα την αναβάθμιση απλα εκαναν τις τελευταίες δοκιμές στους χαρτες, ώστε να ειναι έτοιμοι στις 8 μην χάσουν και αυτοί την πελατεία τους, κριμα ειναι εχουν οικογένειες να θρεψουν Βεβαια η αναβάθμιση δεν...
  5. Smerna

    Επιλυμένο Μαχες σε τομεα που δεν συνορευει με εχθρικους τομεις

    Αυτο που λες εχεις δικιο, αλλα το αρχηγειο μας ηταν εκει πριν τις 8 και το ξέρουμε 6 ατομα μιας και ηταν ο μονος τομεας που δεν ειχαμε βαλει αμηνες δυστυχως δεν ειχα φωτο πριν το ρολοι, οποτε απλα να το εχετε υπ όψιν σας. Και αν ισχύει αυτο, δλδ αν αλλη συντεχνια κατέκτησε τον τομεα, τοτε απλα...
  6. Smerna

    Επιλυμένο Μαχες σε τομεα που δεν συνορευει με εχθρικους τομεις

    Και κατι σχετικό που εχω αναφέρει σαν bug, αλλα δεν πηρα ποτε ικανοποιητικη απαντηση στο ιστορικο γραφει παντα το ονομα του παικτη της συντεχνιας μας που κανει καποια ενεργεια οταν γινεται απο αλλη συντεχνια καποια ενέργεια, δεν γραφει παντα αν και θα επρεπε δλδ μπορει να γραφει σε μενα και να...
  7. Smerna

    ΤΟ ΣΤΗΜΕΝΟ EVENT

    Γιατι να αγοράσεις εισιτήριο για να δεις εναν αγώνα, οταν ξερεις οτι το παιγχνιδι ειναι στημένο?
  8. Smerna

    Προσωπικές απορίες

    Βρε πως γινεται να ξερεις τοσες λεπτομέρειες, με λογαριασμο στην σιδήρου χωρις συντεχνια και χωρις να εχεις παιξει καν εβεντ?
  9. Smerna

    Μακροεντολες?

    Δλδ να μην παρατηρήσω οτι εχεις εναν χαρακτήρα διπλό για να μην γράφεις με το πραγματικό σου ονομα? δικο σου το προβλημμα νομιζω. Εγω βγαινω και μιλαω με το ονομα μου. Εσυ τι θεμα εχεις να κρύβεσαι πισω απο το δάκτυλο σου?
  10. Smerna

    Μακροεντολες?

    Πολλες γνωσεις για εναν παικτη στην σιδηρου χωρις συντεχνια, μπραβο
  11. Smerna

    Συζήτηση Ερωτήματα, απορίες, προβληματισμοί

    Να μου βαλεις φιμωτρο
  12. Smerna

    Συζήτηση Ερωτήματα, απορίες, προβληματισμοί

    Εγω λεω να βγεις με το ονομα που εχεις στο παιγχνιδι, μηπως ντρεπεσε και βαζεις κοσκινο? Τι να εχεις κανει αραγε και ντρεπεσε?
  13. Smerna

    Επιλυμένο Bug με το ΠΜ

    Πραγματι, εχει συμβει και σε μενα στον Αγγλικο σερβερ, ειχαμε βαλει μαχες σε τομεα και μας πηραν τον διπλανο, μαλιστα σε δευτερολεπτα συντεχνια που χρησιμοπειοι κατα κορον κλικερακια. Μετα εμεις αφου εξασφαλισαμε εναν τομεα που συνορευει συνεχισαμε τις μαχες εκει που ειχαν μεινει., ενω κανονικα...
  14. Smerna

    Η πορτοκαλιά και η ανάπτυξή της.

    Θελω μια χαρη, αφου εχεις διαβασει τοσο καλα τους κανονες, στειλε και αυτο που λεει οτι η εταιρια ειναι υποχρεωμενη να εξασφαλιζει στους παικτες δικαιο παιγχνιδι. Περιμενω 4 5 χρονια να το δω αυτο. τωρα με τους μαστεραδες που θα εκπαιδευτουν, εχουμε καμια ελπιδα?
  15. Smerna

    丅Ⲣ⋿ɅᗅߡꕯΚΟ

    Μια ατακα θυμαμαι που ελεγε ο ιδρυτης σου, να δεις τι μου ελεγε? Α ναι, εσυ Κατερινα εχεις πονο. Θα το εχει πει ισα με 50 φορες καθε φορα που τον στριμωχνα. Και μια απορια, μηπως γραφει αυτος εδω αντι για σενα? Βλεπεις ξερω πολυ καλα τον τροπο που εκφραζεται.
Κορυφή