Τελευταία δραστηριότητα του/της talamanta

• talamanta
    Ο/Η talamanta απάντησε στο θέμα Μουσική σκηνή.
    ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ Τα λογια ειναι φτωχα Επελεξα να τον αποχαιρετησω οχι με καποια δικη του συνθεση αλλα με το ριζιτικο τραγουδι που ο ιδιος...
  • talamanta
    Το ενεργο ΦΟΕ για μενα σταματαει εδω βασικα γιατι μετα απο 8-9 χρονια βαρεθηκα να ακουω ...για εικονικες τιμωριες αναλυσεις περι σωστων...
  • talamanta
    Ο/Η talamanta απάντησε στο θέμα Σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις.
    Λυπαμαι που δεν θα εχω την ευκαιρια να δω την απαντηση σας
  • talamanta
    Ο/Η talamanta απάντησε στο θέμα Σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις.
    Καλησπερα Επι προσωπικου Επειδη στο αρκετα καλο (ομολογουμενως) κειμενο σας αναφερεστε και σε δικα μου ..εγραφως ορατα λογια ... θα σας...
  • talamanta
    Καλα εχει αρχισει να γινεται επιτελους διασκεδαστικο το ολο θεμα ....τουλαχιστον στο εδω τμημα γι΄ αυτο δεν σας αλλαζω ολοι ψαχνουμε...
    • 1627509783816.png
  • talamanta
    Ειλικρινα οσο παει αυτο το παιχνιδι ξεφευγει απο την εννοια παιχνιδι /=κανω κατι που που με διασκεδαζει χαλαρωνει καποιοι εχουν αρχισει...
  • talamanta
    Ο/Η talamanta απάντησε στο θέμα Τιτλοι Τελους.
    Καλημερα αν και με αυτο το ονομα δεν ξερω ποιος μπορει να ειναι μπορει να ηταν ..οχθρος μπορει να ηταν φιλος ομως οπως κανω τοσα χρονια...
  • talamanta
    Ο/Η talamanta αντέδρασε στην ανάρτηση του/της starlet o kalos στο θέμα Τιτλοι Τελους, με Like Like.
    Ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσους παιξαμε μαζι αλλα αυτο το παιχνιδι δυστυχως εφτασε στο τελος του , Ειμουν εδω και καιρο στο να το...
  • talamanta
    Επειδη εχει ξεφυγει η κατασταση ειλικρινα δεν ξερω ποιοι και ποτε κανουν χρηση αυτων των εξτρα προγραμματων και τι τελικα εκλαμβανει ως...
  • talamanta
    Ο/Η talamanta απάντησε στο θέμα Κλειδωμένα αντικείμενα.
    Καλησπερα οπως σωστα σας απαντησε ηδη ο ανωθεν μου το συστημα απο μονο του για να μην υπαρχει καποια λαθος επιλογη εχει ως δικλειδα...
  • talamanta
    Ο/Η talamanta απάντησε στο θέμα Μουσική σκηνή.
    Αντιο με βαθια υποκλιση στον ισοβιο Πριγκιπα του ελληνικου τραγουδιου Επελεξα αυτο το τραγουδι γιατι με αυτο ειχε αποδειξει ποσο...
  • talamanta
    Ο/Η talamanta απάντησε στο θέμα πρόβλημα στης αποστολές.
    Καλημερα οπως γνωριζετε υπαρχουν 2 ειδων αποστολες οι αποστολες ιστοριας δινουν συνηθως πολυ καλες ανταμοιβες και ουσιαστικα ειναι ο...
  • talamanta
    Aγαπημενε μου φιλε αυτη την φορα το κτηριο ειναι αληθεια πολυ καλο εαν πχ καποιος διαλεξει στο τελευταιο επιπεδο το ....αητοπουλο θα...
  • talamanta
    Kalhmera = ΚΑΛΗΜΕΡΑ Ειλικρινα θελω να ξερω αυτοι που αποφασισαν σε αυτην την εκδηλωση τα κιτ αναβαθμισης του ειδικου κτηριου της...
  • talamanta
    Ο/Η talamanta απάντησε στο θέμα Συζήτηση Κέντρο Εκδηλώσεων.
    Να κανω μια ερωτηση εστω και με χρονοκαθυστεριση ειλικρινα τι προσφερει αυτη η ...κουμουτσα στην πολη μου δηλαδη γιατι να φορτωνεται η...