Πρόσφατο περιεχόμενο από Zeus

  1. Συζήτηση Αναβάθμιση 1.214

    μαλλον εχει πεσει το κερδος... μαλλον τα πελατακια μειωθηκαν σημαντικα και η εταιρεια κοιταει πως να αρπαξει με υπουλο τροπο τα διαμαντια των παιχτων
  2. Ιδέα Επαναλαμβανόμενες αποστολές

    Το ζητουμενο για μενα προσωπικα ειναι να βγει καποιος επισημα και να μας πει που αποσκοπει αυτη η αλλαγη στο χρονο ακυρωσης των αποστολων.
  3. Ιδέα Επαναλαμβανόμενες αποστολές

    πολυ καλο.... ετσι τα κλικερακια θα παρουν φωτια... απο τις 7-8 το λεπτο θα φτασουν τις 20
  4. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.199

    Κατσε να το θυμησω γιατι μαλλον ξεχνανε https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%B8%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B7-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-1-125.7331/
  5. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.199

    Τελικα περασε και αυτο που κραζανε οι περισοτεροι στον ΒΕΤΑ.. η καθυστερηση στην ακυρωση των επαναλλαμβανομενων αποστολων η μονη κοσμια και ελαφρια εκφραση που αρμοζει ειναι ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΛΙΚΙΑ... καποιος πληρωνεται για να εφαρμοζει τετοιες ιδεες? προσπαθουν λεει να αποφυγουν την καταχρηση των...
  6. Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    μπερδευεις τα extensions... αλλο addin συμπεριφερεται με τον τροπο που περιεγραψες
  7. Επιλυμένο ΣΦΑΛΜΑΤΑ...μκρα ή μεγαλα...!!!

    Δε θα διαφωνησω.... αλοιμονο μονο σε αυτους που πληρωνουν και δεν εχουν την ποιοτητα για αυτο που πληρωνουν...
  8. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.192

    Έχει αλλαξει κατι σχετικα με τις ανταμοιβες απο το χιμετζι? μετα απο μαχη μου εδωσε αγαθα οικισμου?? !!!!!
  9. Βοηθεια απο τους κλέφτες

    εχεις βγαλει κατηγορουμενα ατομα χωρις να εχει βγει κατηγορια. στα στοιχεια που συλλεξεις να αναφερεις παρακαλώ ότι συννενω για τον ελεγχο των προσωπικων μου μηνυματων. οσο για τους ποντους ναι μεχρι 1000 δεν αξιζεις παραπανω αααα εχεις τα φιλια του anton ....
  10. Βοηθεια απο τους κλέφτες

    κρίμα που δε θα ειμαι σε θεση να απολαυσω και την απογοητευση σου στις ατοπες συκοφαντιες που παραθετεις σαν στοιχεια για τους εν λογο παιχτες (πλην του ενος) αληθεια θα θυσιαζα και 1000 ποντους
  11. Βοηθεια απο τους κλέφτες

    Ξερεις εσυ..... εχω τον φυλακα αγγελο μου που με παρακολουθει σε καθε βημα μου αφιερομενο.... ΥΓ. το να εκθετεις παιχτες θα το αφησω στην κριση των υπολοιπων που εχουν αποψη για ηθικη
  12. Βοηθεια απο τους κλέφτες

    Φιλε dspev παιζουμε με τις λεξεις... σαν να παιζεις πορτες (ταβλι) να αφηνεις ανοιχτα πουλια να σε χτυπαω και να μου λες δεν ειμαι ηθικος. φιλικα παντα
  13. Βοηθεια απο τους κλέφτες

    και επιμενω... τι σημαινει 90%? και γιατι 90 και οχι 50-60-100% γιατι απλα ετσι εχει επικρατησει. το να θεωρεις οτι δεν ειμαι ηθικος γιατι κερδιζω καποιους ποντους παραπανω (που στην τελικη αυτος ειναι ο σκοπος του παιχνιδιου, γιατι για να εξελιχθεις χρειαζεσαι ποντους) ειναι αποψη σου η οποια...
  14. Βοηθεια απο τους κλέφτες

    τι σημαινει 90% ? υπάρχει πουθενα η υποχρεωση του 90% περα των κυκλικων που εχει απλα συμφωνηθει? ξερεις τι απολαυση ειναι να βλέπεις καποιον να διαγραφει πηλινο για 80 ποντους κερδος? λες χαλαλι οι 250 που δεν επιστραφηκαν.
Κορυφή