Πρόσφατο περιεχόμενο από ZiggyStardust

  1. Τι είναι τα κυκλικά για Μ/Κ και πως λειτουργεί?

    Είναι παλιό το τόπικ μεν... αλλά, μπορεί να μου πει κάποιος τι είναι η 90% βοήθεια στα ΜΚ; Πχ αν εγώ θέλω να είμαι στην 1η θέση όσων βοηθούν με πόντους στο συγκεκριμένο επίπεδο του ΜΚ, θα βάλω περίπου τους διπλάσιους πόντους απ όσους αντιστοιχούν ως επιστροφή στην 1η θέση; Ή έχω καταλάβει λάθος;!
  2. Κλειδωμένα αντικείμενα

    Δεν είχα αντιληφθεί πως υπάρχει δυνατότητα ξεκλειδώματος και διαχείρισης, μόλις το βρήκα, ευχαριστώ. Για την ιστορία, πολλά αντικείμενα που έχω αγοράσει από τον παλαιοπώλη ήταν κλειδωμένα, όχι μόνο από τις εκδηλώσεις. Αλλά εν πάση περιπτώσει δεν έχει σημασία αφού μπορώ να τα ξεκλειδώσω! Thanks!
  3. Κλειδωμένα αντικείμενα

    Καλησπέρα. Θα ήθελα να ξέρω από τι εξαρτάται αν θα είναι κλειδωμένο ένα αντικείμενο που κερδίζω ή αγοράζω απ'τον παλαιοπώλη. Υπάρχει λίστα με τα κλειδωμένα αντικείμενα; Εξαρτάται από την εποχή στην οποία βρίσκομαι; Είναι τυχαίο; Ρωτάω γιατί όλα τα κλειδωμένα αντικείμενα στην περιγραφή τους στο...
  4. Επεκτάσεις διαμαντιών

    Ευχαριστώ!
  5. Επεκτάσεις διαμαντιών

    Καλησπέρα. Ναι το έχω δει το λινκ, το έχω επισυνάψει κι εγώ πιο πάνω. Το θέμα είναι πως εμένα μου λέει πως έχω 5 διαθέσιμες επεκτάσεις διαμαντιών ακόμα, και η πρώτη από αυτές , στην οποία μόνο μου εμφανίζει το κόστος, κοστίζει 600 διαμάντια. Όπως βλέπετε και στον παραπάνω σύνδεσμο όμως, οι 5...
  6. Επεκτάσεις διαμαντιών

    Καλησπέρα. Πώς μπορώ να δω πόσες επεκτάσεις έχω πάρει ώστε να βρω το κόστος των επόμενων επεκτάσεων που θέλω να κάνω σε διαμάντια στο παρακάτω λινκ; Επίσης, βλέπω πως έχω 5 διαθέσιμες επεκτάσεις διαμαντιών. Αυτό σημαίνει 5 διαθέσιμες γενικά ή στην εποχή στην οποία βρίσκομαι; Για γενικά μου...
Κορυφή