H καταβυθιση της ατλαντιδος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26884
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser26884

Guest
τελεσιγραφο προς τον παικτη axrhstos , συγνωμη διορθωνω axastos....
εφοσον βρηκες την ευκαιρια να βγαλεις ολη σου τη χολη και τα κομπλεξ απεναντι μου
χρησιμοποιωντας το φορουμ για να με υβρισεις και να με μειωσεις,
με καθε ειδους ψεματα
αντι να κανω το ιδιο και να υπενθυμισω σε ολους τι "κουμασι" εισαι ,σου δινω την ευκαιρια
να βγεις απο την συντεχνια που ανηκεις τωρα
για να μην την παρεις στο λαιμο σου.
εαν δεν το κανεις ,η δεν σε διωξουν ,επειδη δεν σε εχω στη γειτονια μου για να σου δειξω
τι εστι βερυκοκο,
θα σας χτυπησω μεχρι να εξαφανιστειτε απο ολους τους χαρτες.
στο τελος θα καταλαβεις οτι δεν εισαι παρα ενα ουλωδες κερατινο εξαρτημα της
επιδερμιδας στην ηβικη μου συμφυση......
 

DeletedUser28896

Guest
Αγαπητέ melitaios,

το forum δεν αποτελεί χώρο για προσωπικές διαφορές και διενέξεις και το post αυτό είναι λίαν επιεικώς απαράδεκτο.

Το post σου αυτό είναι πέραν ανήθικο κσι προσβάλει πρώτα εσένα και λιγότερο το άτομο στο οποίο επιτίθεσαι λεκτικά


Εν τη προαιρέσει η μοχθηρία και το αδικείν
 

DeletedUser26884

Guest
Αγαπητε brokenheart,
το συγκεκριμμενο σημειο του φορουμ ειναι το μονο ,συμφωνα με τις υποδειξεις
των moderators ,που επιτρεπεται μια πιο "ζωηρη" αντιπαραθεση.
Θα ηταν σκοπιμο να εχεις με τον ιδιο αυστηρο τονο επικρινει
και εκεινον που σε αλλο ,μη καταλληλο σημειο του φορουμ,
στραφηκε εναντιον μου με αηθη και υβριστικο τροπο (δεν το εκανες....)
Δεν κανω επιθεση αλλα αντεπιθεση σε αυτον που το ξεκινησε
με πολυ πιο"κοσμιο" τροπο
στα πλαισια ενος προειδοποιητικου, απειλητικου ,πολεμικου τελεσιγραφου.
Αν δεν κανω λαθος το παιχνιδι μας ειναι πολεμικο
 

DeletedUser28896

Guest
Σαφώς και επιτρέπεται μια πιο ζωηρή αντιπαράθεση, αρκεί αυτή να γίνεται στα πλαίσια κόσμιας και ηθικής λογοκρισίας
και οχι σύγρισης περί πιο κόσμιας αυτής

Σαφώς και έχεις κάθε δικαίωμα να υπερασπιστείς τον εαυτό σου όταν δέχεσαι επίθεση, συνετό είναι να μη το κάνεις
ανταποδίδωντας χαρακτηρισμούς, ύβρις, απειλές και άκομψες φρασιολογίες

Ομολογλώ να πώ οτι δεν έχω διαβάσει κάποιο υβριστικό post προς εσένα απο τον παίχτη στον οποίο αναφέρεσαι.

Όσο αγενής να είναι οποιοσδήποτε απέναντί σου, ακόμα και την οικογένειά σου να θίξει ή/και να προσβάλλει, μη πέσεις στο "επίπεδό" του ανταποδίδωντας ύβρις και χαρακτηρισμούς.


Θυμίσου το λόγο Υπέρ Αδυνάτου του Λυσία

Οὐ πολλοῦ δέω χάριν ἔχειν, ὦ βουλή, τῷ κατηγόρῳ,
ὅτι μοι παρεσκεύασε τὸν ἀγῶνα τουτονί. πρότερον γὰρ
οὐκ ἔχων πρόφασιν ἐφ’ ἧς τοῦ βίου λόγον δοίην, νυνὶ διὰ
τοῦτον εἴληφα. καὶ πειράσομαι τῷ λόγῳ τοῦτον μὲν ἐπι-
δεῖξαι ψευδόμενον, ἐμαυτὸν δὲ βεβιωκότα μέχρι τῆσδε τῆς
ἡμέρας ἐπαίνου μᾶλλον ἄξιον ἢ φθόνου· διὰ γὰρ οὐδὲν
ἄλλο μοι δοκεῖ παρασκευάσαι τόνδε μοι τὸν κίνδυνον
οὗτος ἢ διὰ φθόνον


Σε καμία περίπτωση δε σου κάνω παρατήρηση, απλά ίσως αν μου επιτρέπεις να σε συμβουλέψω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18161

Guest
Ελεγα τόσες μερες που εχεις ανεβασει αυτο το καταπτιστο θέμα να μη σου δώσω σημασία, απο οίκτο και μόνο, και να σε αφησω στη μιζέρια και τη κακομοιριά σου.
Εχω αλλωστε ως κανόνα ζωής να μην συνδιαλεγομαι με χαμηλότερου νοητικου επιπεδου ατομα απο μένα.
Μετα,ομως, καθησα και σκέφτηκα οτι αρκετά εχουμε ανεχτει εδω μέσα τους "μαγκες του πληκτρολογίου" και τα αρρωστημένα άτομα, οπότε καποιος πρέπει να σε μαθει να κανεις τουμπεκί οταν δεν πρεπει να το ανοιγεις.

Βγαίνεις λοιπόν ρε πιτσιρίκο, γιατι η απαντηση σου δεν αναλογει σε ατομο πανω απο 13-14, και ξεστομίζεις ενα σωρο απειλες και υβρείς ως απαντηση σε μια δική μου τοποθετηση που δε περιειχε μεσα τον παραμικρο χαρακτηρισμό. Εσυ παρολαυτα ξεδιαντροπα εντελώς, αράδιασες τελεσίγραφα και χαρακτηρισμούς. Εδω αυτόματα κριθηκες απο όλους και καταλάβαμε και τι κουμασι εισαι και συ.
Ειναι χαρακτηριστηκό των φτωχών στο πνευμα να επιδίδονται σε ψευτοτσαμπουκαδες οταν τους στησεις στο τοιχο. Γιατι εγω μιλησα για μια πραγματικότητα που ΟΛΟΙ γνωριζουμε με αυτο το καραγκιοζιλικι 2-3 συντεχνίων που γεμισαν τον server με δεκαδες παραρτηματα και εσυ ουτε να απαντησεις ειχες τα αντερα, αλλα με αποκάλεσες επιπλέον και ψευτη.
Τοσο αρρωστο και πορωμενο εισαι που δε ξεχωριζεις το εικονικο απο το πραγματικο πλέον, και νομίζεις οτι οι λαμογιές που κανεις πως ειναι ευλογημένες και ορθές.
Και που είναι το ψέμα ΡΕ???
Εσυ και ολα τα μέλη της forsaken απο που προέρχεστε??
Ειναι κανονίκή συντεχνία που θα υπάρχει σε 3-4 μήνες απο τώρα???
Εγω να σε ξεφτιλίσω δημοσίως οταν θα επιστρεψεις στη μητρική σου ???
Υπαρχει ή δεν υπαρχει η forsaken ,οπως και πολλες αλλες κατα καιρους μαζι με τις υπ.αριθμ. 3,4,....14 για να στρωνουν δρόμο στη μια και μοναδική??

Απαντησε εδω αγοράκι, και ασε τους ψηφιακούς τσαμπουκάδες, γιατι εγω τους τσαμπουκάδες εμαθα να τους κανω κοιτωντας τον αλλο στα ματια και οχι κρυμμενος πισω απο μια οθόνη.

Και τολμάς εντέλει να ανακατευεις ολοκληρη τη συντεχνία μου απειλώντας οτι θα μας κανεις ντα ντα.
Ε τι να σου πω ....μου εκανες τα μουτρα κρεας τωρα.

Θα ανοιγω δλδ τον χαρτη και θα βλέπω εκείνα τα χρωματιστα εξαγωνα κουτακια να αλλαζουν χρωμα......????
πσσσσσ.........τα εκανα πανω μου και ακόμη χειρότερα με έκανες να χασω τον υπνο μου 4 μερες τωρα.......χαχαχαχαχα

Προσεξε λοιπον αγορακι, και βαλτο καλα στο μυαλουδακι σου.
Για τους περισσοτερους αυτο εδω που ασχολουμαστε ....ειναι απλα ενα παιχνιδάκι-διεξοδος απο μια καθημερινοτητα που γίνεται καθημερινα ολο και πιο αφορητη.....και τιποτε παραπανω.Εχοντας τη νοημοσυνη που αναλογει στην ηλικία μου ειμαι σε θέση να αντιληφθω οτι αυτο που βλέπω μπροστα μου είναι ψηφιακα σπιτακια που στην ουσία ειναι ενα κώδικας και τιποτε αλλο.
Αντιθετα τα αρρωστα και πορωμενα της κατηγορίας σου, εχουν πλάσει εδω μεσα το εικονικό τους μεγαλείο, σαν αποτελεσμα της ανυπαρξίας τους στη πραγματική ζωή, κυνηγώντας εδω μια πλαστή-εικονική καταξίωση , αφου εκει εξω ειναι ανθωπακια και τρωνε τη μια φαπα πισω απο την αλλη.

Ασε λοιπν τις απειλες και τις μαγκιες εδω μεσα , ειδικα οταν εχεις χεσμενη τη φωλιτσα σου.......
γκεγκε μικρε????
Αντε να πιεις το γαλατακι σου τωρα......

Υ.Γ Στη πρωτη μετακίνηση μελους της forsaken στη μητρική ,,,,εγω εδω θα ειμαι με screenshot για να σε ξεφτιλίσω ακομη μια φορα.


[thy]+10 πόντοι για Απαράδεκτη Συμπεριφορά
Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

Malfiore[/thy]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28896

Guest
@ melitaios
Θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη μιας και το post σου είναι στα πλαίσια του "ξεκατινιάσματος" όπως αναφέρεται στους κανόνες του συγκεκριμένου τομέα
Και πάλι συγγνώμη
 

DeletedUser26884

Guest
Προς brokenheart
Σ' ευχαριστω τοσο για τις συμβουλες ,τις οποιες δεχομαι παντα με χαρα ,οσο και
για την συγνωμη .
Το μεγαλειο των αξιων ανθρωπων ειναι να αναγνωριζουν και τα λαθη τους....
 

DeletedUser26884

Guest
προς τον axaraktiristos , διορθωνω ξανα axastos
προσεξε παππου !!!!
στην ηλικια σου δεν κανουν καλο τετοια παιχνιδια , μην ανεβασεις αρτ.πιεση, χοληστερολη.
θα επρεπε να σου απαντησω στο ιδιο υφος και τονο αλλα
"ουτιδανου λογος , λογος ουκ εστι".
θα βγω κρυφα την νυχτα απο την φορσακεν και δεν θα το καταλαβεις,ολα θα γινουν μυστικα
και υποχθονια ακριβως οπως κανουμε τοσο καιρο.
ετσι ξερουμε και παιζουμε εμεις τα πιτσιρικια ,τα κολλημενα και αρρωστα με το χαμηλο δεικτη
νοημοσυνης.
ζηταω τον οικτο σου !!!
αν το βρεις οτι βγηκα απο την φορσακεν μην το πεις σε κανενα !!!
απο την επομενη μερα θα παψω να ειμαι ο μαγκας του πληκτρολογιου, ο εικονικος κοσμος
που εχω πλασει με την νοσηρη φαντασια μου θα κινδυνευσει να χαθει και οι φαπες στην
πραγματικη ζωη θα πεσουν βροχη !! ,και το χειροτερο απο ολα ....
θα χαθεις κι εσυ ,η μεγαλειοτητα σου ,η λεβεντια σου ,η εξυπναδα σου,η δεινη παικτικη σου ικανοτητα !!!!
πως θα μπορεσω μετα εγω να συνεχισω μου λες?

ακουσε φιλαρακο για να μην στα πω κορυδαλλιωτικα

τα υπολοιπα στο πεδιο της μαχης....

[thy]+10 πόντοι για Παραβίαση των κανόνων του Φόρουμ
Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο.

Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

Malfiore[/thy]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
[thy]Οι προσωπικές σας αντιπαραθέσεις δεν έχουν θέση στο κεντρικό φόρουμ και τις διαφορές σας που δεν έχουν να κάνουν με το παιχνίδι θα τις λύνετε μέσω προσωπικών μηνυμάτων. Την επόμενη φορά που θα μπλέξετε την πραγματική ζωή με το παιχνίδι θα τιμωρηθείτε χωρίς καμία προειδοποίηση.

Το θέμα κλειδώνει και θα δοθούν οι απαραίτητες ποινές σε όσους αρμόζει.[/thy]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή