Διαμαντια στου ....Τiffany

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
Υπαρχει νομιμος τροπος για αγορες στο ιντερ και απο καταστηματα του εξωτερικου
δεν μπορω να γραψω φυσικα το ακριβες ονομα της εταιρειας γιατι μπορει να θεωρηθει διαφημιση
Παρ'ολο που ..δεν με συμφερει (χανω ..το προνομιο των ολιγων εκλεκτων) ομως δεν μπορω να σας αφησω ετσι ....δεν κανω τελικα για ..μυστικα προνομια εγω
Παμε λοιπον στον τροπο
Υπαρχει μια καρτα (για ιντερ αγορες κυριως) που μοιαζει με την Paysafe,
η μονη διαφορα ειναι οτι πρεπει να αγορασεις την αρχικη καρτα (ειναι του ομιλου της MasterCard) και στοιχιζει γυρω στα 7,80 -8 ευρω
-εγω ως γνησια ....ξανθιοπη περιμενα 2 μηνες την εκδοση της αρχικης καρτας και εδωσα και 10 ΕΥΡΩ ..και ολα τα στοιχεια μου..Αλλοι ομως αγορασαν και την καρτα απο περιπτερο χωρις να περιμενουν χωρις να δωσουν στοιχεια και πληρωσαν 7.80 ευρω-
Μετα αγοραζεις παλι απο περιπτερο μοναδες οπως ακριβως με την Pay-safe και την γεμιζεις με το ποσον που θελεις και την ξαναγεμιζεις οποτε θελεις
Ισχυει σε ολα τα καταστηματα που δεχονται την MasterCard -και τα καταστηματα του εξωτερικου-
(την δοκιμασα ηδη και ισχυει και για αγορα διαμαντιων στο φοε)
Παμε σε εναν ασχετο γριφο εαν αντι για πληρωμη - Pay - βαλετε ..λεφτα -Money- και το δευτερο συνθετικο το ιδιο παραμεινει
τοτε φτιαχνετε αυτο που ψαχνετε να βρειτε
...το ως ανω μνμ αποτελει ενα ..ταλιο τελευταιο? γιορτινο δωρο ...για την τσεπη την δικη σας και των γνωστων σας
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30631

Guest
Ωραία. Τη βγάζεις αυτή την κάρτα. Μετά πας στην αγορά διαμαντιών και επιλέγεις το πακέτο που θέλεις.
Μετά για να βάλεις τον κωδικό της "μον a σέιφ" επιλέγεις το πιστωτική κάρτα (http://prntscr.com/972qdm ) ή κάτι άλλο;;;
Ευχαριστώ
 

DeletedUser28896

Guest
Ναι επιλέγουμε το πιστωτική κάρτα, μιας και η κάρτα αυτή λειτουργεί ως πιστωτική.
 

DeletedUser30631

Guest
Και εκεί που ζητάει το όνομα κατόχου της κάρτας, τον αριθμό της κάρτας και το CCV, τι συμπληρώνουμε;;
http://prntscr.com/97ggo7
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα σου εχω στειλει και προσωπικο μνμ
στην ιστοσελιδα της καρτας σου λεει πως να τα συμπληρωσεις
φυσικα πρεπει πρωτα να την ενεργοποιησεις
-----------------------------------------------------------------
Παιδια ΠΡΟΣΟΧΗ
Επειδη εχω λαβει μνμ
Πρεπει πρωτα να εχετε αγορασει την καρτα
και μετα μπορειτε να την φορτωσετε με τους κωδικους
μην αγοραζετε μονο τους κωδικους εαν δεν εχετε την καρτα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή