Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1,85

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε την άποψη σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1,85
 

DeletedUser30097

Guest
Απορίες:
  1. Το ενισχυμένο χτύπημα ισχύει μόνο στις μάχες για τα πρωταθλήματα ΠεΠ;
  2. Όταν γράφετε «Πρωταθλήματα ΠεΠ» εννοείτε τις μάχες που γίνονται ενάντια σε γείτονες μόνο, ή και τις μάχες στον χάρτη ΣεΣ, μιας κι απ' αυτές τις μάχες οι πόντοι προσμετρούνται στα πρωταθλήματα των πύργων;
  3. Στις μάχες της εκστρατείας και του χάρτη της Ηπείρου δεν εφαρμόζεται το ενισχυμένο χτυπήμα;
  4. Όταν γράφετε πως το ενισχυμένο χτύπημα δεν εφαρμόζεται στις μονάδες που ανταποδίδουν σαν δεχτούν χτύπημα, εννοείτε πως η ενίσχυση δεν ισχύει για το χτύπημα που δέχονται αυτές οι μονάδες ή για το χτύπημα που αυτόματα ανταποδίδουν;
Ευχαριστώ για τον χρόνο Σας.
Γιώργης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dio21

Καμένος Χρήστης
Καλιτεχνικες διορθωσεις στα κτηρια του Σιδηρου??????
ωχχχχχχ.....
κατι μου λεει οτι τελειωσαν οι εποχες και θα ξαναγυρισουμε στην αρχη....;)
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα εμενα παλι ..κατι αλλο μου λεει η μαντα, αλλα μην αρχισω παλι
Παντως το 7χ7 το θεωρω υπερβολικο, ειδικα οταν στην νεα εποχη δεν εχουν δοθει οι αναμενομενες επεκτασεις
και ειλικρινα δεν εχω καταλαβει γιατι τα μπονους των 3 νεων τελευταιων ΜΚ πρεπει να ειναι του... στυλ τυχερη ρουλετα
Δηλ μεχρι την εμφανιση του Τροπικου Δασους ξεραμε οτι το καθε επιπεδο ειχε τσανταρ μπονους
στα νεα ΜΚ τα μπονους ειναι επι % , δηλ εαν σου ''κατσει'' η..μπιλια
Απαντηση για το νεο ΜΚ και πως λειτουργουν τα μπονους του ... δεν πιστευω οτι μπορει κανεις με σιγουρια να δωσει
γιατι απο τοτε που μπηκε και εγιναν και καποιες ...βελτιωσεις στον βετα
οι ολοκληρωμενες μαχες εχουν γινει ..κατι σαν τζακ ποτ του λοτο
οποτε το ..κοβω χλωμο καποιος να εχει μπορεσει να μελετησει εμπρακτα την λειτουργικοτητα του στρατιωτικου μπονους
 
Τελευταία επεξεργασία:

nikosch

Banned
η σχολη τυμπανοκρουστων δεν μπαινει στην απογραφη με την αποθηκευση κτιριου, πιστευω να το διορθωσετε κι αυτο με την αναβαθμιση
 

DeletedUser28327

Guest
Το καινουριο κτηριο μπηκε???????
Ηταν να μπει σε αυτη την αναβαθμιση...
πηρε κανενας σχεδιο??????
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Το νέο μεγάλο κτίριο δε μπήκε με την αναβάθμιση, όπως ήταν αρχικά προγραμματισμένο, λόγω κάποιων τεχνικών προβλημάτων.
Θα μπει μόλις η έκδοση 1.85 θα μπει και στην εφαρμογή για τα κινητά
 

DeletedUser28327

Guest
Εχει μπει αυτη η αναβαθμιση στο κινητο!!!
 

cknadia

Μέλος
Καλησπέρα σας!
Γνωρίζουμε με ποια αναβάθμιση επιστρέφονται οι πόροι που δαπανήθηκαν λόγω παραπληροφόρησης ή έστω ελλείψεως επαρκούς ενημέρωσης;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Παιδια δοθηκαν επιπλεον επεκτασεις??
μια με διαμαντια και μια κανονικη?

σημερα τις ειδα
ειμαι σιγουρη οτι δεν υπηρχαν προχθες γιατι αναγκαστηκα να γκρεμισω αρκετα εχτρα κτιρια για να βαλω τον πριβε μεν, αλλα καταβαθως ...ντροφαντο πορτοκαλεωνα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή