Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1,87

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1,87
 

DeletedUser29206

Guest
Κυριως με την εμφανηση του ιστουρικο ηταν ενα προβλημα που γινοταν συνεχως σε εμενα αλλα τωρα ειμαι ευχαριστημενος :)
 

DeletedUser27163

Guest
Καλημέρα σας, μετά και τις τελευταίες αναβαθμήσεις έχουμε πρόβλημα 40 άτομα.. κολλάει τρομερά το παιχνίδι! Συγκεκριμένα ο δικός μου υπολογιστής είναι καινούργιος οπότε δεν τίθεται θέμα να έχουμε όλοι παλιά μηχανήματα.
Παρακαλώ να κάνετε τις κατάλληλες διορθώσεις ώστε να αποκατασταθεί το πρόβλημα.
Επίσης η υποστήριξη έχει σταματήσει να λειτουργεί;; εδώ και καιρό βγάζει το ακόλουθο μήνυμα: Η σελίδα δεν ανακατευθύνει σωστά
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Τελικα το προβλημα ειναι του παιχνιδιου, ισως του σερβερ τους....
εχω κανει απειρες δοκιμες....πουθενα αλλου δεν κολλαει....ο mozilla τουλαχιστον, σερνετε μονο οταν εχω ανοιχτο το ΦοΕ...
μεχρι πριν 15 μερες ολα ηταν καλα....5-10 παραθυρα να ειχα ανοιχτα, τρεχαν ολα ρολοι...επισης ο υπολογιστης μου ειναι οκ...
εχω 8GB μνημης RAM, που μονο οταν ειναι ανοιχτο το ΦΟΕ τα καταναλωνει ολα, και πολλες φορες κολλαει και με πεταει, με μνμ οτι η μνημη ειναι ανεπαρκης....σε ολα τις αλλες εφαρμογες (χωρις ανοιχτο το ΦοΕ) δεν καταλαβαινει Χριστο...
μαλλον εχουμε να κανουμε με επιθεση "εξωγιηνων" στην ΙΝΝΟGAMES....
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
το πρόβλημα του κολλήματος δεν οφείλεται στο παιχνίδι, αλλά στην τελευταία αναβάθμιση του firefox.
Οπότε αν χρησιμοποιήσετε άλλο περιηγητή το παιχνίδι τρέχει κανονικά
 

DeletedUser29206

Guest
Για να ξερεις η καλυτερη εφαρμογή είναι το pokki αλλα δεν λειτουργει σε windows 10. Το κατεβαζει αυτό κανει:
https://www.pokki.com/
 

DeletedUser28327

Guest
Απο την ωρα που μπηκε η αναβαθμιση δε μπορουμε αρκετα ατομα να ανοιξουμε το μενου κατασκευης.
το ιδιο προβλημα υπηρχε και στο μπετα.
απορω λοιπον γιατι μπαινουν στο μπετα να δοκιμαστουν υποτιθεται αφου ερχονται και εδω τα προβληματα.
 

DeletedUser29206

Guest
Τελικα το πρόβλημα που εμφανίζεται το ιστορικο γεγονοντων κλπ δεν διορθωθηκε!
 

DeletedUser31290

Guest
το πρόβλημα του κολλήματος δεν οφείλεται στο παιχνίδι, αλλά στην τελευταία αναβάθμιση του firefox.
Οπότε αν χρησιμοποιήσετε άλλο περιηγητή το παιχνίδι τρέχει κανονικά

αγαπητη ειρηνη.....δεν εχουμε ολοι φα'ι'ερ φοξ
εγω που εχω τον maxthon και δεν ανοιγει το μενου κατασκευης με αποτελεσμα να μην μπορω να χτισω ουτε να μετακινησω .....τι πρεπει να κανω να αλλαξω και εγω browser ????
ειναι αυτη απαντηση ????????????
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα παιδια
... οφειλω καταρχας να ζητησω ...συγνωμη απο οσους χρησιμοποιουσαν τον maxthon
και μαλλον απο τον ιδιο τον maxthon
.. αφου με την φοεκικη ..''γκαντεμια'' που ακολουθει πιστα την ταλα και την μαντα
μολις δημοσια ανεφεραν .. οτι προτιμουν τον maxthon τον εστειλαν ..αδιαβαστο
τι να πω εγω τωρα
αφου ..δεν υπαρχει προβλημα (οσο μικρο και να ειναι το ποσοστο εμφανισης του) που δεν το πρωτο δοκιμαζω
.. εντελως τυχαια φυσικα υποθετω
..θα μου πειτε ετσι ειναι οι ''πρωτοποροι'' παιχτες εκπαιδευονται πρωτοι ..στα δυσκολα
Δεν τολμω να πω δημοσια (εγραφως ορατα) με ποιον παιζω τωρα και ..δεν εχω το προβλημα με τις κατασκευες
γιατι δεν εχω τελειωσει τις αποστολες της κολοκυθας ακομη η δολια .. μην τον στειλω στα αζητητα κι αυτον πριν τις ολοκληρωσω
Α και κατι ασχετο ... μια μικρη υποσημειωση/υπενθυμιση να το πω
(αν και θα επρεπε τοσο καιρο καποιοι να το εχουν εμπεδωσει )
ακομη και ως ''μελαν'' γαλη (κοινως μαυρη γατα) ..παραμενω επταψυχη
 
Τελευταία επεξεργασία:

dio21

Καμένος Χρήστης
Ναι ρε παιδια....
οι αλλοι φταινε, παντα...δε το ξερετε?
να δω τι αλλο θα ακουσουμε....οκ...
εγω παντως τωρα ειμαι με opera αλλα κανει κατι σαν τον σεισμο στα Γιαννενα....αναταραξεις να τις πω?
θα αλλαξω καρτα και μνημες αυτες τις μερες....και αν δεν διορθωθει, μαλλον και pc....
αν δεν δω αποτελεσμα θα αλλαξω σπιτι....
 

DeletedUser29206

Guest
Από Microsoft Edge των Windows 10 ηταν πολύ καλο για το φοε μεχρι που εγινε μια αναβαθμηση (πιο παλια) και τωρα κολαει όταν μετακινω την πολη μου. Εχω καταντισει να χρησιμοποιώ το Internet Explorer που αυτό παλι τραβα πολλη μνημη στην RAM που σημαινει πως αν το εχω 10 λεπτα και πανω ανοικτο το φοε τοτε θα κλεισει από μονο του το browser.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
το πρόβλημα του κολλήματος δεν οφείλεται στο παιχνίδι, αλλά στην τελευταία αναβάθμιση του firefox.
Οπότε αν χρησιμοποιήσετε άλλο περιηγητή το παιχνίδι τρέχει κανονικά

εδω αλλα μας λεει παντως....
http://prnt.sc/cz4gzi
αλλα και γω νομιζω οτι δεν μπορει να εχουν ολοι οι browser θεμα ρε Ειρηνη....
μαλλον οι Γερμανοι το εχουν το θεμα (στον εγκεφαλο), και επειδη ειναι αυτοι που ειναι δεν το παραδεχονται ποτε....
οταν το "ανακαλυψουν" αυτοι θα το παρουσιασουν -και παλι- σαν βελτιωση....
χαλαμε κατι που δουλευε σωστα, δεχομαστε ενα σωρο παραπονα, και μετα το διορθωνουμε και ειμαστε και "ωραιοι"....
και το περνανε σαν δουλεια αυτο....τεσπα, αφου δεν τους πληρωνω εγω, παλι καλα....)))
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Λυπάμαι που θα σας το πω, αλλά το πρόβλημα είναι των Browsers.
Ο Maxthon έχει πρόβλημα στο άνοιγμα του μενού κατασκευής (δεν ξέρω αν διορθώθηκε)
Ο FireFox μετά την τελευταία του αναβάθμιση καθυστερεί σε βαθμό απελπισίας.

Μέχρι να διορθωθούν αυτά, καλό θα ήταν να χρησιμοποιείτε τον Chrome που φαίνεται να είναι ο πιο σταθερός και αξιόπιστος
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εμενα παντως με firefox μια χαρα πηγαινει. Και το φορτωμα στην αρχη κανει περιπου 5 δευτερολεπτα και μετα ολα ειναι στιγμιαια.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Εμενα παντως με firefox μια χαρα πηγαινει. Και το φορτωμα στην αρχη κανει περιπου 5 δευτερολεπτα και μετα ολα ειναι στιγμιαια.
Καλησπερα Καλη Εβδομαδα
Windows 10 εχετε?
γιατι κυριως οσοι ειχαν Windows 10
αντιμετωπισαν προβληματα με τον firefox
 

DeletedUser438

Guest
ego pantos xoris na allaxo tipota kai genika na kano tipota ekei pou tin proigoumeni evdomada sernomoun tora paizei mia xara
 
Κορυφή