ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΤΟΜΕΑ 6,22 - ΥΣΤΕΡΟΣ - ΣεΣ

dio21

Καμένος Χρήστης
- καλησπερα σε ολο το Cirgard...
Το προβλημα στον συγκεκριμενο τομεα υπαρχει πανω απο μηνα !!!
Το εχω αναφερει στην υποστηρηξη, η οποια μου ζητησε screenshot να μεταβιβασει στους τεχνικους....ευτυχως καποιοι απο την Συντεχνια μου ειχαν καταφερει και πηραν στιγμιοτυπα... Τα εστειλα, και ελαβα την απαντηση (απο τα ευγενικα παιδια της διαχειρησης) οτι θα τα μεταβιβαστουν στο τεχνικο τμημα....
Απο τοτε εχουν γινει 2 αναβαθμισεις, εμεις σαν Συντεχνια εχουμε αποχωρησει απο το συγκεκριμενο κομματι του χαρτη, μεχρι νεοτερας, και ακομα το προβλημα υπαρχει....
Δεν υπαρχει στρατος αμυνας μεσα, ενω μπορεις να βαλεις πολιορκια (και να χασεις αγαθα βεβαια) στο τομεα, αλλα οχι και να βαρεσεις καποιον αφου δεν υπαρχει....
Το επιστεγασμα ειναι οτι η αιτηση μου εχει κλεισει κιολλας, σαν να εχει διορθωθει δλδ......θα αρχισουν τωρα να "καιγονται" και τομεις?
Δεν νομιζω να ειναι τοσο δυσκολη η επιλυση του θεματος....προς τι η καθυστερηση απο τους τεχνικους?
Η εταιρια ξερει οτι ενα "οικοπεδο" της, μενει χερσο?
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
η αίτηση έχει κλείσει γιατί έχει ελεγχθεί και έχει προωθηθεί στο αρμόδιο τμήμα. Δε μπορούμε να κρατάμε ανοιχτές αιτήσεις που έχουν απαντηθεί.
Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι περισσότερο.
Οι δυνατότητες μας είναι μέχρι εκεί. Δεν μπορούμε να επέμβουμε στον κώδικα για να ψάξουμε ή να διορθώσουμε τέτοια προβλήματα.
Το είδαμε, το επιβεβαιώσαμε και το προωθήσαμε στο αρμόδιο τμήμα.
 
Κορυφή