Αναβάθμιση στην 1.110

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.110
 

DeletedUser29206

Guest
Τι να πρωτοπώ; Πάρα πολλές διορθώσεις και η μία καλύτερη από την άλλη! Με ξάφνιασε θετικά! :):):)
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα δηλ εγω παλι ειμαι η ..''κακια'' που δεν εχω ξαφνιαστει θετικα με τις αλλαγες των ποσοστων του Ναου των Κειμιλιων ?
http://prntscr.com/gn52s0
δηλ απο ολα τα αλλα ''τζογαδορικα'' ΜΚ το προβλημα ηταν στα μεγαλα επιπεδα του Ναου των Κειμιλιων ?
Με πιο απλα λογια δηλ λεμε τωρα οτι ολοι οι παιχτες ανεβαζουν τον Ναο Κειμιλιων με φοεκικη μανια και σκοτωνονται ολοι ποιος θα το πρωτο ανεβασει πανω απο το 100..επιπεδο
και για αυτο απο ολα τα ΜΚ ασχοληθηκαμε να κανουμε σε αυτο τις αλλαγες ποσοστων ...της ταξης των 0,10 % υπερ του ασηνηθιστου
α και στο 10 επιπεδο ..ειναι υπερ του συνηθισμενου ετσι για να μην μας ξεφυγει κατα λαθος δηλ -
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
ποια από τις δύο μιλούσε? για να ξέρω ποια είναι η κακιά...
Όταν βρίσκουμε κάτι που δεν 'πάει καλά' πρέπει να το διορθώσουμε. Είτε αυτό είναι ένα 'τζογαδόρικο' Μεγάλο Κτίριο είτε είναι ένας ταπεινός θάμνος.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ποια από τις δύο μιλούσε? για να ξέρω ποια είναι η κακιά...
Όταν βρίσκουμε κάτι που δεν 'πάει καλά' πρέπει να το διορθώσουμε. Είτε αυτό είναι ένα 'τζογαδόρικο' Μεγάλο Κτίριο είτε είναι ένας ταπεινός θάμνος.
Καλησπερα
Οτι και να σας πω θα σας γελασω γιατι δεν ημουν παρων στην συγγραφη
Εγω σιδερωνα την επισημη στολη του Πουπουλενιου εκεινη την ωρα
για να ειναι ετοιμος για την πρεμιερα του δευτερου μερους της γνωστης? φοεκικης ιστοριας
" Οι Περιπετειες του Πουπουλενιου - Season 02"
Αλλα χωρις να παιρνω ορκο ..κατα μαντα μερια εχω την εντυπωση οτι φυσα ο ανεμος της συγγραφης
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

DeletedUser29206

Guest
Καλησπερα
Οτι και να σας πω θα σας γελασω γιατι δεν ημουν παρον στην συγγραφη
Εγω σιδερωνα την επισημη στολη του Πουπουλενιου εκεινη την ωρα
για να ειναι ετοιμος για την πρεμιερα του δευτερου μερους της γνωστης? φοεκικης ιστοριας
" Οι Περιπετειες του Πουπουλενιου - Season 02"
Αλλα χωρις να παιρνω ορκο ..κατα μαντα μερια εχω την εντυπωση οτι φυσα ο ανεμος της συγγραφης
Οι δύο άντρες της ιστορίας είναι έτοιμοι, ο Πουπουλένιος είναι έτοιμος, τα κορίτσια; Έτοιμες; Ή να μπούνε ως από μηχανής Θεοί; :p
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Οι δύο άντρες της ιστορίας είναι έτοιμοι, ο Πουπουλένιος είναι έτοιμος, τα κορίτσια; Έτοιμες; Ή να μπούνε ως από μηχανής Θεοί; :p
το like ....για τα κοριτσα η ταλα κι η μαντα σε ευχαριστουν για την ειλικρινη σου δηλωση ..
μην ανησυχεις αυτες οπου δουν φως μπαινουν
 

furfante

Ενεργό Μέλος
Καλησπέρα,
χμμμ, μάλλον έκανα λάθος... ήθελα να γράψω κατιτίς για τις αναβαθμίσεις και μπήκα κατά λάθος σ΄ αυτό του πουπουλένιου !!!!!!!
αφού όμως μπήκα εδώ..... ας γράψω εδώ.......
όλα καλά με την καινούργια αναβάθμιση.... μέχρι στιγμής.... θα βρούμε τι δεν λειτουργεί....
Να κάνω όμως και μία ερώτηση:
προβλέπεται καμιά βελτίωση στα μηνύματα και τα κυκλικά???????
Ανοίγουν πάρα πολύ αργά και δεν μπορείς πλέων ούτε την ιστοσελίδα του φόρουμ να δώσεις χωρίς να βγάλει ανεπιθύμητο το μύνημα.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα,
χμμμ, μάλλον έκανα λάθος... ήθελα να γράψω κατιτίς για τις αναβαθμίσεις και μπήκα κατά λάθος σ΄ αυτό του πουπουλένιου !!!!!!!
αφού όμως μπήκα εδώ..... ας γράψω εδώ.......
όλα καλά με την καινούργια αναβάθμιση.... μέχρι στιγμής.... θα βρούμε τι δεν λειτουργεί....
Να κάνω όμως και μία ερώτηση:
προβλέπεται καμιά βελτίωση στα μηνύματα και τα κυκλικά???????
Ανοίγουν πάρα πολύ αργά και δεν μπορείς πλέων ούτε την ιστοσελίδα του φόρουμ να δώσεις χωρίς να βγάλει ανεπιθύμητο το μύνημα.
καλησπερα στο σωστο μπηκες ..απλως εγινε μια αναφορα στο τελευταιο μνμ/απαντηση μου στην απορια που εξεφρασε η iris -τωρα και αλλοθι μπορει καποιος να το εκλαβει-
 
Κορυφή