χρονια πολλα σε φιλους και αντιπαλους

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31500
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31500

Guest
Χρονια πολλα σε φιλους ουδετερους και αντιπαλους παντα να εχουν την υγεια τους και να χαιροντε τις οικογενειες τους.
Κατα ρχην δεν ειμαι του πανεπιστημιου και θα με συνχωρησουν μερικοι για τυχων λαθη ορθογραφικα .
Εχω την αναγκη να μοιραστω καποια πραγματα μαζι σας εδ στην οικογενεια του FOE και να τα πω γιατι μεσα μου με τρωνε ...και ας γελατε μερικοι η ευχαριστιεστε.
Exω ενα γιο 19 χρονων που ειχε και αυτος λογαριασμο στο παιχνιδι δηλωμενο στην διαχειρηση πριν χρονια που ξεκινησαμε 2 laptop βοηθεια σε Μ.Κ καθολου μεταξυ μας ακομα και σε αγαθα . Το ενα καηκε και αναγκαστηκε να μπενει μονο απο εμενα να μαζεψει γιατι καταλαβαινετε οτι το ηθελα μονο για παρτυ μου....με οτι συνεπαγετε αυτο φασαριες στο ποιος θα πρωτο κατσει. Λεφτα δεν υπαρχουν για δευτερο...και τον φεβρουαριο λοιπον τρωω 3ημερη τιμωρια για πολλαπλους λογαριασμους και μονιμο ο γιος μου με την πρωτη (Υπενθημηζω χωρις βοηθειες χωρις ανταλαγες και αγαθα και δηλωμενος). Ενιωσα ολη την αδικια στο προσωπο μου γιατι ακρη δεν βρησκεις και κανεις δεν σε πιστευει και λογικο ειναι....αφου εχουμε δει τα τοσα που γινοντε. Κατα τυχη ερχεται λοιπον και το χαρτι να παρουσιαστει στο στρατο 12 μαρτιου .Απο την μια νιωθεις την αδικια και απο την αλλη την λυτρωση να σταματησει να παιζει παιχνιδια και να βγει εξω να δει την ζωη.
Καλα ολα μεχρι εδω εγινε οτι εγινε μεχρι που χτυπαει η δευτερη αδικια στην συντεχνια με τον μονιμο αποκλησμο για τον αρχηγο και ιδρυτη των ROYAL οχι για διπλους αλλα για αναρμοστη συμπεριφερα . Καποιοι στινουν παγιδες καποιοι πεφτουν μεσα ..μαλακες μας εχουν πει και πολλα αλλα, καταρες εχουμε φαει και παλι γελαμε γιατι δεν αξιζει πισω απο ενα ιντερνετ να πεις περισσοτερα.
Μακαρι να μπορουσαμε να κοιταζομασταν στα ματια για το θελει ο καθενας να πει...
Προτειμησα λοιπον να σταματησω καθε μαχη που μπορει να γινετε απο εδω και περα με οτι συνεπεια μπορει να υπαρχει στο αν θα κλησω τον λογαριασμο μου η θα ακολουθησουν και αλλοι απο την συντεχνια μου αν δεν επιστρεψει πισω ο λογαριασμος του αρχηγου μας.Πρωτοβουλια δικη μου προς το παρον μην κατακρινει κανεις την ROAYAL.
Eχουμε δει οτι περα απο αντιπαλοτητες στους χαρτες παιζουμε ενα βρομικο παιχνιδι με πολλες αδικιες σε μερικους και σε αλλους να υπαρχουν επαναφορα λογαριασμων μετα απο μηνες....ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΟΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ??
Μην κουραζω περισσοτερο καποιοι μπορει να κατακρινουν καποιοι οχι δεν με πειραζει δεν θα απαντησω σε κανεναν....
Καλη χρονια να εχετε ολοι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30573

Guest
χρονια πολλα σε ολο το φοε
φιλε μανο δυστυχως υπαρχουν πολλα λαμογια που παραμονευουν για αναφορες και αυτο γιατι δεν ειναι ικανοι να υπαρξουν στους χαρτες και προτεινω ολες οι συντεχνιες να κανουν αυτοκαθαρση απο κατι τεοιους οπως γνωριζεις βεβαια αν εισαι αντικειμενικως εχετε πολλους εσεις
και παλι χρονια πολλα με υγεια για ολο τον κοσμο
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Xρονια πολλα και απο μενα....
Ξερω τον Μανο πανω απο 4 χρονια.... εδω μεσα γνωριστηκαμε...
δεν αμφιβαλω καθολου για το οτι αυτα που λεει, ειναι ετσι ακριβως οπως τα λεει....
Αν εχει φαει μονιμο ban ο Μιχαλακης, ειναι μεγαλη αδικια... βεβαια ισως του κανει και καλο, φιλε Μανο...;)
μπας και σου φερει καμμια νυφη, γιατι εδω μεσα μονο κουσουρια θα αποκτησει το παλικαρι....:rolleyes:
Εδω μεσα θα μαθει μονο πως να γινει καλος ρουφ, πως να πολεμαει με αθεμιτα μεσα και οχι με την αξια του, πως θα απειλει και θα ξεφτιλιζει τον αντιπαλο-συμπαικτη του και αλλα τετοια "καλα" πραματα... επισης θα δει σε ολο το μεγαλειο πως επιβραβευονται αυτα τα τοσο δυσευρετα χαρακτηριστικα, και πως αυτοι που προχωρανε ετσι (και στη ζωη τους, αραγε?) στο τελος καταφερνουν να τους περασει....
Και αν εσυ δεν εισαι ρουφ να τους αναφερεις, στο τελος σου ερχετε κατραπακια....

Τωρα... για το θεμα το αλλο με το μονιμο αποκλεισμο του Ιδρητη των ROYAL....
Δεν ξερω τι εγινε, και δεν ξερω τι θεωρητε "αναρμοστη συμπεριφορα", απο τους υπευθυνους του FoE...
με τα δικα μου στανταρ και τη φιλοσοφια παντως, το 70% του FoE, θα επρεπε να μην του επιτρεπετε ουτε η εισοδο σε σερβερ της εταιρειας... αλλα εγω δεν ειμαι η εταιρεια... άλλα τους νοιαζουν αυτους μαλλον, και με άλλα κριτηρια κρινουν....
Ενδεχομενως (ανοιγω την σκεψη μας) να εχει μπει σε εφαρμογη η φαση "απαξιωση και κλεισιμο του ΣεΣ"...
εχουμε ακουσει αρκετα γιαυτο το σεναριο... τι ποιο ευκολο γιαυτο, απο το μονιμο αποκλεισμο ενος ΙΔΡΗΤΗ μιας (απο τις 3-4) Συντεχνιας, που κραταει ψηλα το ενδιαφερον για τον ΣεΣ?
Και αν -οπως λες- παρατησουν και τα αλλα μελη της Συντεχνιας σας, τοτε θα ακολουθησει ντομινο, μιας και οι "αντιπαλλοι" δεν θα εχουν ενδιαφερον... ετσι θα παει ο ΣεΣ απατος, μιας και θα μας πουνε οτι εχει χαμηλη "κινηση" για τα δεδομενα που "τρωει" απο το παιχνιδι...επισης δεν βοηθαει καθολου την μεταβαση σε συσκευες και tablet, οποτε.... το σχολαμε, δεν αποδιδει ($$$$)
Ολα μετρουντε καπως σε αυτον τον κοσμο τελικα....:(
Ξημερωνει μια νεα Εποχη...ακομα και για παιχνιδια τυπου FoE....
καλως ηρθατε.....
Καλη χρονια να εχουμε....

ΥΓ... αν ψαχτητε και βρειτε κατι αλλο ενδιαφερον, το Σκαιπ μου το εχετε, ε????.....;)
 

DeletedUser30791

Guest
Ως Πάνος παίχτης του ΦΟΕ για πάνω από 4 χρόνια.. σε συνέχεια των τελευταίων γεγονότων δηλώνω ότι εχω εμπιστοσύνη στους σύντεχνους μου και φίλους. Το παιχνίδι είναι για διασκέδαση.. δεν πρέπει να το ξεχνάμε αυτό.Εμείς δίνουμε το τέμπο και από εμάς εξαρτάται πως θα εξελιχθεί η ροή του παιχνιδιού. Δεν χρειαζόμαστε ρουφιάνους ούτε και χωροφύλακες. Πιστεύω ακράδαντα ότι θα δοθεί λύση στο πρόβλημα που εχει προκύψει και θα επικρατήσει λογική και η ψυχραιμία. Ας δώσουμε χρόνο στους υπεύθυνους της διαχείρισης να επανεξετάσουν την υπόθεση του ιδρυτή μας και να ξέρουν ότι είμαστε μαζί τους και όχι απέναντι τους σε καμία περίπτωση. Χρόνια Πολλά σε όλο τον κόσμο.
 

DeletedUser30791

Guest
Ως Πάνος παίχτης του ΦΟΕ για πάνω από 4 χρόνια.. σε συνέχεια των τελευταίων γεγονότων δηλώνω ότι εχω εμπιστοσύνη στους σύντεχνους μου και φίλους. Το παιχνίδι είναι για διασκέδαση.. δεν πρέπει να το ξεχνάμε αυτό.Εμείς δίνουμε το τέμπο και από εμάς εξαρτάται πως θα εξελιχθεί η ροή του παιχνιδιού. Δεν χρειαζόμαστε ρουφιάνους ούτε και χωροφύλακες. Πιστεύω ακράδαντα ότι θα δοθεί λύση στο πρόβλημα που εχει προκύψει και θα επικρατήσει λογική και η ψυχραιμία. Ας δώσουμε χρόνο στους υπεύθυνους της διαχείρισης να επανεξετάσουν την υπόθεση του ιδρυτή μας και να ξέρουν ότι είμαστε μαζί τους και όχι απέναντι τους σε καμία περίπτωση. Χρόνια Πολλά σε όλο τον κόσμο.
 

DeletedUser29638

Guest
Χρόνια πολλά , με υγεία σε όλο το Φοε !!
 
Κορυφή