διαμαντια

Maester

Νέο Μέλος
καλησπερα,παιζω και στους 4 κοσμους και οταν στον 1 κοσμο μηδενισουν τα διαμαντια μου
μηδενιζουν και στους αλλους κοσμους.
γενικα οταν ξοδεψω διαμαντια το ιδιο ποσο αφαιρειτε απο ολους τους κοσμους.
το εχω τσεκαρει 2 φορες.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
καλησπερα,παιζω και στους 4 κοσμους και οταν στον 1 κοσμο μηδενισουν τα διαμαντια μου
μηδενιζουν και στους αλλους κοσμους.
γενικα οταν ξοδεψω διαμαντια το ιδιο ποσο αφαιρειτε απο ολους τους κοσμους.
το εχω τσεκαρει 2 φορες.
τα διαμαντια ειναι κοινα σε ολους τους κοσμους
δηλ εαν σας δειχνει η μπαρα 1000 διαμαντια
δεν σημαινει οτι εχετε απο 1000 σε καθε κοσμο
1000 ειναι το γενικο συνολο διαμαντιων για ολους τους κοσμους που παιζετε
καθε φορα που ξοδευετε διαμαντια -ασχετα σε ποιον κοσμο -αυτο αφαιρειται απο το γενικο συνολο
 

DeletedUser32223

Guest
ξαφνικα σημερα δεν εχω καθολου διαμαντια και απορω ουτε σε αλλους κοσμους παιζω μονο στον c και δεν ξερω τι εγινε
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ξαφνικα σημερα δεν εχω καθολου διαμαντια και απορω ουτε σε αλλους κοσμους παιζω μονο στον c και δεν ξερω τι εγινε
Δοκιμαστε να κλεισετε εντελως τον περιηγητη και μετα ξανα μπειτε στο φοε --> c κοσμο
εαν τα ξαναδειτε στην θεση τους ... θελω το νομιμο 10% ως ευρετρα
 

DeletedUser32299

Guest
καλησπέρα.κοιττάξτε εδώ παρακαλώ. στην διαπραγμάτευση ενω έχω 3 προσπάθειες μου ζητάει να πληρώσω και διαμάντια! επισημαίνω ότι δεν είναι η πρώτη φορά που γίνετε αυτό το σφάλμα αλλά έχει επαναληφθεί τουλάχιστον 3 φορές στο παρελθόν χάνοντας έτσι πολύτιμα διαμάντια! σε μια περίπτωση κιόλας είχα αγοράσει και απο το μαγαζί της ταβέρνας με 1500 νομίσματα μια προσπάθεια και ενω είχα 4 προσπάθεις μου πήρε διαμάντια για να ανοίξει η διαπραγμάτευση
http://prntscr.com/mfow5g
παρακαλώ διορθώστε το σφάλμα γτ δεν είμαι διαθετημένος να πληρώσω διαμαντια σε μια διαπραγμάτευση πολύ εύκολη και να χάσω και την αποστολη
 

DeletedUser32299

Guest
ωωω!!! δεν το είχα προσέξει! σας ευχαριστώ πολύ
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Σωστος ο Μαριος..!!!
Ναι, γιυατο και σου ζηταει 30 διαμαντια, για να αγορασεις τα αγαθα...
αλλιως για μια επιπλεον προσπαθεια ειναι 10 τα διαμαντια...οποτε προσοχη στη αποθηκη σου...;)
 
Κορυφή