κατι που πρεπει να κανουν οι devs

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32204
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32204

Guest
γεια. εμμ νομιζω πως οι devs πρεπει να βαλουν ενα inventory ή κατι παρομοιο για να μπορουμε να αποθηκευσουμε κτηρια που ηδη εχουμε χτισει (πχ σαλε) αυτα
 

DeletedUser29206

Guest
γεια. εμμ νομιζω πως οι devs πρεπει να βαλουν ενα inventory ή κατι παρομοιο για να μπορουμε να αποθηκευσουμε κτηρια που ηδη εχουμε χτισει (πχ σαλε) αυτα
Αποθήκευση κτιρίου λέγεται αυτό που ψάχνεις.
Αν το καλοσκεφτείς, αν βάλουν αυτό που λες τότε η αποθήκευση κτιρίου θα είναι άχρηστη.
 

DeletedUser29206

Guest
Όχι μάλλον, σίγουρα.
Εγώ δεν θυμόμουν ότι η αποθήκευση κτιρίου μπορεί να αποθηκεύσει μόνο ειδικά κτίρια.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Aπο τη στιγμη που εχεις ανοιξει την τεχνολογια, για καποιο κτηριο, μπορεις να το ξαναχτισεις οσες φορες θες....
γιατι να το αποθηκευσεις? απλα το ξαναχτιζεις....
αν εννοει τα ΜΚ τοτε αλλαζει το πραμα...αλλα αν αποθηκευοντας χανεις τα επιπλεον επιπεδα που εχεις ανοιξει, παλι δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος...κανενας δεν θα το κανει....
Τωρα αν εννοει τα ειδικα κτηρια και δεν εχει παρει χαμπαρι την "αποθηκευση κτηριου"?
αλλα λεει "πχ σαλε" οποτε παμε στη 1η προταση μου...
γκρεμιζεις-ξαναχτιζεις φιλε....ορεξη να εχεις....;)
 

DeletedUser29206

Guest
Πότε θα με διαγράψετε ρε κουφάλες?
Νομίζω ότι δεν διαγράφει παίκτες το παιχνίδι. Αλλά μπορείς να κάνεις διαγραφή πόλης, μόνο αυτό γίνεται. Τα στοιχεία σου προφανώς και παραμένουν. Για περισσότερες λεπτομέρειες απευθύνσου στην υποστήριξη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28051

Guest
Με διεγραψε και δε μπορώ να μπω πλεόν....γιατι το κάνατε αυτό ρε λιγδιάριδες?
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Με διεγραψε και δε μπορώ να μπω πλεόν....γιατι το κάνατε αυτό ρε λιγδιάριδες?

Eγω παντως μια χαρα την βλεπω τη πολη σου....ολα δουλευουν....
και η Φαρμα βγαζει αβερτα "δωρακια"....
μπας και μπαινει αλλος με το δικο σου λογαριασμο?
για δες το λιγο....
 
Κορυφή