Διαγραφή πόλης.

stratos661

Μέλος
Θέλω να διαγράψω την πόλη μου στον Ε" και ρωτάω αν είναι τόσο απλό και ασφαλές όσο το γράφει...."Διαγραφή της πόλης από αυτόν τον κόσμο"
Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα έχει καμία απολύτως επίπτωση στις άλλες δύο πόλεις μου,στον Γ κόσμο και στον Δ.!
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Αν πατήσετε "Διαγραφή πόλης από αυτό τον κόσμο" θα διαγράψετε την πόλη σας από το συγκεκριμένο κόσμο, όπως λέει και το μήνυμα.
 

DeletedUser32256

Guest
Καλησπέρα θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου πεί που γράφει ¨διαγραφή πόλης από αυτόν τον κόσμο¨ γιατί στην αρχική σελίδα του παιχνιδιού δεν την βλέπω.Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

DeletedUser29206

Guest
Καλησπέρα θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου πεί που γράφει ¨διαγραφή πόλης από αυτόν τον κόσμο¨ γιατί στην αρχική σελίδα του παιχνιδιού δεν την βλέπω.Ευχαριστώ εκ των προτέρων
μπαίνεις στο παιχνίδι-ρυθμίσεις-διαγραφή πόλης
 

Marios Apricot

Νέο Μέλος
Θέλω να ρωτήσω αν γίνεται να μην περιμένω 14 μέρες για την διαγραφή πόλης. Είναι πάρα πολύ. Αφού ζητάει κωδικό δεν καταλαβαίνω γιατί όλο αυτό.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Το παιχνίδι δίνει ένα ασφαλές διάστημα 14ημερων πριν την οριστική διαγραφή ακριβώς για λόγους ασφαλείας.Η οριστική διαγραφή σημαίνει ότι ποτέ ξανά δεν θα έχει ένας παίκτης τη δυνατότητα να επιστρέψει την πόλη του.
 

Marios Apricot

Νέο Μέλος
Το παιχνίδι δίνει ένα ασφαλές διάστημα 14ημερων πριν την οριστική διαγραφή ακριβώς για λόγους ασφαλείας.Η οριστική διαγραφή σημαίνει ότι ποτέ ξανά δεν θα έχει ένας παίκτης τη δυνατότητα να επιστρέψει την πόλη του.
Απλά εγώ θέλω να ξεκινήσω από την αρχή τις τρείς πόλεις Β,Γ,Ε και πρέπει να περιμένω 14 μέρες χωρίς λόγο. Αφού το πιστοποίησα βάζοντας τον κωδικό μου. Ας μου έστελνε και ένα Μάιλ επιβεβαίωσης για δεύτερη σιγουριά.
 
Κορυφή