Αναφορες σφαλματων-λαθων....

DeletedUser29206

Guest
Καλησπερα τι εννοεις?
Μάλλον φταίει που μπήκε η αναβάθμιση. Ήταν η πρώτη φορά που μπήκα μετά την αναβάθμιση και μου πέταξε αυτό. Τώρα είναι μια χαρά
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29206

Guest
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
Flash Player:
1) Όταν αλλάζεις καρτέλα (π.χ. http://prntscr.com/kgnjym) το παιχνίδι σε αποσυνδέει.
Πάμε για HTML τώρα:
1) Όταν αλλάζεις πόλεις από κάποια στιμγή και μετά δεν γίνεται να σύρεις την πόλη σου ή να πατήσεις κτίριά σου.
2) Και πολλά άλλα σφάλματα που σου εμφανίζει λάθος κάποιες εικόνες κλπ. Τώρα δεν έχω κάτι για screenshot αλλά μόλις τα συναντήσω θα στείλω.
Στρώστε... και πιάστε δουλειά! Εγώ το καθήκον μου το έκανα ως παρατηρητής και θα συνεχίζω να στέλνω τις μισοτελειωμένες δουλειές σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29206

Guest
Στα κινητά δεν εμφανίζει τους δεκαδικούς στα μ/κ. IMG_20180824_102124.jpg
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα
τι εχει γινει
ξαφνικα πριν λιγο εσβησαν ολες οι συνομιλιες μου-μνμ πριβε και κυκλικα
καποια μνμ μαλιστα ηταν σημερινα και εκκρεμουν οι απαντησεις
https://prnt.sc/kq4nx1

1.133.cc2d5474f9 (22.08.2018 10:44)
talamanta
gr2, el_GR
Windows 10
Chrome
1390x747
 
Τελευταία επεξεργασία:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Κάνε αίτηση tala
Καλημερα ευχαριστω ομως το εχω ηδη κανει
Το ανεφερα εδω γιατι ηθελα να δω εαν ηταν καποιο σφαλμα του παιχνιδιου γενικα
δηλ εαν συνεβει αντιστοιχο συμβαν και σε καποιον αλλο παιχτη
αν και μεταξυ μας χλωμο το βλεπω γιατι η τωρινη εκδοση του παιχνιδιου ειναι απο 22/8
οποτε μαλλον κατι σε ..μεμονομενο σφαλμα παλι δικο μου το ''κοβω''
..ειπαμε ειμαι ο ισοβιος δοκιμαστης των ..απανταχου παπουτσωμενων γατων
δηλ εχω την τιμη να βλεπω-δεχομαι τα εντυπωματα των νεων χειμερινων υποδηματων τους
πριν την ...εμφανιση τους στο ''ευρυ κοινο''
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

DeletedUser21

Guest
αυτά συμβαίνουν όταν παίζεις μέσω της εφαρμογής ή μέσω browser?
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Δεν ξερω αν φταιει η HTML, η δικη μου καρτα ή τα γραφικα του παιχνιδιου....
Το τελευταιο διαστημα οταν κανω επισκεψη σε ταβερνες, στη σειρα, μετα απο καποια φαση μου δειχνει πολλες ταβερνες χωρις τραπεζομαντηλο, πλακακια κτλ extra που δινουν μπονους στον επισκεπτη....κατα παραξενο τροπο ΠΑΝΤΑ μου δειχνει μονο το χρυσο δισκο, που ειναι μπονους για το κατοχο της Ταβερνας...
Κανοντας ανανεωση (δεν πιστεψα οτι καποιοι καλοι μου φιλοι ειχαν κρατησει μονο το χρυσο δισκο, για την παρτη τους) και στο καπακι επισκεψη στην ιδια ταβερνα που πριν μου εδειχνε μονο χρυσο δισκο, ωωωωω!!!! ως εκ θαυματος εμφανιστηκαν και παλι ολα τα κομφορ....
Δεν ξερω αν εχουν και αλλοι το ιδιο θεμα, αλλα καλου-κακου πριν σβησετε απο τη μπαρα φιλων καποιον, γιαυτο το θεμα, καντε μια επανεκινηση και ξανα επισκεψη....
 

DeletedUser29206

Guest
http://prntscr.com/lc94iv
λείπει το chat
Ναι προφανώς και ξέρω ότι διορθώνεται με την ανανέωση αλλά αφού γίνεται να εξαμφανιστεί τότε παραμένει ένα σφάλμα.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Μολις χρησιμοποιησα μπουκαλακι για +20% επιθεση....
ετυχε να δω ποση επιθεση ειχα πριν....
μου εδωσε μονο +10%...
Το αναφερω προς διερευνηση απο τους προγραμματιστες...
Επισης οι συμπαικτες ας κανουν τον κοπο να δουν και δικια τους τυχον χρηση...ισως ειναι γενικο σφαλμα μετα την τελευταια αναβαθμιση....
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Στο Κεντρο Μυνηματων....
Σε πολλα κυκλικα, βλεπω καποια παλιοτερα μνμτα να ειναι ειναι κενα....
Κλεινοντας και ξανανοιγοντας το κυκλικο, ξαναεμφανιζονται...
 

DeletedUser29206

Guest
Ήμουν στο κινητό και έβαλα να παράξω έναν κακοποιό. Αυτό το στρογγυλό μήνυμα που σου λέει να τελειώσει η παραγωγή με 50 διαμάντια δεν το εμφάνισε. Ακριβώς από κάτω ήταν ο αρκτικός πορτοκαλεωνας και πήγα να τον πατήσω. Αντί να μου ανοίξει το μ/κ, μου έφαγε τελικά 50 διαμάντια για να τελειωσει η παραγωγή χωρίς να το θέλω!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Ήμουν στο κινητό και έβαλα να παράξω έναν κακοποιό. Αυτό το στρογγυλό μήνυμα που σου λέει να τελειώσει η παραγωγή με 50 διαμάντια δεν το εμφάνισε. Ακριβώς από κάτω ήταν ο αρκτικός πορτοκαλεωνας και πήγα να τον πατήσω. Αντί να μου ανοίξει το μ/κ, μου έφαγε τελικά 50 διαμάντια για να τελειωσει η παραγωγή χωρίς να το θέλω!
Καλησπερα και Χρονια Πολλα
για δες τις ρυθμισεις μηπως εχει απενεργοποιηθει η επιλογη ''επιβεβαιωση χρησης διαμαντιων'' ?
την εχω ''πατησει'' ..αρκετες φορες κι γω
μεταξυ μας το ..απειρες μαλλον αρμοζει πιο καλα
 

DeletedUser29206

Guest
Η ενεργοποίηση επιβεβαίωσης ήταν και είναι ενεργοποιημενη!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή