Ιστορική Σειρά Αποστολών, Τζένγκις Χαν

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με τη σειρά αποστολών
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Πωωω ρε φιλε....
και μενα αυτο το τραγουδι μου ηρθε στο μυαλο, με τη μια....:D:D:D:D
Ρε, ολοι παλιες καραβανες ειμαστε????;)
ωωχωωχωω!!!!
αχαχαχα....
ου α ουαουα...!!!
disco for ever.....:p:p:p:p
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εμενα μου αρεσει η ελληνικη βερσιον απο τον Λακη Τζορντανελι!

Παντως για το εβεντ ενδιαφερον ειναι το τελικο δωρο.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Μητσε, απλά κλαίω...

Diokomo, μάθαμε κάτι καινούργιο κι εμείς οι μικρότερες-οι σε ηλικία
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
εγω θελω να χορευει ετσι στα δρομακια μου οχι να κοβει βολτες με το αλογο... :p

Το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό ήταν το Ε-έ-έρχεται στις νότες του συγκεκριμένου τραγουδιού -χαχαχ....
Το έχω και σε σινγκλάκι από τότε που το έφεραν οι γονείς μου από Γερμανία, εκείνη την εποχή....Το είχα λιώσει στο πικάπ

--------------------
Η σειρά βγήκε πολύ εύκολα στον βήτα. Μικρή σε διάρκεια και με πολύ καλό δώρο: 10% ενίσχυση επίθεσης σε 3Χ3
 

DeletedUser27888

Guest
diokomo φιλαρακο μας πηρανε χαμπαρι και μας βαλανε τραγουδακια της ηλικιας μας που χορευαμε με αυτα..χααχαχχααα
ολα τα καπη εδω .. μαχομενα στο φοε !
παιδιααααα ( λεμε τωρα... ) ξερουμε τι ωρα θα αρχισει??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Αντιδράσεις: dio21

AGALITSAS

Μέλος
11:00 πετάχτηκε παράθυρο πως ξεκίνησε η εκδήλωση και να παίξουμε, αλλά δεν υπάρχει πουθενά το παράθυρο της εκδήλωσης με τις αποστολές αν και του έκανα δυο τρεις φορές refresh ...!!!
 

DeletedUser27888

Guest
11:00 πετάχτηκε παράθυρο πως ξεκίνησε η εκδήλωση και να παίξουμε, αλλά δεν υπάρχει πουθενά το παράθυρο της εκδήλωσης με τις αποστολές αν και του έκανα δυο τρεις φορές refresh ...!!!
καλημεραααα. δεν εχει ξεκινησει ακομα...ειμαστε σε αναμονη...μαλλον ως γνωστον κατα τις 12....θα δουμε..
 

metropolis

Μέλος
diokomo φιλαρακο μας πηρανε χαμπαρι και μας βαλανε τραγουδακια της ηλικιας μας που χορευαμε με αυτα..χααχαχχααα
ολα τα καπη εδω .. μαχομενα στο φοε !
παιδιααααα ( λεμε τωρα... ) ξερουμε τι ωρα θα αρχισει??
Καλώς τα τά λυκόπουλα....εσείς θυμάστε το τραγούδι στη EURO....τι να πούμε και μεις που γνωρίσαμε τον ίδιο τον Τεμουτζίν!!!!!
 

DeletedUser27888

Guest
metropolis ελα οκ πες την αληθεια...στον στρατο μαζι???? χαχααχαχαχααα
Εγω παλι φωναξα στον γιο μου...σημερα εχει τζενγκινς χαν....και η απαντηση απο μεσα... φαε οτι θες εσυ ...εγω θα παραγγειλω... : (
...μαλλον μεγαλωσαμε πια...αχχααχααχαα
 

metropolis

Μέλος
metropolis ελα οκ πες την αληθεια...στον στρατο μαζι???? χαχααχαχαχααα
Εγω παλι φωναξα στον γιο μου...σημερα εχει τζενγκινς χαν....και η απαντηση απο μεσα... φαε οτι θες εσυ ...εγω θα παραγγειλω... : (
...μαλλον μεγαλωσαμε πια...αχχααχααχαα
Μαζί αρμέγαμε κατσίκες και παίζαμε μακριά γαϊδούρα!!!!!
 

DeletedUser31374

Guest
Πότε θα αρχίσει τελικά σε μένα δεν έχει βγάλει τίποτα μπαίνω απο ταμπλετ τη έγινε
 

DeletedUser32315

Guest
Δεν ξέρω πάρα πολλά για τον Τζένγκις Χαν, αλλά μεγάλη ντίβα!! Από το πρωί τον περιμένουμε να φανεί!!! Τι ώρα βγαίνει τέλος πάντων??? Τελειώνει και το μπουκάλι σε λίγο κι ακόμα οι τριτοδεύτεροι κάνουν πρόγραμμα!!! :D:D:p:p:p
 

DeletedUser32026

Guest
καλησπερα σε ολους
ποτε αρχιζει το event?καλη επιτυχια σε ολους
συγνωμη αν ξανα εχει ερωτηθει αυτη η ερωτηση
 
Κορυφή