Ε, τώρα δεν ξέρω τι τίτλο να βάλω. Μια ερώτηση απλώς θέλω να κάνω :p

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29206
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30258

Guest
μάλλον ξέρω , απλά εσύ και οι φίλοι σου δεν μπορείτε να δεχτείτε ότι κάποιος είναι ..απλά καλύτερος ...δεν πειράζει ....αααααα για πές μου ρε μεγάλε που έχεις τα μέσα και ελέγχεις , ποιος γράφει τώρα ο stevie η ο stevie ray η ο λογαριασμός της κόρης μου ; αυτόν αλήθεια γιατί δεν τον αποκλείσατε αφού είσαι σε θέση να βλέπεις ότι τους παίζει το ίδιο άτομο ; ρόμπες γίνατε αλλά σιγά μην σας νοιάζει ....εις υγείαν των κορόιδων
 

DeletedUser32111

Guest
καλησπερα στο forum ειμαι σχετικα καινουριος στο παιχνιδι και εχω μια απορια στην ημερησια προσκληση..
μου ζηταει κινητοποιησε ή τελειοποιησε 40 κτιρια..τι πρεπει να κανω δηλαδη??ευχαριστω προκαταβολικα..
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
καλησπερα στο forum ειμαι σχετικα καινουριος στο παιχνιδι και εχω μια απορια στην ημερησια προσκληση..
μου ζηταει κινητοποιησε ή τελειοποιησε 40 κτιρια..τι πρεπει να κανω δηλαδη??ευχαριστω προκαταβολικα..


Σε γειτονες ή φιλους ή συντεχνους μπορεις να τους επισκεφτεις στην πολη τους και να βαλεις ενα μπονους σε καποα κτηρια τους (ειτε τελειοποιηση ειτε κινητοποιηση). Για πιο απλο τροπο απλα πατας το κουμπακι "βοηθεια" που σου εμφανιζει κατω απο την "φωτογραφια" καθε παικτη.
 

Nick1968

Νέο Μέλος
καλησπέρα...
Πώς μπορώ να γνωρίζω πόσους παίκτες και ποιούς.... έχω προσκαλέσει, και ποιοί από τους φίλους μου με έχουν προσκαλέσει.
Εχω διαγράψει κάποιους ανενεργούς και ακόμα δεν μου επιτρέπει να προσκαλέσω καινούριους.
Τί με συμβουλεύετε να κάνω?
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

αν και ειναι παλιο thread..αυτο που κανω..ειναι να εχω ενα φυλλο word με δυο στηλες..τα αιτηματα που εχω δεχτει και τα αιτηματα που εχω κανει..ειναι λιγο χρονοβορο..αλλα εχω τον ελεγχο
 

DeletedUser29206

Guest
αν και ειναι παλιο thread..αυτο που κανω..ειναι να εχω ενα φυλλο word με δυο στηλες..τα αιτηματα που εχω δεχτει και τα αιτηματα που εχω κανει..ειναι λιγο χρονοβορο..αλλα εχω τον ελεγχο
Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να σημειώνεις τα αιτήματα που δέχεσαι ή στέλνεις, αφού ο περιορισμός είναι μόνο το όριο των 80 φίλων για να μην μπορείς να στέλνεις πια αιτήματα.
 
Κορυφή