Era contest!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Αγαπημένα φοεκικα κορίτσια και αγόρια μου !
Έφτασε πάλι ο καιρός να χαρίσω σε 5 υπέροχους παίκτες τα διαμάντια μου!!
Μπορεί εδώ στην Ελλάδα να άρχισε η ζέστη και ο ήλιος να μας συντροφεύει ώρες πολλές μέσα στη μέρα , στο αγαπημένο μας παιχνίδι όμως μπήκαμε σε διαστημική εποχή με τον Άρη να μας καθοδηγεί στα νέα μονοπάτια!
Για να είμαι ειλικρινής η δικιά μου αγαπημένη εποχή ήταν και παραμένει η εποχή του Αρκτικού Μέλλοντος !
Πάμε λοιπόν να μάθουμε τη δική σας αγαπημένη σας εποχή και μπορείτε,αν θέλετε, να προσθέσετε και φωτογραφία! 5 τυχαίοι τυχεροί που θα μοιραστούν μαζί μας την αγαπημένη τους εποχή θα κερδίσουν από 400 διαμάντια!!Ο διαγωνισμός λήγει την Δευτέρα 3 Ιουνίου στις 23.59!!Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα!
Το Μέλλον γιατί όλοι με αγαπάνε τώρα που τους δίνω αγαθά για θόλο :p
 

DeletedUser29206

Guest
Και εμένα τον Μέλλον ήταν αλλά η αποστολή κάνε έρευνα μια τεχνολογία τότε που ήταν υποχρεωτική σε events με ανάγκασαν να την εγκαταλείψω. Στο αρκτικό έκατσα περίπου 1μιση χρόνο!
 

tassosm

Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αν και δεν συμμετέχω ειμαι αναμεσα σε σημερινή και μέλλον
Σημερινη αν δεν παίζεις ΣεΣ μέλλον αν παίζεις
:))))
Όλες εχουν όμως το κάτι τους οι άτιμες
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ειμαι στο Μελλον εδω και 2 χρονια περιπου, και δεν παω πουθενα...!!!!
Μελλον ειναι, που να παω δλδ? :):p:D
επισης οπως προειπε και ο/η συμπαικτης, εχουμε και αγαθα για ΘΟΛΟ και ειμαστε και "ωραιοι"....χαχαχαχ
 

DeletedUser32720

Guest
Υστερος μεσαίωνας γιατί αναβαθμιζω τα ΜΚ μου μέχρι να δυναμώσω και να πάω σε άλλη εποχή δυναμικά
 

DeletedUser32579

Guest
Βιομηχανική γιατί η επανάσταση της τεχνολογίας ξεκίνησε από εκει………
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα Καλο Μηνα ..να 'μαι κι γω
Κι εμενα η αγαπημενη μου ειναι η Βιομηχανικη
ομως γι αλλη αιτια κι ..αφορμη
Γιατι στον χαρτη της Βιομηχανικης επρεπε να αντιμετωπισεις στρατο με ασυλλυπττα μπονους
για τα δεδομενα της τοτε εποχης και τα τοτε επιπεδα των ΜΚ (που ηταν μεχρι το 10)
χωρις να υπαρχουν τοτε κτηρια εκδηλωσεων με εχτρα μπονους επιθεσης (με εξαιρεση 1 μοναστηρι)
ηταν μια προκληση για τους παιχτες που εν γνωση τους επαιζαν ενα παιχνιδι στρατηγικης με κρυφο πολεμικη ροτα
Καλε που πατε μην φευγετε ακολουθει και ασχετο
Η μαντα επειδη ως γνωστο ειναι ενα βημα ..μπροστα θα το ''ξεχειλωσει'' λιγο το αρχικο θεμα
θα σας πει και ποια εποχη ..δεν ''παει'' καθολου
(μεταξυ μας ''καντηλες'' πεταει οταν την βλεπει .. και μεταφορικα και ..κυριολεκτικα θα μπορουσε να ισχυει εαν παραλλαξετε την τελευταια συλλαβη απο την λεξη καντηλες)
Την Συγχρονη ο λογος απλος
στις μαχες της Συγχρονης ο αντιπαλος στρατος (βασικα το συστημα) ειχε μια ''ξαφνικη'' αναλαμπη και τραυματιζε πρωτα τις κανονικες μοναδες
με συνεπεια ..οι κακοποιοι εμεναν ..μπουκαλα
 

DeletedUser31290

Guest
η εποχη του αρη........τι καλυτερο απο αυτην?
ταξιδη στο απεραντο διαστημα.....εκει που ολα ειναι εχθρικα.
αλλα ασσυλυπτα μαγευτικα. εκει που το αφιλοξενο περιβαλον του διαστηματος σε ρωταει ''τι ηρθες να κανεις εδω αγνωστε''
εκει που ειμαστε τοσο μηδαμινοι........

να πω και αλλα η τα κερδισα τα διαμαντια?
:(:(:(:(;);););)
 

DeletedUser29850

Guest
Καλησπερα,Αγαπημενη μου εποχη η Αυριανη, Διοτη ηταν η πρωτη φορα που ειχα εποχη που ειχα τερματησει την προηγουμενη εποχη(Σημερινη), και ημουν ετοιμος να μπω με την συντεχνια μου απο την αρχη στον Χαρτη ΣεΣ, ενα απο τα καλυτερα στρατιγηκα συναισθηματα, το πως θα μπεις σωστα στον καινουριο χαρτη ΣεΣ.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Τυχεροι του διαγωνισμου:
Νουμερο 2 Shadow-King
Νούμερο 5 nouliadis
Νούμερο 7 crazyhos
Νούμερο 8 talamanta
Νούμερο 12 DimitrisGeo2

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!
Να σημειώσω ότι η απάντηση 13 mitsos nikaia7 δεν μπήκε στους διαγωνιζόμενους.Το θέμα κλειδώνει !
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή