丅Ⲣ⋿ɅᗅߡꕯΚΟ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

nouliadis

Καμένος Χρήστης
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΦΙΛΤΑΤΕ ΝΟΥΛΙΑΔΗ? Η ΠΡΩΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΟΥ ΣΤΟΝ Δ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟΥΣ ΣΠΑΡΤΑΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΛΙΚΕΡΑΚΙΑ? ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΕ ΜΙΑ ΔΙΕΤΙΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ
ΑΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΡΑΖΕΤΕ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΓΚ ΚΑΙ ΚΛΙΚΕΡ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΑΥΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧ
Ή ΜΗΠΩΣ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ? ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ ΤΑ ΣΚΡΝΣΟΤ? ΟΛΟΙ ΛΕΜΕ ΨΕΜΑΤΑ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΡΑ ΜΑΣ ΚΡΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΣΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ?χΑΧΑΧΑΧΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΤΕ ΞΕΠΕΡΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΛΗ ΥΠΟΤΑΓΗ? ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΤΡΩΣ ΚΑΡΠΑΖΙΑ?ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ
πωπω αυτο ειναι ναι...τρελλο γελιο.συνεχισε. κραταω την κοιλια μου απο τα γελια. τωρα θα παρω και ποπ κορν.
ΥΓ.επειδη μαλλον δεν ξερεις απο υπολογιστες υπαρχει και ενα πληκτρο αριστερα το caps lock. αν το πατησεις απενεργοποιεις τα κεφαλαια.
επισης λεγεται σκρινσοτ (screenshot στα αγλλικα επειδη δεν γνωριζεις) και ΟΧΙ ΣΚΡΝΣΟΤ.το λεω επειδη το εγραψες 2 φορες ετσι. μην το δεις κανενας αλλος και σε παρεξηγησει. εγω δεν σε παρεξηγω γιατι καταλαβαινω και κατανοω το επιπεδο σου.
 
πωπω αυτο ειναι ναι...τρελλο γελιο.συνεχισε. κραταω την κοιλια μου απο τα γελια. τωρα θα παρω και ποπ κορν.
ΥΓ.επειδη μαλλον δεν ξερεις απο υπολογιστες υπαρχει και ενα πληκτρο αριστερα το caps lock. αν το πατησεις απενεργοποιεις τα κεφαλαια.
επισης λεγεται σκρινσοτ (screenshot στα αγλλικα επειδη δεν γνωριζεις) και ΟΧΙ ΣΚΡΝΣΟΤ.το λεω επειδη το εγραψες 2 φορες ετσι. μην το δεις κανενας αλλος και σε παρεξηγησει. εγω δεν σε παρεξηγω γιατι καταλαβαινω και κατανοω το επιπεδο σου.

Πω πω αυτό είναι ναι.... τρελός πόνος. Πονάς πολύ,..... Αν δεν είναι πόνος τότε είναι κάτι χειρότερο..... Πως το είπες επίεπδο? Ναι σωστά!!!
Μα τι παιδεία τι κουλτούρα είναι αυτή ρε φίλε. Μου θυμίζεις κάποιους άλλους που πιάσανε πάτο. Μουχλιασμένη Γκούντα, ατακτούλη και Σια. Μπράβο ρε, άξιος!!!
 
  • Dislike
Αντιδράσεις: atakta

atakta

Νέο Μέλος
Πω πω αυτό είναι ναι.... τρελός πόνος. Πονάς πολύ,..... Αν δεν είναι πόνος τότε είναι κάτι χειρότερο..... Πως το είπες επίεπδο? Ναι σωστά!!!
Μα τι παιδεία τι κουλτούρα είναι αυτή ρε φίλε. Μου θυμίζεις κάποιους άλλους που πιάσανε πάτο. Μουχλιασμένη Γκούντα, ατακτούλη και Σια. Μπράβο ρε, άξιος!!!
Ποιο γραφικος πεθαίνεις ευτυχώς που σε ξεμπαναραν από το φόρουμ και γελάει το φοε μαζί σου

Από τι να αρχίσω , απο τις εκατοντάδες ύβρις, από το εγινα συντονιστής και θα δείτε τι θα πάθετε ,από στο μην έχεις τίποτα σοβαρο να αντιπαραθέσεις και αρχίζεις τις βρισιές,
αλλά έχουμε και έναν ακόμα εδω να γελάμε συνέχισε σε παρακαλώ ετσι δίνεις μια ακόμα χαρα στους αναγνωστες του φορουμ , δωσε πονο γιατι τοσο πολυ που εχεις λαβει στο παιχνιδι καπου πρεπει να ξεσπας και εσυ
 

atakta

Νέο Μέλος
Τρελάδικο τι τρελάδικο? Πουθενάδες γεννημένοι κορόιδα. Να αλλαχτεί ο τίτλος σε "ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΟΥ FOE" ρε τι είναι αυτά, τι παράκρουση είναι αυτή. Κάνατε τον Κωλεκτάκο μάγκα για 2η φορά και τολμάτε να μιλάτε? Αλλά με τι μυαλό να το καταλάβετε .....
Είστε τα κοροίδα του FOE. Λυπάμαι αλλά έχετε μυαλό αμοιβάδας φίλοι μου. Και αποτύχατε και περηφανεύεστε. Είναι δυνατόν να τολμάτε και να δημοσίευετε τέτοιο κείμενο? Ρε αρπάξατε την φάπα με κάθε δυνατό τρόπο και κάθεστε και πλέκετε το εγκωμίο σας από πάνω?


Αφού τελειώσατε να πλέκετε το εγκωμιό σας καθίστε αδειάστε μας την γωνιά και αφήστε τον Κωλεκτάκο να οργιάζει πάλι με τις λαμογιές του.

Υ.Γ.
Για να μην ξεχνιώμαστε τα έλεγε η μουχλιασμένη γκούντα, aka νυφίτσα,Καραφλός Κωστάκης.: "Σταματίνα σου θυμίζω τον Γκουσγκούνη?" χαχαχα

Μουχλιάσμενη γκούντα εμείς θα είμαστε εδώ... Πάρε τον Ενβέρ Χότζα, τον ατακτούλη και κάντε τουτ εναλλάξ μηχανοδηγοί του FOE.
Παντως οι συντεχνοι σου λενε στο γενικο οτι εσυ εισαι ο μηχανοδηγος απο το τρενακι
 
Ποιο γραφικος πεθαίνεις ευτυχώς που σε ξεμπαναραν από το φόρουμ και γελάει το φοε μαζί σου

Από τι να αρχίσω , απο τις εκατοντάδες ύβρις, από το εγινα συντονιστής και θα δείτε τι θα πάθετε ,από στο μην έχεις τίποτα σοβαρο να αντιπαραθέσεις και αρχίζεις τις βρισιές,
αλλά έχουμε και έναν ακόμα εδω να γελάμε συνέχισε σε παρακαλώ ετσι δίνεις μια ακόμα χαρα στους αναγνωστες του φορουμ , δωσε πονο γιατι τοσο πολυ που εχεις λαβει στο παιχνιδι καπου πρεπει να ξεσπας και εσυ

Μπράβο Γιαννάκη, να σε χαίρεται η μανούλα σου και σε ανώτερα. Άξιος και εσύ!!! ;)
 

Ζουζούνι

Ενεργό Μέλος
Καλησπέρα σας.

Θα ήθελα και εγώ να πάρω μέρος στο παρών thread αλλά να ξέρετε ο λόγος μου θα είναι βάση του ορθολογισμού και του a priory όπως κάνανε οι καλοί λαμπροί φίλοι Ντεκάρτ, Λάιμπνιτς και Σπινόζα καθώς και ο δικός μας υπέρλαμπρος Πλάτωνας.

Θα περιμένω λιγάκι να δω την εξέλιξη των αντιπαραθέσεων του παρόντος και θα επιστρέψω.
 

StarIet

Νέο Μέλος
Καλησπέρα σας.

Θα ήθελα και εγώ να πάρω μέρος στο παρών thread αλλά να ξέρετε ο λόγος μου θα είναι βάση του ορθολογισμού και του a priory όπως κάνανε οι καλοί λαμπροί φίλοι Ντεκάρτ, Λάιμπνιτς και Σπινόζα καθώς και ο δικός μας υπέρλαμπρος Πλάτωνας.

Θα περιμένω λιγάκι να δω την εξέλιξη των αντιπαραθέσεων του παρόντος και θα επιστρέψω.
ωπ να και ενας clout chaser
 

Smerna

Μέλος
Clout chaser, να κατι ακομη που εμαθα σημερα, οσο ζεις μαθαινεις τελικα
μπορει το παιγχνσδι να παρηκμασε απο την μονομερη χρηση μποτ, αλλα εχουμε την γνωση που μοιραζομαστε με τους παικτες
ουπς τους πρωην παικταραδες στρατηγους και τους νυν φαρμερς, αν και νομιζω αυτοι δεν εχουν κατι αξιολογο να μοιραστουν μαζι μας εκτος απο την πολυλογια τους
 

Ζουζούνι

Ενεργό Μέλος
Ορισμένοι, θα πρέπει να σταματήσουν να ασχολούνται με το πως παίζει ο άλλος
Σε κάποιους αρέσει το πολεμικό στοιχείο του παιγνιδιού σε κάποιους άλλους αρέσει να κάνουν φάρμα.
Σκεφτείται ότι αυτός ο συδιασμός βοηθάει όλους.

Σε μια συντεχνία παράδειγμα κάποιοι αναλαμβάνουν τον στρατό και τις μάχες και κάποιοι άλλοι τη συλλογή αγαθών που χρειιάζονται.

Κάνετε το παιγνίδι σας και αφήστε τους άλλους να κάνουν το δικό τους.

Αν κάποιος θεωρεί ότι κάποιος άλλος παραβαίνει τους κανόνες, μπορεί να κάνει αναφορά και τα υπόλοιπα είναι θέμα άλλων.
Προσοχή όμως..... να έχουμε κάποια στοιχεία ότι παραβαίνει τους κανονισμούς, όχι επειδή παίζει διαφορετικά από μας, παράδειγμα κάνει φάρμα.

Όσο για το ποιος είναι Clout chaser φαίνεται στα γραφόμενα

Η απάντηση αυτή είναι έκτακτη και όχι αυτή που είχα σκοπό να δώσω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ζουζούνι

Ενεργό Μέλος
Υπάρχει η δυνατότητα να πράξουμε αναλόγως ώστε να μη μπορεί κάποιος να μπει σε κτήριό μας με κέρδος.

Εγώ παράδειγμα όταν κάποιος μπήκε σε κτήριό μου με κέρδος, το έβγαλα εκτός δρόμου μέχρι που ήρθε και μου ζήτησε να το συνδέσω και να συμπληρώσει και άλλους.
Καλά έκανε και μπήκε. Ας πρόσεχα.
Αλλά εγώ έπραξα αυτό που έπραξα

Το να αφήσουμε την πόρτα του σπιτιού μας ανοιχτή δίνει την δυνατότητα σε κάποιον να μπει αλλά είναι παράνομο.
Στο παιγνίδι όμως είναι διαφορετικά.
Δεν υπάρχει κάποιος κανόνας να μας το απαγορεύει.
Το ίδιο συμβαίνει και με τις λεηλασίες.
Κάποιος; είτε από εκδίκιση, είτε από δε ξέρω τι, μας κάνει λεηλασία.
Είναι επιλογή του και είναι σεβαστό
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δόθηκε προειδοποίηση για προκλητικά/προσβλητικά σχόλια
Η σοβαροφάνεια και η υποκρισία ορισμένων έχει περάσει σε άλλο επίπεδο, δεν ξέρω τι ψυχολογικά προβλήματα κουβαλάει ο καθένας αλλά κάποιοι να το κοιτάξετε δεν μπορεί να κυκλοφορείτε έτσι, εμείς δεν σας φταίμε σε κάτι.
Ανεπίτρεπτο και αυτό που κάνει η διαχείριση να κλειδώνει θέματα επειδή το ζήτησε κάποιος κομπλεξικός. Όποιος θέλει να γράφει κάτι και μετά να κλειδώνει το θέμα δεν έχει θέση εδώ. Μπορεί να φτιάξει ένα μπλογκ να γράφει εκεί, να γράφει σε ένα τετράδιο, σε καμιά χαρτοπετσέτα, να γράφει ότι μπαρούφα γουστάρει και να μας αδειάσει την γωνιά.
Μπουμπουκάκι που έγινες Λουλουδάκι έχεις πολλά κόμπλεξ και χρειάζεσαι βοήθεια. υποκριτή φασιστάκο. Σε έχω μπλοκάρει στο παιχνίδι γιατί μου φέρνεις αηδία αλλά δεν σταματάς να ενοχλείς. Σήμερα έκανες άλλη μια αθλιότητα μου έστειλες προσωπικό μήνυμα στο φόρουμ και ταυτόχρονα κλείδωσες το θέμα για να μου την σπάσεις.
Είσαι γελοίος σταμάτα να ενοχλείς φυλήσυχους ανθρώπους.
 

The Predator

Μέλος
Δόθηκε προειδοποίηση για προκλητική συμπεριφορά
ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΜΟΥ ΚΟΙΤΙΕΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΓΑΠΙΕΜΕ

Τo μονο πραγμα πραγματικα που καταφερατε σαν συντεχνεια ειναι να γινετε οι πιο μισητοι και οι πιο αντιπαθητικοι παικτες σε ολους τους κοσμους
Εκει πραγματικα το τερματισατε και δεν ειχατε αντιπαλο
Μαζεψατε ολους τους "χαλασμενους" και τις "χαλασμενες¨" και φτιαξατε μια συντεχνεια που κανονικα δεν θα επρεπε να λεγετε Τρελαδικο , αλλα παρατραγουδα , γιατι τετοιοι εισαστε , ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ


Οπως λεει και νιβο

Χρόνια σας ακούω να μιλάτε για ότι κάνετε
στα αυτιά μου όμως τα λόγια σας ακούω σαν να κλάνετε

Τετοιοι εισασταν οσο παιζατε , μια παρεα που εκλανε με το στομα και το μονο που ξερατε να λετε ηταν "πονας καραφλα " πονας νυφιτσα" και αλλες τετοιες αναρθρες κραυγες που μονο εσεις καταλαβαινατε

Και μιας και δεν εχει κλειδωσει ακομα το ποστ

ΑΓΡΟΤΗ ΠΟΝΑΣ???????????

Αντιο λοιπον και δεν θα λειψετε απο κανεναν , και οτι κανετε απο εδω και περα στην ζωη σας να το κανετε σωστα και με ηθος και οχι οπως κανατε στο foe


ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕΛΦΚΑΤΙ ΑΠΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΦΑΓΑΝΕ ΜΠΑΝ ΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΣΟΥ ΑΤΑΚΤΑ ΚΑΙ ΚΟΛΕΚΤ ΣΤΟΝ Ε ΓΙΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΓΟΥΝΙΝΑ ΧΑΧΑΧΑ ΚΡΑΖΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΟΤ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΣΟΥ ΦΑΓΑΝΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ Ε ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΕΥΓΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΞΑΣΤΕΡΑ
ΤΟ ΚΛΙΚΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΛΕΚΤ ΕΝΤΟΠΙΖΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΑΛΤΕ ΤΟ *** ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΝΤΟΠΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΧΑΧΑΧΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

The Predator

Μέλος
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΚ ΕΣΕΙΣ ΦΤΑΙΤΕ ΠΟΥ ΤΡΩΤΕ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ ΚΛΠ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΖΗΜΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΕΤΣΙ? ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕΣΟ ΟΡΟ 2000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΝ ΤΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ 1000? ΚΑΙ 10000 ΝΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΜΚ
 

Ζουζούνι

Ενεργό Μέλος
@P r o m e t h e u s @Mavros Loutsos (επεξεργασία μετά από αλλαγή ονόματος)

Όλοι μας λίγο πολύ έχουμε τα όποια προβλήματα.

Εμείς ίσως, λέω ίσως, να έχουμε λιγότερα από εσάς.
Υπάρχει και η περίπτωση που ίσως, λέω ίσως, εσείς να έχετε περισσότερα.

Το ότι χρησιμοποιείτε το forum που ο σκοπός του είναι να φέρει κοντά τους ανθρώπους, για να επιτεθείτε, να προσβάλετε και να χυδαιολογήσετε έναντι άλλων μελών, αποδεικνύει περίτρανα πως οι όλοι χαρακτηρισμοί σας, ανήκουν σε εσάς.

Εξήγησα τον λόγο που ζήτησα να κλειδωθεί το "θέμα" στο οποίο αναφέρεστε και ήταν για να προστατέψω τα μέλη τις κοινότητας από εσάς.
Δεν είμαι σε θέση να ξέρω σε τι οικογενειακό περιβάλλον μεγαλώσατε και τι αρχές και αξίες λάβατε ή δεν λάβατε.
O Τζωρτζ Μπέρναρντ Σω ήταν Ιρλανδός συγγραφέας που τιμήθηκε με Νόμπελ το 1925.
Σε αυτόν ανήκει το "Ο καλύτερος τρόπος για να δοκιμάσεις την ανατροφή ενός άντρα ή μιας γυναίκας είναι να δεις πώς συμπεριφέρονται σε έναν καυγά ".

Θα μπορούσα να σας αναλύσω πολλά, αλλά η Innogames θα χρειαστεί επιπλέων κόστος για υπηρεσίες Hosting ή στην περίπτωση που έχει ιδιόκτητους servers, θα χρειαστεί επιπλέον σκληρούς δίσκους

Αφού λοιπόν αισθάνεστε δεν ξέρω πως, σας προτείνω να κάνουμε μια συμφωνία.
Εγώ θα ζητήσω να ανοίξει και πάλι το "θέμα" αλλά μόνο και μόνο αν συμφωνήσετε πως αν γράψετε οτιδήποτε προσβλητικό προς οποιονδήποτε παίκτη, δέχεστε τον μόνιμο αποκλεισμό σας από όλα τα προϊόντα της Innogames.
Δεν ξέρω κατά πόσο εφικτό είναι αυτό.
Μπορούμε να επικοινωνήσουμε με την υποστήριξη και να μάθουμε.

Ο λόγος που κλειδώνει ένα θέμα, δεν υπόκειται σε φασισμό, αλλά γίνεται για την προστασία των μελών της κοινότητας από κάποιους που σκοπό έχουν την διατάραξη της ομαλής λειτουργίας αυτής.

Θα σας ζητήσω λοιπόν να σταματήσετε να ενοχλείτε και να προσβάλετε τους συμπαίκτες σας στο παιγνίδι και τα μέλη της κοινότητας στο forum.

Όσο για το προσωπικό μήνυμα που λέτε ότι σας έστειλα, ήθελα να δοκιμάσω την λειτουργίες του forum το οποίο είχε αναβαθμιστεί πριν από καιρό και δεν το δούλεψα από τότε.
Θα μπορούσατε να μου στείλετε νέο μήνυμα εσείς.
Εγώ δεν θυμώνω και δεν κάνω παράβλεψη - αγνόηση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Μπορείτε να συνεχίσετε την προσωπική σας αντιπαράθεση σε προσωπικά μηνύματα αν θέλετε ή απλά να αγνοήσετε ο ένας τον άλλο.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Μπορείτε να συνεχίσετε την προσωπική σας αντιπαράθεση σε προσωπικά μηνύματα αν θέλετε ή απλά να αγνοήσετε ο ένας τον άλλο.

7 ημερες μπαν και σε μια βδομαδα ελα με τον κηδεμονα σου.
(τα σπαει το τοπικ μια χαρα περναμε. ;P)
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Πω πω αυτό είναι ναι.... τρελός πόνος. Πονάς πολύ,..... Αν δεν είναι πόνος τότε είναι κάτι χειρότερο..... Πως το είπες επίεπδο? Ναι σωστά!!!
Μα τι παιδεία τι κουλτούρα είναι αυτή ρε φίλε. Μου θυμίζεις κάποιους άλλους που πιάσανε πάτο. Μουχλιασμένη Γκούντα, ατακτούλη και Σια. Μπράβο ρε, άξιος!!!

εισαι και εσυ καλος για γελιο.μπραβο.αλλα ομως και εσυ σκεψου κατι πρωτοτυπο να πεις. μην αναμασας και ξαναγραφεις οτι λεω. σκεψου. το ξερω οτι σου ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε.
 
Ξέρω ότι
εισαι και εσυ καλος για γελιο.μπραβο.αλλα ομως και εσυ σκεψου κατι πρωτοτυπο να πεις. μην αναμασας και ξαναγραφεις οτι λεω. σκεψου. το ξερω οτι σου ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε.

Ανασούλα πάρε θα πονέσει και άλλο. Βαθιά ανάσα όμως όχι της πλάκας ;)
 

Smerna

Μέλος
εισαι και εσυ καλος για γελιο.μπραβο.αλλα ομως και εσυ σκεψου κατι πρωτοτυπο να πεις. μην αναμασας και ξαναγραφεις οτι λεω. σκεψου. το ξερω οτι σου ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε.
Μια ατακα θυμαμαι που ελεγε ο ιδρυτης σου, να δεις τι μου ελεγε? Α ναι, εσυ Κατερινα εχεις πονο. Θα το εχει πει ισα με 50 φορες καθε φορα που τον στριμωχνα. Και μια απορια, μηπως γραφει αυτος εδω αντι για σενα? Βλεπεις ξερω πολυ καλα τον τροπο που εκφραζεται.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή