Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. talamanta

Μουσική σκηνή

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ Τα λογια ειναι φτωχα Επελεξα να τον αποχαιρετησω οχι με καποια δικη του συνθεση αλλα με το ριζιτικο τραγουδι που ο ιδιος επελεξε να αποχαιρετησει εναν αλλο αγαπημενο του ''Ψηλορειτη'' (''εφυγε'' και αυτος την ιδια μερα με τον Μικη ) '' ΥΓ : θα δανειστω απο καποιον μια αναλυση...
  2. talamanta

Tι αλλο θα ακουσουν τα ..ευηχα ωτα μας

Το ενεργο ΦΟΕ για μενα σταματαει εδω βασικα γιατι μετα απο 8-9 χρονια βαρεθηκα να ακουω ...για εικονικες τιμωριες αναλυσεις περι σωστων τιμιων ..τυχερων νεων γερων κλπ μεχρι τωρα η αγαπη μου για το ΦΟΕ και κυριως για ολους τους φιλους μου ηταν ΄΄ανωτερη΄΄ του αισθηματος αδικιας κοροιδιας κλπ...
  3. talamanta

Σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις

Λυπαμαι που δεν θα εχω την ευκαιρια να δω την απαντηση σας
  4. talamanta

Σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις

Καλησπερα Επι προσωπικου Επειδη στο αρκετα καλο (ομολογουμενως) κειμενο σας αναφερεστε και σε δικα μου ..εγραφως ορατα λογια ... θα σας παρακαλουσα την επομενη φορα που θα κρινετε κατι καλο θα ηταν να εχετε διαβασει και τα προηγουμενα σχετικα θεματα γιατι ετσι ισως χανεται/παρερμηνευεται το...
  5. talamanta

Καλα εχει αρχισει να γινεται επιτελους διασκεδαστικο το ολο θεμα ....τουλαχιστον στο εδω τμημα γι΄ αυτο δεν σας αλλαζω ολοι ψαχνουμε ενα γραμμα μια λεξη για να σηκωσουμε τα μανικια με κανετε ..νιααααααααααααααα με αυτα που λετε ε ειδες Ειρηνη μου ..πως ζωντανευω ακομη και τους ''μονα ζυγα''...
  6. talamanta

Ειλικρινα οσο παει αυτο το παιχνιδι ξεφευγει απο την εννοια παιχνιδι /=κανω κατι που που με διασκεδαζει χαλαρωνει καποιοι εχουν αρχισει να θεωρουν τοσο ασφαλεις τους εαυτους τους που αρχιζουν να βγαζουν τα ..απλητα των κολλητων τους των διπλανων τους των οχθρων τους ακομη και του εαυτου τους...
  7. talamanta

Τιτλοι Τελους

Καλημερα αν και με αυτο το ονομα δεν ξερω ποιος μπορει να ειναι μπορει να ηταν ..οχθρος μπορει να ηταν φιλος ομως οπως κανω τοσα χρονια το καθε post το κρινω κυριως βαση του περιεχομενου του κειμενου και οχι βαση του ''κατοχου'' του κειμενου Πολλοι γνωστοι μου παλαιοι παιχτες μου ειναι...
  8. talamanta

Συζήτηση Παράλογο μπαν παικτών

Επειδη εχει ξεφυγει η κατασταση ειλικρινα δεν ξερω ποιοι και ποτε κανουν χρηση αυτων των εξτρα προγραμματων και τι τελικα εκλαμβανει ως παρανομο προγραμμα η ιννο εγω τουλαχιστον ξερω 1 δικο μου που δεν εχει κανενα μποτακι και τιμωρηθηκε απο το πρωι ψαχναμε μπας και εχε καποιος περιηγητης...
  9. talamanta

Κλειδωμένα αντικείμενα

Καλησπερα οπως σωστα σας απαντησε ηδη ο ανωθεν μου το συστημα απο μονο του για να μην υπαρχει καποια λαθος επιλογη εχει ως δικλειδα ασφαλειας ολα τα ειδικα κτηρια να ειναι εξ αρχης κλειδωμενα φυσικα εχουμε την επιλογη να κλειδωσουμε 'η να ξεκλειδωσουμε οποτε θελησουμε καποια απο αυτα στο...
  10. talamanta

Μουσική σκηνή

Αντιο με βαθια υποκλιση στον ισοβιο Πριγκιπα του ελληνικου τραγουδιου Επελεξα αυτο το τραγουδι γιατι με αυτο ειχε αποδειξει ποσο μεγαλοψυχος ηταν οταν ο αλλος μεγαλος Στ Διονυσιου ειχε την περπετεια με τον νομο μετα την αποφυλακιση του ολοι σχεδον του ειχαν γυρισει την πλατη τον ''εβαλαν''...
  11. talamanta

πρόβλημα στης αποστολές

Καλημερα οπως γνωριζετε υπαρχουν 2 ειδων αποστολες οι αποστολες ιστοριας δινουν συνηθως πολυ καλες ανταμοιβες και ουσιαστικα ειναι ο τριτος πυλωνας* των προαπαιτουμενων για την ολοκληρωση της εκαστοτε εποχης για αυτο δεν ακυρωνονται *τεχνολογιες χαρτης αποστολες ιστοριας
  12. talamanta

Συζήτηση Εκδήλωση Άγριας Ζωής

Aγαπημενε μου φιλε αυτη την φορα το κτηριο ειναι αληθεια πολυ καλο εαν πχ καποιος διαλεξει στο τελευταιο επιπεδο το ....αητοπουλο θα εχει ουσιαστικα εναν ακομη Πηλινο Στρατο επιπεδου 21 τσαμπα -δηλ χωρις τα εχει ξοδεψει υλικα και ποντους- + 10 ποντους επιπλεον καθε μερα αυτοματα λοιπον ετσι θα...
  13. talamanta

Συζήτηση Εκδήλωση Άγριας Ζωής

Kalhmera = ΚΑΛΗΜΕΡΑ Ειλικρινα θελω να ξερω αυτοι που αποφασισαν σε αυτην την εκδηλωση τα κιτ αναβαθμισης του ειδικου κτηριου της εκδηλωσης να κερδιζονται με αυτον τον τροπο ηξεραν (εστω ειχαν ενημερωθει) σε τι κατηγορια ιντερ παιχνιδιου εχει δηλωθει το ΦΟΕ γιατι εαν θεωρουν ΜΟΜ παιχνιδι...
  14. talamanta

Συζήτηση Κέντρο Εκδηλώσεων

Να κανω μια ερωτηση εστω και με χρονοκαθυστεριση ειλικρινα τι προσφερει αυτη η ...κουμουτσα στην πολη μου δηλαδη γιατι να φορτωνεται η μνημη με αχρηστα κομματια εαν θελατε να μας δωσετε ..πιο μακροχρονιες ενισχυσεις γιατι δεν τις βαζατε στα δωρα των τυχαιων περιστατικων 'η στα δωρα της...
  15. talamanta

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΗΝΙΑΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΣΤΗΝ ΑΡΕΝΑ PVP

Επιτελους μετα απο τοσα χρονια τωρα το καταλαβα Αδελφια μου δεν φταινε οι κατοχοι πασης φυσεως ..κοθορνων* που καταστρεψαν τον ΣεΣ αλλα η ''μεγαλοψυχια'' των κρατουντων που σχεδιασαν τον ΣεΣ ..ενσωματωνοντας και τους απανταχου κοθορνους των φοεκικων θεων στους κωδικες του ΣεΣ τυφλα να ΄χει ο...
  16. talamanta

Συζήτηση Αρένα PvP

ναι καθε φορα που ξεκιναει νεος πυργος ....φυσικα μεχρι να το κανουν ετσι στο βετα εφαγα ολα τα μεταλλια μου
  17. talamanta

Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

Καλημερα μετα απο αρκετο διαστημα ηρθε καιρος να πω και γω ...μια ιδεα να γραψω ενα ταλιο σεντονακι * βγαλμενο απο τα παλια Εδω και καιρο μιλαμε προτεινουμε μπλα μπλα μπλα κλπ Το βασικο προβλημα καημος επιθυμια ...'η οποια αλλη λεξη πιστευετε οτι ταιριαζει ειναι ο ΣεΣ και η αδυναμια σκοπημη 'η...
  18. talamanta

Συζήτηση Αρένα PvP

Δυστυχως στην αρχη οταν μπηκε η αρενα στο βετα εξαφανιστηκαν ολα (αυτο ηταν το αρχικο σχεδιο της ιννο) οι πυργοι της γειτονιας ειχαν εξαφανιστει και απο τις οι αντιστοιχες επαρχιες στους χαρτες ηπειρων δεν μετρουσαν οι αλλες μαχες -ΣεΣ ΠΜΣ Ζουγκλα γειτονια κλπ - υπηρχε μονο το τουρνουα της...
  19. talamanta

Συζήτηση Αρένα PvP

Kαλη Εβδομαδα Οι δικες μου ενστασεις πλεον ( μετα τις νεες διορθωσεις των πυργων της γειτονιας) δεν αφορουν αμιγως την αρενα (αλλωστε στην τελικη αφου δεν ταιριαζουν ...τα χνωτα μας θα κανουμε οτι η μια δεν υπαρχει για την αλλη) Οι ενστασεις/αντιρρησεις που εχω αφορουν γενικα οποιοδηποτε...
  20. talamanta

Συζήτηση Αρένα PvP

Kalhmera= Καλημερα ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF εχει μεν εν μερει δικαιο γιατι οντως στην αρχη αυτο ειχε πει η ΙΝΝΟ ομως οι πυργοι μετα απο αρκετο αγωνα* που καναμε στον σερβερ βετα ξαναγυρισαν οπως ηταν οριστε και η επιβεβαιωση https://prnt.sc/13aj7y4 https://prnt.sc/13aj8qt * ξεκινησαμε με φωνες το...