Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. Zachos Runner

Συζήτηση Εκδήλωση Άγριας Ζωής

Αυτοι του ΦΟΕ νομιζουν οτι μονο το παιχνιδι εχουμε....δεν δουλευουμε πολλες ωρες δεν εχουμε οικογενεια και βασικα τα ξυνουμε...
  2. Zachos Runner

Συζήτηση Αρχαιολογική Εκδήλωση 2021

ολοκληρωσε 54 παραγωγες 15 λεπτων βρε INNO ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕΣ δεν θα το εκανα....καλα αυτα τα τζιμανια εχουν καταλαβει οτι το παιχνιδι ειναι για τον ελευθερο χρονο????Τα φιλτρα....μμμ δεν λυνουν το προβλημα...την τελευταια αναβαθμιση να εχανα για τις 54 παραγωγες παλι ψυχραιμος θα ημουν....δεν την...
  3. Zachos Runner

Ανακοίνωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

Αυτο πως λυνεται? θελω να τελειωσει η εξερευνηση αλλα μαλλον για 4 ωρες δεν μπορω http://prntscr.com/11owx6a
  4. Zachos Runner

Αρένα PvP

ευχαριστω Γιώργο
  5. Zachos Runner

Αρένα PvP

καλησπερα!!ξερει καποιος αν το κτηριο απο το το ηβεντ με τα φαναρια λεηλατειται? κι επισης να μου πει αυτου του ειδους τις πληροφοριες που θα τις βρισκω ωστε να μην σας ζαλιζω?
  6. Zachos Runner

Ιδέα Οι Προτάσεις σας για την αναβάθμιση στην 1,209

μπα ασχολουνται με το power foe και κλεβουν κτηρια.......
  7. Zachos Runner

ρε που φτασαμε να βγαζουν γλωσσα οι κλέφτες .....α ρε φοε
  8. Zachos Runner

ναι ναι ενωστε τον Ελληνικο κοσμο με τους ξενους να διαπιστωσουν ποσο καλους κλεφτες εχουμε...
  9. Zachos Runner

ΚΙΤ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΝΑΟΥ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ απο τον πολιτισμο τωνΑΖΤΕΚΩΝ

παντως ανταλλαγη μεταξυ παικτων θα επρεπε να υπαρχει και για τα premium....
  10. Zachos Runner

Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.199

Για να το κλεισω το θεμα σου εκφραζω την προσωπικη αποψη μου για τον ΣεΣ και μόνο ,Δυστυχως στην ομαδα που ειμαι οι 2-3 που πολεμανε στο ΣεΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΠΛΗΡΩς ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ....ετσι λοιπον σου δινουν το...
  11. Zachos Runner

χαααααααααααααααααααααααααααααααααα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!Εισαι μέγας στρατηλάτης, κλαίω βρε...εισαι διαμάντι χα χα χα χα χα για τα οσα γραφεις οπως το ειπες μπουρδολογιες.....το καλιτεχνικο σου Μπαρούφας???Στο προτεινω για nicname ε.....την Αποψη μου για το ΣεΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΣΟΥ....
  12. Zachos Runner

ΣεΣ για οσους το νοημα της ζωης του εχει ραντεβου στις 8 καθε μερα....ΣεΣ για τη χαρα κλεφτων κι αρματωλων ΣεΣ το καμαρι των λογαριασμων που εγιναν μεγαλοι παντοίοις τρόποις .. ΠεΠ γιατι παιζεις οτι ωρα μπορεις γιατι η καταληψη κρατα 4 ωρες γιατι κι εκει θελει μυαλο και τελος γιατι χωρις τα...
  13. Zachos Runner

Συζήτηση Ημέρα του Αγ. Πατρικίου

Γεγονος πιο βαρετο ηβεντ δεν υπαρχει...και το κτισμα....ακομα αναρωτιεμαι αν θα μπει στην πολη μου..το γεγονος οτι δεν θα κλεβεται του δινει μια υπερ'αξια...πως το παθανε??δεν φοβούνται τα παραπονα...απο τους γνωστους,---το παιχνιδι δεν το απαγορευει.....απο αυτη την απαντηση αντιλαμβανεται...
  14. Zachos Runner

Συζήτηση Αλλαγές στον Πύργο Galata

Τι να λεμε τωρα INNO ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ χα χα χα
  15. Zachos Runner

Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

Σωστός ο vulder επισης ενα φιλτρο που να μπορουμε να αλλαξουμε κτηρια premium σε κατωτερη εποχη??Τι να κανουμε δεν εχουν ολες οι συντεχνειες παραγωγες σε εποχες τοσο παλιες....ενα φιλτρο θα βοηθαγε...
  16. Zachos Runner

Συζήτηση Προσφορές για την Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου

Πως θα αντεξω δεν ξερω....
  17. Zachos Runner

Ιδέα Κόστος Συντηρησης Στρατιωτικών Μονάδων

η Λυση που θα εκανε ελκυστικο το ΣεΣ θα ηταν το 24 ωρο κατοχης να μετρα απο την στιγμη καταληψης του τομεα...Το να εισαι μια σιγκεκριμενη ωρα σπιτι μονο καμμενους χρηστες κι ανευ αλλων ενδιαφεροντων εξυπηρετεί ....βεβαιως προσωπικα ουτε αυτο θα με εκανε να αλλαξω γνωμη...αλλα νομιζω θα βοηθαγε...
  18. Zachos Runner

Συζήτηση Προσφορές για την Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου

Στον εμπορο κατευθειαν...πολυ συγκινηθηκα με το δωρο της INNO..κουβαρνταδες.....καλα για τις προσφορες ημερας....πληρωνεται αυτος που τις σκεπτεται??Μηπως να ρωταγανε εμας οχι με τι κόστος ...αλλα με τι θα τσιμπαγαμε??Αυτο το μυστικο μπαουλο..με εκανε να κλαψω απο τα γελια....κριμα που δεν ηταν...
  19. Zachos Runner

το helper Αδερφέ δεν δειχνει τα μ/κ των γειτονων οπως το power...to helper ειναι αθωο οντως....το power στελνει request μαζικα και ειναι αξιο απορίας που δεν το βλεπουν...εχω τσεκαρει 3 γειτονες που μολις ανοιξω μ/κ την πεφτουν....και μην νομιζεις δεν τιμωρουνται ουτε για 24 ωρες...αλλιως θα...
  20. Zachos Runner

Εχεις δικιο για το helper στο μυαλο μου ειχα το pouer foe που ειναι αυτο που περγραφω...στελνει μαζικα μυνηματα στο server και αφηνει ιχνος οποτε οι τεχνικοι αν ηθερλαν μπορουν να εντοπισουν το χρηστη....τωρα αν καποιος ξερει απο puthon μπορει να φτιαξει σωρο εφαρμογες που διαβαζουν την...