Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    " Για εμάς, ήταν το πρώτο βήμα για τη μείωση του βάρους του ΣΕΣ στον ανταγωνισμό και για να καταστήσουμε τις κατατάξεις πιο δίκαιες και προσβάσιμες σε όσο το δυνατόν περισσότερες ενεργές συντεχνίες, συμπεριλαμβανομένου και των παικτών για κινητά και προγράμματα περιήγησης. " Δεν εχετε ιδεα τι...
  2. Συζήτηση Αναβάθμιση 1.253

    Ήταν δυνατό, κυρίως όταν χρησιμοποιούσατε εξωτερικά εργαλεία, να επιτεθείτε σε έναν τομέα στον οποίο η συντεχνία σας μόλις είχε χορηγήσει ελευθερία. Αυτό δε θα είναι δυνατό πλέον. Ποια είναι αυτά τα εξωτερικά εργαλεία??? Προφανώς για να το λέτε είναι νόμιμα. Ποια είναι, πως τα βρίσκουμε και πως...
  3. Διόρθωση Αναφορές Κειμένων προς Διόρθωση

    Είστε σίγουροι ότι δίνει 88% άμυνα? ή μήπως σας ξέφυγε ένα 8αρι??
  4. Καλοκαιρινος Διαγωνισμος 2020 !

    11 διαφορές 1. το φύλλο αριστερά 2. η σημαία 3. τα πουλιά πάνω 4. το σύμβολο στο κτήριο 5. το άγαλμα στο συντριβάνι 6. η κορυφή ενός κτηρίου 7. ενα κομμάτι δίπλα στη σκάλα 8. η καρδιά πάνω από το πλοίο 9. ένα σύννεφο δεξιά 10. στο κάτω πλοίο το μπροστινό μέρος 11. ένα κύμα
  5. Βρες τις λέξεις!

    Καλησπέρα. Βρήκα τις λέξεις και τις έχω σημειώσει πάνω στην εικόνα που στέλνω.
  6. Τσικνοπέμπτη!

    http://prntscr.com/r5jtfm Αντε καλή χώνεψη τώρα. Και του χρόνου με υγεία!!!
  7. Ημέρα του Αγίου Πατρικίου

    Το κουμπί για να περάσω στην επόμενη πόλη είναι ανοιχτό χωρίς να βάλω το εργοστάσιο πυροτεχνηματων. Θα με αφήσει να πάω ή όχι?
  8. Ημέρα του Αγίου Πατρικίου

    Παιδιά δε κατάλαβα κάτι, να ολοκληρώσουμε την πόλη χωρίς να ολοκληρώσουμε τις 25 αποστολές? Εγώ είμαι 23/25 και θέλω τα 8,4Q να πάω στην επόμενη
  9. Winter Contest - Πρόκληση 3

    1. Χειμερινός πύργος 2. Μπισκοτόσπιτο 3. Χειμερινή πυραμίδα 4. Κατασκευαστής έλκηθρων 5. Χιονόμπαλα 6. Το εργαστήρι του Αι Βασίλη 7. Ζαχαροπλαστείο 8. Παραμυθένιο εξοχικό
  10. Επιλυμένο Προβλημα με καταθεση ποντων

    Φαίνεται ξεκάθαρα στη φώτο 12. Το εικονίδιο κατάθεσης δεν είναι πλέον πορτοκαλί, άρα έχει επιλέξει τους πόντους, έχει πατήσει κατάθεση και έχει κολλήσει. Απλά το θέμα είναι να αποδείξεις ότι δεν ξαναμπηκες να ξανακάνεις κατάθεση και τους υπόλοιπους και είναι σφάλμα του παιχνιδιού. Μάλλον μόνο με...
  11. Winter Contest - Πρόκληση 2

  12. Winter Contest - Πρόκληση 1

    15
  13. Πολιτιστικοί Οικισμοί

    Μάλλον δε την έγραψα καλά την ερώτηση. Αν τελειώσω όλη τη σειρά αποστολών των Βίκινγκ (αυτή τη στιγμή είμαι στη τελευταία με τους πόντους), θα έχω επιλογή να τους ξεκινήσω πάλι από την αρχή ή όχι? Και αν ναι, θα είναι πάλι όπως την 1η φορά, θα υπάρχει η δυνατότητα να κερδίσω 2ο ?
  14. Πολιτιστικοί Οικισμοί

    Ερώτηση. Αν ξεκινήσω 2η φορά τους βίκινγκ, θα κερδίσω και 2ο Ύγκντρασιλ? Αν και έψαξα δε βρήκα πουθενά απάντηση
  15. Φεουδαρχική Ιαπωνία

    Μεγαλύτερα κτήρια??? 8 και 19 αγαθα για τις πρωτες 2 επεκτάσεις??? οι πέτρες μου έκατσαν μες στη μέση... Έλεος... Έχουν περάσει 3 μέρες και με το ζόρι άνοιξα την 1η επέκταση...
  16. Ημέρα 3η

    Η μάγισσα είναι στο σωστό μονοπάτι
  17. Ημέρα 1η

    4 ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΒΡΗΚΑ
  18. Συζήτηση για την Επισκόπηση Αποστολών

    Γενικά σαν ιδέα είναι καλύτερη από την προηγούμενη. Έχει όμως ατέλειες οι οποίες πρέπει να διορθωθούν. π.χ. 1) Στην συλλογή προμηθειών και νομισμάτων (για τους μεγαλύτερους παίχτες που μαζεύουν εκατομμύρια), εμφανίζει σε συντομογραφία την πρόοδο, με αποτέλεσμα να μη ξέρεις πόσα ακριβώς πρέπει να...
  19. Τι γράφει;

    Σε κινητά Android οι πόντοι στα Μεγάλα Κτήρια δε φαίνονται.
  20. Συζήτηση - Ανοιξιάτικη Εκδήλωση

    Καλά, δε παίζει να βρεθεί το 5ο κτήριο... Όπως έγραψε και άλλος φίλος παραπάνω, θέλει 2.500 φανάρια για να πάρεις το κτήριο σαν μεγάλο βραβείο όταν ακόμα το εβεντ θα δώσει περίπου 400. Και η αγορά φαναριών με διαμάντια είναι εξωφρενικά ακριβή... Τι ακριβώς σκεφτήκατε? Ότι δε θα φάμε αυτό το μήνα...
Κορυφή