Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. talamanta

    Συζήτηση Ποιος ο λόγος ύπαρξης του Φόρουμ.

    Kαλησπερα εμμεσως πλην σαφως μας λετε οτι τα απανταχου φορουμ λειτουργουν ως οδικες ''ταμπελες'' στον δρομο προς το Discord οσο παει ..το ΦΟΕ γινεται ακομη καλυτερο .Ελπιζω συντομα να καταννοησετε οτι ετσι οπως πατε η απαντηση στην ερωτηση ...μ΄ακοει κανεις δεν θα ειναι αμιγως καταφατικη 'η...
  2. talamanta

    Συζήτηση Κβαντικές Εισβολές

    Καλησπερα Ειλικρινα εγω στην θεση σας θα απεφευγα να προκαλεσω την ταλα Θεωρω οτι κυριοι 7 Μητσοι εκ Νικαιας οτι εσεις προσωπικα γνωριζετε παρα πολυ καλα οτι επι 7 χρονια εδωσα ''μαχες'' με νυχια και δοντια για να παραμεινει ο ΣεΣ Φυσικα καποιοι ''παιχτες'' θεωρησαν οι προσπαθειες που καναμε*...
  3. talamanta

    Συζήτηση Κβαντικές Εισβολές

    Kαλησπερα Εγω θα σας πω την μικρη εμπειρια μου απο τον βετα σχετικα με τις Κβαντικες Εισβολες Υποτιθεται οτι θα αντικαθιστουσαν τον GvG λοιπον καμμια σχεση θα συμφωνισω 100% με τον COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ ειναι ενας ΄΄αχταρμας'' απο πολιτιστικους οικισμους, ζουγκλα και ΠΜΣ σε μια πιο ανοσμη ..εκδοση Για...
  4. talamanta

    πάγοι Αστεροειδών

    Kαλησπερα οπως ηδη σας ειπε ο ανωθεν μου λατρεμενος φιλος μου πρεπει να εχεις ανοιξει αυτη την τεχνολογια πρωτα https://prnt.sc/vxUNfEYhtfgg και να κτισεις αυτο το κτηριο μετα https://prnt.sc/1u5R_EMp246J
  5. talamanta

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    Και με αυτη ..την σεμνη τελετη γραφουμε τους τιτλους τελους για τον ΣεΣ Πως το ελεγαν αδελφια μου οι Ρωμαιοι ..... Augustus mortuus est, habemus novum Augustum ? καπως ετσι θα ΄΄κραζουμε΄΄ μαλλον και μεις οσονουπω Καποιοι φυσικα ενδομυχα ισως ποναμε γι αυτο Ας ειναι καλα τα ..παληκαρια που του...
  6. talamanta

    spoiler ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ ΓΙΑ ΣεΣ

    Στις 29 /01 ''φευγει'' οριστικα ο ΣεΣ https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/final-heads-up-about-the-gvg-shutdown.16773/
  7. talamanta

    Συζήτηση Αντικατασταση ΣεΣ με Επιδρομές Συντεχνίας

    KAΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Καλα θα κανουν να τον κατεργησουν τον ΣεΣ Ας ειμαστε ειλικρινεις τα τελευταια περιπου 4-5 χρονια ετσι τον κανταντησαν καποιοι (...ονοματα δεν λεω ομως σιγουρα και εδω .. τις βολτες τους τις κανουν ..με πολλαπλα προσωπεια ) δεν εχει κανενα νοημα η υπαρξη του Εγω επαιζα...
  8. talamanta

    Καταργηση Βαθμων και Μαχων του ΣΕΣ

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Την προταση αυτη την εχω ...γραψει εδω και πολλα χρονια Ηταν μια απο τις προτασεις μου προς στη ΙΝΝΟ οταν ζητηθηκε η γνωμη μου Ουσιαστικα ηταν μια προσπαθεια για να σωσω τον ΣεΣ ηταν τοτε που αρχισαν να εμφανιζονται οι .... ''ατομικοι'' κορθονοι (= μποτακια)...
  9. talamanta

    Τεχνολογία πληροφορίας

    Καλησπερα δοκιμαστε να κτισετε τα ερειπια πυργου https://prnt.sc/1FfSSr-WpBro ειναι διακοσμητικο της εποχης του Υστερου Μεσαιωνα (εφοσον εχετε ξεκλειδωσει την αντιστοιχη τεχνολογια) https://prnt.sc/-bi3sOwG3FAH Εαν δεν εχετε ξεκλειδωσει την αντιστοιχη τεχνολογια ψαχτε την αποθηκη σας...
  10. talamanta

    Συζήτηση Αναβάθμιση 1.253

    Kαλησπερα Θελω να ...αγιασω αλλα οι ''διορθωσεις'' δεν με αφηνουν φοεκητακια μου https://prnt.sc/xheZQtLkXpIm Να γιατι μετα απο τοσα χρονια ''ξανακουστηκε'' (εγραφως ορατα) σε αναβαθμιση ο ΣεΣ Τελικα υπαρχει για ολα ενας ο χρυσος κανονας, Ω ναι ναι αδελφια μου ακομη και για τα σφαλματα...
  11. talamanta

    ΑΝΤΙΟ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ ΜΟΥ

    Εδω και καποιους μηνες απεχω συνειδητα απο τα φοεκικα δρωμενα σπαω το ΄΄εμπαρκο΄΄ μου γιατι σημερα εμαθα για το υστατο ταξιδι ενος φιλου - διαβασα καθυστεριμενα ενα πριβε μνμ σε αλλο σερβερ) θελω και οφειλω να αποχαιρετησω /τιμησω εναν φιλο ως ατομο ειχε ηθος ευγενια πολυ δυναμη και κυριως...
  12. talamanta

    Μουσική σκηνή

    Καλημερα ξερω οτι τα στεναχωρα συνηθως ...αποφευγονται σε Γιορτινες Μερες ομως δεν θα μπορουσα να ....κλεισω τα ''λεκτικα'' ωτα μου στην ξαφνικη ειδηση του θανατου του μεγιστου Νοτη Μαυρουδη Ενας από τους σημαντικοτερους κλασικους κιθαριστες, σπουδαιος συνθετης δασκαλος, και πολυβραβευμενος...
  13. talamanta

    Περί ΑΣΠΙΔΑΣ ο λόγος

    ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Εαν εχει ασπιδα μια πολη δεν μπορει να δεχτει επιθεση αρα εμμεσως και λεηλασια (δηλ απο αυτους που θα δοκιμαζαν να επιτεθουν και μετα να λεηλατησουν) Ομως μπορει να εκκρεμει λεηλασια απο αυτους που εχουν κανει ηδη επιθεση πριν την εναρξη της ασπιδας γιατι και αυτοι -οι...
  14. talamanta

    Συζήτηση Halloween 2022

    Kαλησπερα το κτηριο αυτο ειναι ενα διακοσμητικο ουσιαστικα κτηριο ομως την πρωτη μερα που θα το κτισετε παραλληλα θα σας δωσει και 50% επιθεση δηλ η διαρκεια του μπονους 50% ειναι μονο για μια 1 μερα , δεν εχει μονιμη ισχυ ...μετα ειναι ενα απλο ενα διακοσμητικο κτηριο
  15. talamanta

    Συζήτηση Φθινοπωρινή Εκδήλωση 2022

    καλησπερα θα πω μια ιδεα μπας και πιασει χωρις ..τιφανιιιιιιιι εχετε κτηριο πρωταθλητων ? εαν ναι δοκιμαστε να το κτισετε εαν εχετε και ειναι μικροτερης εποχης αναβαθμιστε το στην εποχη σας βαλτε το στην αποθηκη και ξανακτιστετο στην πολη σας εαν το εχετε στην πολη σας ηδη κτισμενο...
  16. talamanta

    Επιλυμένο Πολλαπλά σφάλματα!

    Καλησπερα δεν ξερω ποσα χρονια ειστε μελος της διαχειρισης ουτε ποσα χρονια γενικως ασχολειστε με το φοε και το φορουμ * ομως σε ολους τους σερβερς στα φορουμ του υπαρχει (εν τη γεννεσει των φορουμ) ενα τμημα στο οποιο οι παιχτες αναφερουν δημοσια (δηλ σε κοινη θεα των υπολοιπων παιχτων ) τα...
  17. talamanta

    Συζήτηση Αναβάθμιση 1.236

    Καλησπερα Δεν καταλαβα που το βρισκεται το παραξενο/παραλογο οι ανθρωποι -ορα ΙΝΝΟ- ηθελαν να μας παρεχουν ....δωρεαν συνεδριασεις ψυχοθεραπειας εμεις θα γραφουμε ΄΄εικονικα΄΄ κατεβατα σε διαφορους ... οχθρους μας χωρις αυτοι να μπορουν να ανταπαντησουν και χωρις ασφαλως να μας κανουν αναφορα...
  18. talamanta

    spoiler Αλλαγες στα ΠΜΣ πιθανον?

    Καταρχας δεν ειναι σιγουρο οτι θα εφαρμοστει τελικα Στον βετα ηδη εχει ξεκινησει μια αλλαγη στα ΠΜΣ δηλαδη εχει γινει αλλαγη στο συνολικο ποσοστο % που δινει το αθροισμα των ΜΚ στα ΠΜΣ εχω κανει αυτοματη μεταφραση απο το κειμενο της ανακοινωσης που αφορα τα ποσοστα που ισχυουν...
  19. talamanta

    Διαγραφή ή μετακίνηση κτηρίου

    Καλησπερα ως οπως ηδη σας ανεφερε ο Demme η πρωτη κινηση ειναι κανετε κλικ στο συμβολο ''σφυρι'' αμεσως στο πανω μερος θα δειτε να εμφανιζεται μια νεα μπαρα με 4 επιλογες πατατε την επιλογη που θελετε και μετα πατατε πανω στο κτηριο που θελετε να πουλησετε 'η να μετακινησετε...
  20. talamanta

    Συζήτηση Βελτιώσεις Πεδίων Μάχης Συντεχνιών

    Φοεκιτακια μου Καλησπερα επειδη ως αλλος Αντυπας σας σκεφτομαι και θελω να ειστε εγκαιρως ενημερωμενα μετα 12ΜΜ μπειτε στην μη ορατη ενοτητα των Spoiler Alert! ειναι προς στο τελος του αρχικου μενου του φορουμ prnt.sc/9XmMi_45h-Bd
Κορυφή