Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. talamanta

    spoiler ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ ΓΙΑ ΣεΣ

    Στις 29 /01 ''φευγει'' οριστικα ο ΣεΣ https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/final-heads-up-about-the-gvg-shutdown.16773/
  2. talamanta

    ΑΝΤΙΟ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ ΜΟΥ

    Εδω και καποιους μηνες απεχω συνειδητα απο τα φοεκικα δρωμενα σπαω το ΄΄εμπαρκο΄΄ μου γιατι σημερα εμαθα για το υστατο ταξιδι ενος φιλου - διαβασα καθυστεριμενα ενα πριβε μνμ σε αλλο σερβερ) θελω και οφειλω να αποχαιρετησω /τιμησω εναν φιλο ως ατομο ειχε ηθος ευγενια πολυ δυναμη και κυριως...
  3. talamanta

    spoiler Αλλαγες στα ΠΜΣ πιθανον?

    Καταρχας δεν ειναι σιγουρο οτι θα εφαρμοστει τελικα Στον βετα ηδη εχει ξεκινησει μια αλλαγη στα ΠΜΣ δηλαδη εχει γινει αλλαγη στο συνολικο ποσοστο % που δινει το αθροισμα των ΜΚ στα ΠΜΣ εχω κανει αυτοματη μεταφραση απο το κειμενο της ανακοινωσης που αφορα τα ποσοστα που ισχυουν...
  4. talamanta

    ΦΟΕΚΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΛΗΣ !!!!!!!

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΚΟΥΣΑΝ ΤΑ ΕΥΗΧΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΩΤΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Χρονιαρες Μερες μην μου στεναχωριεστε θα φτιαξουμε εμεις εναν τωρα εαν θα τον τιτλοφορησουμε Χριστουγεννιατικο , Πρωτοχρονιατικο .... ή Πρωταπριλιατικο δεν το ξερω το μονο...
  5. talamanta

    Tι αλλο θα ακουσουν τα ..ευηχα ωτα μας

    Ειλικρινα οσο παει αυτο το παιχνιδι ξεφευγει απο την εννοια παιχνιδι /=κανω κατι που που με διασκεδαζει χαλαρωνει καποιοι εχουν αρχισει να θεωρουν τοσο ασφαλεις τους εαυτους τους που αρχιζουν να βγαζουν τα ..απλητα των κολλητων τους των διπλανων τους των οχθρων τους ακομη και του εαυτου τους...
  6. talamanta

    Ειμαι ΕΔΩ

    Επειδη ισως καποιοι τους τελευταιους μηνες (λογω αυξημενων επαγγελματικων υποχρεωσεων ) δεν νοιωθουν ....την οσμη μου γυρω τους δεν σημαινει οτι δεν μπορω να γινω ''λεαινα'' για τα Ιθακητακια μου Τα Ιθακητακια εχουν παντα διπλα τους την ...δολια μανα τους Εαν ξανατολμησετε διαμεσου οτι τριπλου...
  7. talamanta

    Ενσταση σχετικα με τα αποτελεσματα του τελευταιου διαγωνισμου

    Θεωρω οτι το αποτελεσμα που επισημα εχετε δωσει ειναι λαθος εχετε παραλειψει στην καταμετρηση μια μπαλα Ακολουθει ασχετο φυσικα εδω κατα την γνωμη μου πρεπει να ... υπαρχει και η εφαρμογη της ρησης μετα την απομακρυνση εκ του ταμειου ουδεν λαθος αναγνωριζεται και παραλληλα να εφαρμοστει και...
  8. talamanta

    spoiler ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΑ

    Αδελφια μου οσοι τον ....θελετε ανεβαστε αλλα το αφηνετε για αργοτερα ...ανεβαστε τον τωρα τρεχτε να ανεβασετε τα επιπεδα του τωρα που γυριζει ισως σε λιγο και υλικα θα απαιτει και τα κερδη των χορηγων θα μειωθουν
  9. talamanta

    Προσωπικα μηνυματα

    Καλημερα Υπαρχει μια ανακοινωση /προειδοποιηση σχεικα με τα πριβε μηνυματα https://prnt.sc/t1vgsn Ομως εγω η ... θεωρω οτι αλλο ηθελε να πει /τονισει ο ..ποιητης και αλλο τελικα βγαινει ως συμπερασμα απο την ανακοινωση Θεωρω οτι ηθελε να ..πει οτι απαγορευεται η δημοσιοποιηση πριβε μηνυματων τα...
  10. talamanta

    Με θετικη αυρα θα ξεπερασουμε τον SARS–CoV-2 αρκει να προσεξουμε ολοι

    Καλησπερα παιδια Την επαγγελματικη μου ιδιοτητα καποιοι την γνωριζετε Τα πραγματα ισως δεν ειναι ευκολα με τον ..SARS–CoV-2 και δυστυχως τουλαχιστον (κατα την προσωπικη μου γνωμη ) οι επομενοι 3 μηνες θα ειναι ακομη πιο ...αγχωτικοι Θα πρεπει να γινουμε ολοι πιο προσεκτικοι να ακολουθουμε τις...
  11. talamanta

    Παλαιοπωλης

    Καλησπερα φοεκιτακια μου Ξερω εχετε τρομαξει λιγο Εμφανιστηκε στα περιχωρα της πολη σας μια ευμεγεθης σκηνη να το πω? μην ανησυχειτε δεν ηρθαν αγνωστοι για καμπινγκ στην πολη σας ειναι το νεο χαρακτηριστικο δηλ το υπαιθριο φοεκικο παζαρι =παλιοπωλης θα το δειτε κατω και πλαι .. της...
  12. talamanta

    ΕΙΚΟΝΙΚΟ ΜΕΛΛΟΝ

    Καλησπερα παιδια Η γνωστη ονειροπολα κατασκοπος μαντα οφ ντε ταλα μου ''σφυριξε'' το χθεσινο της ονειρο και γω οφειλω να το μοιραστω μαζι σας Ειδε λοιπον οτι μαλλον την Τεταρτη (18/7) θα μπει το πρωτο μερος της Νεας Εποχης δηλ το Εικονικο Μελλον nr1 το πρωτο μερος θα εχει ..πανω κατω 15...
  13. talamanta

    Ευκολη αλλαγη αρχικου ονοματος

    Χριστος Ανεστη Καλημερα εδω και λιγες ημερες στον πειραματικο κοσμο (beta) υπαρχει πλεον η δυνατοτητα αλλαγης του ονοματος μας απο το μενου του προφιλ σημερα το ειδα και εκανα δοκιμες Η αλλαγη ειναι τσαμπα καθε 180 μερες και με 50 διαμαντια καθε μερα Το παλιο ονομα παει στα ''αζητητα'' για...
  14. talamanta

    Σκεψεις και αποριες σχετικα με τις αναβαθμισεις

    Καλημερα Καλο Σ/Κ οκ θα ομιλησω κανονικα ως talamanta Δανειζομαι την προσφατη απαντηση της iris σε αλλο τμημα για να ξεκινησω το νεο ταλιο σεντονακι μου και για να μην ειμαι εκτος οριων καποιων θεματων με την ''στενη'' εννοια τους τα οποια ομως κατ εμε ειναι συναφη και αλληλενδετα Ποσο...
  15. talamanta

    Βασιλοπιτα 2018

    Καλη Χρονια σε Ολες και σε Ολους Ειθε το 2018 ολα τα θελω της ψυχης σας συντομα τον δρομο για το σπιτι σας να βρουνε βασικα οχι μονο να τον βρουνε αλλα και μεσα στο σπιτικο σας να διαβουνε δηλ ...μην μεινουν αμανατι στο πλατυσκαλο Παμε στην ιδεα μου που και ως ασχετο μπορει να λεχθει iris...
  16. talamanta

    προβλημα στα πακετα των ποντων απο χορηγιες ?

    Να υποθεσω οτι εντελως τυχαια και στα πλαισια του σφαλματος -ανευ τοκου- οι ανταμοιβες μου απο χορηγιες ΜΚ ''κουτσουρευονται'' συστηματικα και οχι στα πλαισια του ''καλου δοκιμαστη'' για πιθανη μελλοντικη ... μειωση των μπονους του Θολου -τις προηγουμενες μερες δεν ειχα παει κομμωτηριο δεν ειχα...
  17. talamanta

    Adobe Flash Player - FOE

    Καλημερα Καλη Κυριακη Ανοιγω θεμα για να ειμαστε εκ των προτερων προετομασμενοι Ισως προκυψει θεμα και στους κανονικους σερβερς με την φορτωση του παιχνιδιου εχει ηδη προκυψει εδω και μερικες μερες στον δοκιμαστικο σερβερ -βετα- http://prntscr.com/hcdae1 Η προσωρινη λυση ειναι να...
  18. talamanta

    Αλκατραζ - στρ μοναδες

    Καλησπερα εχω μια απορια -ερωτηση με πολλαπλες ..επεκτασεις ομως εναν/μια αποδεχτη την υπευθυνη του παιχνιδιου Το Αλκατραζ βαση της επισημης περιγραφης δινει στρ μοναδες τυχαιας επιλογης απο οποιοδηποτε τυπο που μπορει να παραχθει στην πολη μας http://prntscr.com/gtz6y3 Αυτο σημαινει οτι εαν...
  19. talamanta

    Ιδέα Ενημερωση για την υποβολη προτασεων για επομενα ΜΚ σε ολους τους σερβερς

    Καλημερα Εχω μια ιδεα (λεμε τωρα) βασικα ισως ειναι μια προταση προς τους υπευθυνους του FOE Οι αποφασεις/προτασεις /ψηφοφοριες για τα σημαντικα θεματα που αφορουν τις επιθυμητες μελλοντικες εξελιξεις του FOE να ειναι ανοιχτες και να τρεχουν παραλληλα (δηλ την ιδια χρονικη στιγμη) σε ολους...
  20. talamanta

    Γραφικα πολης

    Καλησπερα 1 Σημερα παρατηρησα καποια μαυρα στιγματα ? κοντα στο λιμανι http://prntscr.com/e9m1ma κανοντας μεγενθυση εμφανιζει σαν να εχει σβηστει καποιο προσχεδιο κτιριου? http://prnt.sc/e9lv67 Αυτο υπαρχει μονο στην πολη μου του β κοσμου στον α κοσμο δεν εμφανιζεται...
Κορυφή