Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Οικισμοί και δυνατότητα λεηλασίας

    πραγματικά έχω εκπλαγεί που βρέθηκε << μυαλό >> που σκέφτηκε κάτι τέτοιο. Ελάχιστοι << παικταράδες >> χαλάνε το παιχνίδι όλων των υπολοίπων στους κανονικούς κόσμους. Τώρα κάποιος έβαλε το IQ του ενέχυρο και σκέφτηκε να κάνει αυτή την πολύ σοφή και έξυπνη πρόταση? Βρέ αϊ ..... μυρμηγκάκι οπως...
  2. Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    Καλησπερα . Ωραιες οι προτασεις που γινονται αλλα νομιζω οτι το βασικο σκελος του παιχνιδιου ειναι ο ΣεΣ . Εαν δεν υπηρχε ο ΣεΣ τουλαχιστον οι μισοι παικτες θα ειχαμε παρατησει το παιχνιδι. Και εκει δεν εχει γινει τιποτε εδω και παραααα παραααα παρααα πολυ καιρο . Και οχι μονο δεν εχει γινει...
  3. Αυτόματη Διαγραφή Λογαριασμών

    Εχεις δικιο , δεν την εθεσα εγω σωστα την απορια μου. Θα την ξαναθεσω. Γιατι καποιος να εχει το δικαιωμα να εχει αλλο ονομα σε καθε κοσμο . Τι ακριβως εξυπηρετει αυτο ? Δεν βλεπω να βοηθαει σε κατι , τους παικτες, δεν βλεπω να βοηθαει στο να γινει το παιχνιδι καλυτερο , και δεν βλεπω να βοηθαει...
  4. Αυτόματη Διαγραφή Λογαριασμών

    Εγω παλι εχω την απορια γιατι πρεπει καποιος να εχει διαφορετικο nikname σε καθε κοσμο? Γιατι ποιο λογο και τι εξυπηρετει πχ εγω που παιζω και στους 4 κοσμους να ειμαι στον Α με nicname Αγαμεμνονας ο καλος ανθρωπος, Στον Β με ονομα Αχιλλεας να ειμαι σκυλος μαυρος και να κανω ζημιες, Στον Γ με...
  5. Διακοπή μαχών στον ΣεΣ λόγο εορτών.

    Καλησπερα , καλη Μ. Εβδομαδα , καλη Ανασταση και καλο Πασχα σε ολους τους παικτες του ΦΟΕ, τα μελη της διαχειρησης και τις οικογενειες ολων σας. Η συντεχνεια Μπραδερ, οπως καθε χρονο ετσι και φετος σταματαει καθε ενεργεια στους χαρτες ΣεΣ απο σημερα , και ολη την Μ. Εβδομαδα, μεχρι την Τριτη...
  6. Ο θολος κατεβηκε 39 επιπεδα

    Παρακολουθω την συζητηση και βλεπω οτι ο ενας μιλαει για αστερια και ο αλλος για αστεριες . Καλο θα ηταν κατα την γνωμη μου παντα ( που δεν ειναι και απαραιτητα σωστη ) εαν δεν γνωριζουμε κατι να μην γραφουμε οτι θελουμε απλα για να γραφουμε. Ο παικτης commandon1 εχει δικιο σε αυτα που λεει για...
  7. Ο θολος κατεβηκε 39 επιπεδα

    Και σε εμενα το κρακεν απο το 68 επιπεδο επεσε στο 2 και η Βαβελ μου απο το 50 επιπεδο επεσε στο 30 επιπεδο . Τι ακριβως συμβαινει?
  8. Συζήτηση - Ωκεάνιο Μέλλον - μέρος 3ο

    Διαβαζοντας τις νεες αποστολες και, το τι δινει το 3ο μερος διαβασα οτι θα δινει 4 επεκτασεις και οτι οι δυο ειναι διαθεσιμες. Ειναι αυτη τη στιγμη διαθεσιμες? Γιατι εμενα δεν μου δειχνει κατι?
  9. Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2017

    Η προσωπικη μου γνωμη (που δεν ειναι απαραιτητα και σωστη ) ειναι οτι αυτο ειναι μακραν το ποιο χαζο event απο ολα οσα εγιναν μεχρι τωρα. Δεν το λεω αυτο γιατι δεν κερδισα δωρα , ισα ισα μεχρι τωρα μαζεψα σχεδον ολα τα κομματια και των δυο κτιριων, αλλα γιατι ολα ατ δωρα ειναι μη αξια λογου ...
  10. ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ

    "Η παρεα των ΜΠΡΑΔΕΡ οπως καθε χρονο ετσι και φετος στις 20 Ιουνιου κατεβαζει ρολα. Αρχιζουμε καλοκαιρινες διακοπες. Ευχομαστε σε φιλους , συμμαχους, αντιπαλους και στους παρατρεχαμενους τους καλο καλοκαιρι. Κι επειδη ειναι βεβαιο οτι, όπως πάντα, θα σπεύσετε να απαντησετε σε αυτο το ποστ με τη...
  11. Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    Kαλημερα στην ομηγυρη. Καλη μερα ολη μερα να εχετε ολες και ολοι σας. Θα ηθελα να προτεινω τα εξης πραγματα. 1. Σχετικα με το ΣεΣ. Πολλοι εαν οχι οι περισσοτεροι παικτες αντιμετωπιζουν δυσκολια να βρισκονται στους χαρτες στις 8 η ωρα καθε μερα. Αλλοι εργαζοντες ακομα , αλλοι εχουν ακομα...
  12. Προταση για πιθανες βελτιωσεις στο παιχνιδι.

    Καλησπερα σε ολες και ολους.Καλη Κυριακη Θα ηθελα να πω την γνωμη μου σχετικα με καποιες κατα την γνωμη μου αλλαγες που πρεπει να γινουν στο παιχνιδι. Θα ξεκινησω απο το τελευταιο ΜΚ που μπηκε. Θεωρω οτι ηταν μια αστοχη ενεργεια. Δεν πιστευω να το βαλει κανεις παικτης στην πολη του . Ο χωρος των...
  13. Τριημερη Διακοπη εχοροπραξιων

    Εκ μερους της συντεχνειας ΜΠΡΑΔΕΡ σας εκφραζουμε τα θερμα μας συλλυπητηρια για τα απωλεια του φιλου , συντεχνου και συνοδοιπορου σας . Δυναμη ψυχης στους οικειους του να ξεπερασουν (οσο ξεπερνιεται )αυτην την δυσκολη δοκιμασια που τους επιφυλασε η μοιρα. Καλο ταξιδι Γιωργο.
  14. * ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΟΒΑΡΑ GAMES! *

    Kαλησπερα σε ολες και ολους. Εκ μερους των Μπραδερ θελω να εκφρασω την συμπαρασταση μας στα μελη της συντεχνειας των INVICTUS. Θεωρουμε απαραδεκτο γεγονος το χακαρισμα λογαριασμου και παρακαλουμε την διαχειρηση για το καλο και την ασφαλεια ολων των παιχτων και ολων των συντεχνειων να το ψαξει...
  15. Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1,74

    Καλησπερα και καλο Παρασκευοσαββατοκυριακο σε ολες και ολους. Η γνωμη μου ειναι οτι η εκστρατεια συντεχνειων ( οπως τρεχει στο μπετα ) σε σχεση με ολα τα προηγουμενα event ειναι μακρα οτι καλυτερο εχει μπει στο παιχνιδι. Ελπιζω να ερθει και στους σερβερ ακριβως οπως ειναι στο μπετα γιατι...
  16. Χάρτης ΣεΣ / Πόλεμος Συντεχνιών

    Καλησπερα σε ολες και ολους. Χρονια πολλα και καλα με υγεια. Πρωτα θελω να πω ενα μπραβο στον Γιωργο για τις πολυ σωστες και τεκμηριωμενες σκεψεις και προτασεις που κατεθεσε. Πιστευω οτι το παιχνιδι εχει πολλες δυνατοτητες να βελτιωθει και να γινει ποιο ενδιαφερον και ποιο ανταγωνιστικο. Ο...
  17. Χρονια πολλα

    Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες και ολους. Οι αρχηγοι και τα μελη των ΜΠΡΑΔΕΡ ευχονται ολοψυχα σε ολες τις συντεχνειες, φιλικες , ουδετερες και αντιπαλες, σε ολους τους παικτες και στα μελη των οικογενειων τους, σε ολες και ολους της διαχειρησης και στα μελη των οικογενειων τους, ΧΡΟΝΙΑ...
  18. Καλό Παράδεισο Ελενα..

    Tα θερμα συλληπητηρια της συντεχνειας Brotherhood και τα δικα μου προσωπικα σε ολους οσους ηταν κοντα στην Ελενα ολο αυτο το διαστημα, οικογενεια, συγγενεις , φιλους, συμπαικτες . Καλο δρομο και να περνας καλα στην γειτονια των αγγελων. Απο αυτη την στιγμη και μεχρι την Κυριακη το βραδυ η...
  19. [Συζήτηση] Αναβάθμιση στην 1.61

    ηθελα να ηξερα μονο ενα πραγμα. εαν αυτος ή αυτοι που σκεφτηκε/αν και υλοποιησε/αν αυτο το νεο συστημα με τα μηνυματα πληρωνετε απο την εταιρεια. γιατι εαν πληρωνετε και ειναι υπαλληλος/οι της , τοτε δεν εχει πλεον νοημα να ασχολουμαστε με το παιχνιδι. Aπο ολες τις αχρηστες μεχρι τωρα...
  20. Ερωτήσεις για τους διαγωνισμούς

    Καλησπερα σε ολες και ολους. Καλο Σαββατοκυριακο. Υπαρχει καποιο προβλημα με το παιχνιδι ναυμαχια ή εγω κανω κατι λαθος και μου το δειχνει κλειδωμενο απο εχτες?
Κορυφή