Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Βοηθεια απο τους κλέφτες

    ποιά ηθική βρε παιδιά ! Σε ένα παιχνίδι ήμαστε που σκοτώνουμε ο ένας στρατιώτες του άλλου. Φτάνουμε Βιομηχανική εποχή και ξεκλειρίζουμε Ινδιάνους στην βόρεια Αμερική . . . Το να βγάζει κάποιος φόρα παρτίδα έναν παίκτη που χαλάει τον χρόνο του να βρίσκει απρόσεχτους για να βγάλει κέρδος τι έιναι...
  2. Φθινοπωρινός διαγωνισμός!!

    76
  3. Συζήτηση Φθινοπωρινή Εκδήλωση 2020

    Δεν υπάρχει κανένα κτίριο στο παιχνίδι που να δίνει αυτά τα στατιστικά ανά τετράγωνο (ακόμα :P). Η συζήτηση fps VS στατιστικά επιθετικού νομίζω καταλήγει πάντα στο να διαγράψεις κάτι που δίνει πόντους για . ακόμα . . λίγη . . επίθεση . . !
  4. Συζήτηση Φθινοπωρινή Εκδήλωση 2020

    Τα στάχυα θα γίνουν οι νέοι βράχοι sakura, φίλε Zachos έχεις άδικο, ο συνδιασμός των κομματιών μπορέι να φέρει τα καλύτερα στατιστικά επίθεσης αυτη τη στιγμη στο παιχνιδι ανά τετράγωνο.
  5. Αρένα PvP

    https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/pvp-arena-deactivation.13617/#post-110116 Διαβάστε παρακαλώ ! Απενεργοποιούν την PVP Arena απο τον beta για να αλλάξουν κάποια στοιχεία του, και το κυριότερο !!!! ξαναβάζουν τους πύργους γειτονιάς (YEEEEEEEE)
  6. Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.185

    Σε πολύ σωστό δρόμο όλες οι αλλαγές στο περιβάλλον του παιχνιδιού. Λιγότερα κλικς, περισσότερες πληροφορίες, πάντα ευπρόσδεκτα και τα δύο! Κάποια από τα κιτς άργησαν να έρθουν (Παγόδα), κάποια ήρθαν νωρίς (Πλατεία νικητών επίπεδο2). Χαμός θα γίνει . . Απλά μία παράκληση, κι ας έχει...
  7. Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2020

    Έφτιαξα ένα θέμα στην κατηγορία "Οδηγοί παιχνιδιού" με 6 απλές κινήσεις για να έχεις ότι χρειάζεται κινητοποίηση στην πόλη σου κινητοποιημένο ! :)
  8. Πώς να έχεις πόλη που είναι όλα κινητοποιημένα

    1. Να έχεις όσους περισσότερους φίλους μπορείς (μαξ 140) , και να τους ανανεώνεις αφαιρώντας του ανενεργούς. 2. Κάθε 2 Δευτέρες στην καινούρια γειτονιά κάνε βοήθεια σε όλους, οι 5-10-20 θα σε βοηθήσουν πίσω, και από το ιστορικό μετά θα αλληλοβοηθιέστε καθημερινά. 3. Μην έχετε στην πόλη σας ούτε...
  9. Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2020

    H Βίλα στον main κόσμο μου που μόλις την μάζεψα.
  10. Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2020

    Και εδώ απο τον beta που δεν εχει κινητοποιηθει ακόμη η βίλα . .
  11. Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2020

    . . . έχουν βάλει ανάποδα μονάδες και forge πόντους χαχαχχα ! αν δεν κινητοποιηθεί δεν υπάρχουν μονάδες . . .
  12. Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2020

    Τα 'οικιστικά κτίρια" δεν κινητοποιούνται τελευταία. Η προτεραιότητα που δίνετε στην κινητοποίηση έχει να κάνει με το τί δίνει όταν κινητοποιηθεί, και όχι αν είναι οικιστικό η κάτι άλλο. Οι ναοί γνώσης οικιστικά είναι, οι σκοτεινές πύλες το ίδιο κτλ. Η Βίλα αν λεηλατηθεί θα δώσει forge πόντους...
  13. Ιστορικό Γεγονότων

    μάλιστα . . . ευχαριστώ πολύ ! . . . . LOLLOL κουταμάρα μ έπιασε αχαχαχα !
  14. Ιστορικό Γεγονότων

    Στις 2 καινούριες μου πόλεις στο ιστορικό γεγονότων δεν έχω τις τρεις επιλογές "Συντεχνία-Φίλοι-Γείτονες". Και οι 2 αυτές πόλεις βρίσκονται εποχή σιδήρου. Γιατί? Ευχαριστώ !
  15. Διαγραφή Θέματος στο Φόρουμ Συντεχνίας

    ευχαριστω αλλα δεν βρικσω καπου τον καδο που λες. Επεξεργασια η παραθεση βλεπω. Πατοντας την απαντηση το κλασικο μενου για χρωματα μεγεθη κτλ. οποτε μαλλον πρεπει να το κανει αρχηγος . .θα κανω απλα επεξεργασια και θα τα αφησω κενα ! :P
  16. Διαγραφή Θέματος στο Φόρουμ Συντεχνίας

    Μπορώ να διαγράψω θέμα που έχω γράψει στο φόρουμ της συντεχνιας, αν δεν εχω δικαιωματα αρχηγου κτλ ? και αν ναι, πως ?
  17. Αρένα PvP

    Δεν κοστίζουν κάτι οι χειροκίνητες μάχες . . ξεκόλα μην δίνεις τέτιες ιδέες ικανοί είναι αχαχαχ ! Με διαμάντια μπορεις απλα να αγοράσεις περισοτερες προσπαθειες απο τις 12 που εχεις μεσα στην ημέρα (καθε 2 ωρες)
  18. Καλοκαιρινος Διαγωνισμος 2020 !

    πάει ο διαγωνισμός ρε μάγκες όμως . . χαχαχαχαχα
Κορυφή