Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Πώς να έχεις πόλη που είναι όλα κινητοποιημένα

    1. Να έχεις όσους περισσότερους φίλους μπορείς (μαξ 140) , και να τους ανανεώνεις αφαιρώντας του ανενεργούς. 2. Κάθε 2 Δευτέρες στην καινούρια γειτονιά κάνε βοήθεια σε όλους, οι 5-10-20 θα σε βοηθήσουν πίσω, και από το ιστορικό μετά θα αλληλοβοηθιέστε καθημερινά. 3. Μην έχετε στην πόλη σας ούτε...
  2. Ιστορικό Γεγονότων

    Στις 2 καινούριες μου πόλεις στο ιστορικό γεγονότων δεν έχω τις τρεις επιλογές "Συντεχνία-Φίλοι-Γείτονες". Και οι 2 αυτές πόλεις βρίσκονται εποχή σιδήρου. Γιατί? Ευχαριστώ !
  3. Διαγραφή Θέματος στο Φόρουμ Συντεχνίας

    Μπορώ να διαγράψω θέμα που έχω γράψει στο φόρουμ της συντεχνιας, αν δεν εχω δικαιωματα αρχηγου κτλ ? και αν ναι, πως ?
  4. spoiler Η Βίλλα του . . Κυβερνήτη

    Έχει διαστάσεις 5χ6 Στο επίπεδο 9 δινει 8 forge ποντους 35 υλικα της εποχης του κτιρίου 4 μονάδες της εποχής του κτιρίου ΚΑΙ επίθεση επιθετικου στρατού ξεκινώντας με 16% στην εποχή χαλκού και ανεβαίνει κατα 1% για κάθε εποχή. Εκτός αυτών, προσφέρει πληθυσμό όσο περίπου 6-8 οικιστικά κτίρια κάθε...
  5. spoiler Arena

    Arena - what is this ? :P
  6. Από πoιά sites μπορούμε να ανεβάζουμε printscreens ?

    Στα μηνύματα με άλλα μέλη της συντεχνίας, όταν στέλνουμε link από lightshot εμφανίζεται κανονικά. όταν το στέλνουμε όμως σε άτομα εκτός συντεχνίας εμφανίζει το εξής μήνυμα : Προσοχή! Αυτό το μήνυμα έχει επισημανθεί από το Forge of Empires ως ανεπιθύμητο. Σας συνιστούμε να είστε προσεκτικοί εάν...
  7. Spoilers inside !

    Θα έρθει αναβάθμιση του Ναού γνώσης.
  8. Spoilers?

    Θα σας ενδιέφερε να φτιαχτεί ένα ποστ με spoilers από κτίρια που θα έρθουν, αναβαθμίσεις κτλ ? Διαχειριστές κατά πόσον ένα τέτοιο θέμα είναι σύμφωνο με τους κανόνες του φόρουμ? Thanks :)
  9. Ερώτηση για ισχύ συντεχνίας

    Γειά. προσπαθώ να καταλάβω με ποιό τρόπο και γιατι μεγαλώνει η ισχυς της συντεχνίας. Δεν έχουμε κανέναν τομέα στον ΣΕΣ, και όποια εποχή και να ανοίξω στο ημερολόγιο γεγονότων μου εμφανίζει - Η συντεχνία κερδισε 8446 - Η συντεχνία κερδισε 246 - Η συντεχνία κερδισε 9610 με ποιόν τρόπο υπολογίζεται...
Κορυφή