Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. dio21

    Συζήτηση Κβαντικές Εισβολές

    Οκ, εχεις δικαιο... απλα δεν ανοιγω και κραταω τα διαμαντια....χαχαχαχαχ
  2. dio21

    Συζήτηση Κβαντικές Εισβολές

    https://prnt.sc/eypVFVz7sj5X Μπορει να μου εξηγησει καποιος, γιατι να δωσω 1500 διαμαντια για να τα ανοιξω ολα, αφου με 1200 τα ανοιγω ενα-ενα?
  3. dio21

    ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Αναβάθμιση στην έκδοση 1.280

    Οκ, επιτελους...!!!! ειδομεν το φως... διορθωθηκε....
  4. dio21

    ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Αναβάθμιση στην έκδοση 1.280

    Και παλι δεν βλεπω να ανοιγει εδω θεμα για να σχολιασουμε τις αναβαθμισεις, οποτε θα την ξανακανω εγω τη "δουλεια"... Λετε οτι διορθωθηκε το οτι δεν φαινετε ο αριθμος των διαθεσιμων ανεξαρτητων μοναδων στη αποθηκη των στρατων μας... Αυτο δεν ειναι αληθεια, καθως ακομα και τωρα δεν βλεπω αριθμο...
  5. dio21

    ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Αναβάθμιση 1.279

    Δεν ξερω αν αφορα αυτη την αναβαθμιση, αλλλα το αναφερω εδω.... Στο κουτακι με τις ιδιοτητες μια μοναδας του στρατου μας, ανεγραφε και τον αριθμο των ανεξαρτητων μοναδων που εχουμε στην αποθηκη μας... Αυτο το νουμερο, δεν το βλεπω πλεον ... Ειναι καποιο λαθος που θα διορθωθει? Αν οχι και εγινε...
  6. dio21

    Συζήτηση Ποιος ο λόγος ύπαρξης του Φόρουμ.

    Επειδη κανατε κολλεγια με το discord, δεν ανοιγετε πλεον θεμα με τις παρατηρησεις μας πχ για μια αναβαθμιση ΕΔΩ? Τι να πω ρε παιδια? Το οτι με το ζορι θα πρεπει εγω να μπω σε οποιοδηποτε μεσο εσεις θελετε να μας πατε, (για δικους σας λογους τωρα ειναι το discord, και αυριο δεν ξερουμε) για να...
  7. dio21

    Συζήτηση Κβαντικές Εισβολές

    Απλα ακομα ενα game in game για τη καταναλωση διαμαντιων... οτι θα πρεπει να κανω μαχες σε εποχη χαλκου και σιδηρου, με ξεπερναει... Εν κατακλειδι: ΣΑΝ ΤΟΝ ΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.... ουτε ειχε, ουτε θα εχει.....
  8. dio21

    Συζήτηση Χειμερινή Εκδήλωση 2023

    Κυνηγας τα κλειδια ημερας.... Ανοιγεις τα 15 δωρα και σου μενουν 3.... ανογεις το 16 και σου τυχαινει η επαναφορα...και στο νεο πινακα ΔΕΝ εχει κλειδι (???) ... Αλλη μια χρονια τα ιδια... καλο 2024 σε ολους!!!
  9. dio21

    ΕΝΩΣΗ ΣΥΝΤΕΧΝΙΩΝ...

    Το εχω προτεινει και παλιοτερα, μεσα σε αλλο θεμα, ειπα να το ξανακανω και μονο του ενα θεμα να δουμε τι απηχηση θα εχει... Καλο θα ηταν να μπορουμε να ενωσουμε 2 (ή παραπανω) συντεχνιες σε μια... υπαρχουν πολλες παλιες συντεχνιες σε παρακμη, που εχουν ομως και επιπεδο και αρκετα αγαθα στο Θ...
  10. dio21

    ΣΕΣ το ποιο υποβαθμισμένο και ποιο παραμελημένο μέρος του παιχνιδιού

    Ναι ενω στα αλλα που υπαρχει "αναπτυξη" την ειδαμε...χαχαχαχαχ σαν την αναπτυξη που εχουμε στην Ελλαδα ειναι ενα πραμα, που καπως το δικαιολογω το θεμα, αν σκεφτω οτι και η χωρα με οδηγιες Γερμανων (κυριως) βαδιζει....προς το μελλον....:rolleyes::rolleyes:
  11. dio21

    Συζήτηση Εκστρατεία Συντεχνίας - Αναβάθμιση

    Πολυ κουβεντα για το τιποτα, παιδες... Μαλλον οσοι δεν καταλαβαινουν τι στο καλο κανει η ομαδα Αναπτυξης και γιατι χαλαει ετσι το παιχνιδι, δεν εχουν συνεργαστει ή μιλησει ποτε με Γερμανους... η φιλοσοφια τους ειναι τελειως δικη τους, και να την χαιρονται... μπορει ο Γερμανος να σου ζητησει...
  12. dio21

    Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    ειναι και μπιντε, μαζι....;) τα χαρτια ειναι ακριβα πλεον, και ασε που κανουν και κακο... οικολογικη συνειδηση ...!!!
  13. dio21

    Επαναφορα διαδικασιων

    εξελιξη λεγετε....:p:p:p
  14. dio21

    Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    Θα μας τρελλανετε ολους? 4 επαναφορες και κλειδι σε κανεναν πινακα ... εφαγα τα 300+ Δουβλονια που μαζευα 4-5 μερες και τπτ... και ολο αυτο ακριβως στη αλλλαγη στις 12... Δλδ αν αγορασω δουβλονια και ξαναπροσπαθησω, κανεις δεν εγγυατε οτι θα μου βγαλει κλειδι και 14 πινακες να βγαλω...ωραια...
  15. dio21

    Επαναφορα διαδικασιων

    Χαλαρωστε παιδες...αμα ειναι καθε φορα που θα βγαζει bug το παιχνιδι να παμε προς τα πισω, ακομα στη Βιομηχανικη εποχη θα ηταν το ΦοΕ... Επισης τα περισσοτερα bug βγαινουν, λογω μη σωστης λειτουργιας, που αυτη μπερδευετε και λιγο με τα "πατουμενα", εδω που τα λεμε... οποτε χαλαρα με τα διαφορα...
  16. dio21

    Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    Δινω τα κλειδια στο σχεδιαστη του Ιβεντ... θα φωναξω κλειδαρα, ποιο φθηνος θα μου βγει... αντε και του χρονου...
  17. dio21

    Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    Ξαναλεω... ΔΕΝ εχω θεμα με την επαναφοορα...ΕΧΩ θεμα με το οτι δεν μας δινει κλειδι σε ΚΑΘΕ σετ δωρων, και συνηθως μετα απο επαναφορα δεν υπαρχει κλειδι... Επισης οταν δεν υπαρχει κλειδι, δεν εχεις αλλη λυση απο το ξαναβρεις επαναφορα ή να ανοιξεις ολα τα δωρα για να ξαναβγαλει νεο σετ...θες...
  18. dio21

    Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2023

    Τι βλακεια? Προσπαθουμε ολοι -φανταζομαι- να μαζεψουμε το κλειδι της καθε μερας... ανοιγεις 5-6 δωρα και σου κανει αλλαγη τα δωρα η επαναφορα, και βλεπεις οτι δεν σου βγαζει κλειδι αναμεσα στα επομενα δωρα...τι κανεις? ρε δεν πατε καλα... επισης εχω απο την 2η μερα γεματα τα σεντουκια...τι δλδ...
  19. dio21

    Επιλυμένο ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ INNO GAME?

    Απο χθες το βραδυ περιπου στις 10, μεχρι και σημερα το πρωι, ειχα "αδυναμια συνδεσης" τοσο στο FoE, οσο και στο Forum...επισης διαπιστωσα μεσω του site της InnoGames, οτι δεν μπορουσα να μπω σε κανενα παιχνιδι της...σημειωνω οτι ολο το υπολοιπο δικτυο λειτουργουσε κανονικα... Ειχαμε καποιο θεμα...
  20. dio21

    Συζήτηση Η Ομαδοποίηση μονάδων είναι εδώ...(?)

    Το κλεισαμε το μαγαζι, βρε?
Κορυφή