Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. lolitaki

    Ιδέα Συμμαχίες στο ΠΕΣ

    Στα πεδία μάχης ή που θα μας ενοχλούν οι "συμμαχίες " ή που θα τις κυνηγάμε !! Και εξηγώ : έχω τύχει σε πεδία που η δικιά μου συντεχνία έψαχνε συμμάχους και τους έβρισκε ή δεν τους έβρισκε , είτε που η συντεχνία μου βαριαναστεναζε γιατί πολύ απλά πετυχαίναμε βράχους μπροστά με συντεχνίες που...
  2. lolitaki

    Αποχαιρετισμός !!

    Κάποια στιγμή λοιπόν πριν καιρό ξεκίνησε αυτό το όμορφο ταξίδι για μένα να γνωρίσω μία άλλη πλευρά του παιχνιδιού, μία πλευρά που μέχρι εκείνη τη στιγμή μου φαινόταν απλησίαστη, αυτή της διαχείρισης. Ξεκίνησε λοιπόν αυτό το ταξίδι χωρίς να γνωρίζω τίποτα που να αφορά το φόρουμ και όλο αυτό το...
  3. lolitaki

    Διαγωνισμός ιστορίας !!

    Καλησπέρα κορίτσια και αγόρια μου !!έχουμε νικητή που πραγματικά είναι και νικητής στις καρδιές μας !!οπότε τα διαμάντια που έχουν μπει ήδη στον λογαριασμό του πάνε στον cain !! ευχαριστω πολύ που μοιράστηκε την ιστορία του μαζί μας και συγχαρητήρια για τη δύναμη του στη δυσκολία που...
  4. lolitaki

    Διαγωνισμός ιστορίας !!

    Καλησπέρα παιδιά ο διαγωνισμός κλειδώνει μέχρι να ανακοινωθεί το όνομα του νικητή ευχαριστούμε για τη συμμετοχή!!!
  5. lolitaki

    Διαγωνισμός ιστορίας !!

    Το λαικ πηγαίνει στην δύναμη ψυχής να το μοιραστείς μαζί μας !!! Καλή δύναμη και κάθε ευκολία εύχομαι στον αγώνα της ζωής !
  6. lolitaki

    Διαγωνισμός ιστορίας !!

    Καλημέρα σε ολους!! Σήμερα επέστρεψα με έναν μίνι διαγωνισμό εξπρές για όλους εσάς που μου κάνετε συντροφιά εδώ στο φόρουμ !! Περιγράψτε μας την πιο ενδιαφέρουσα ιστορία που σας έχει συμβεί στο παιχνίδι !! Ένας από εσάς , που θα καταφέρει να συγκεντρώσει τα περισσότερα likes ή αντιδράσεις στην...
  7. lolitaki

    Φθινοπωρινός διαγωνισμός!!

    Ο διαγωνισμός θα πάρει μια μικρή παράταση για να έχουν και άλλοι ευκαιρία να συμμετέχουν !!
  8. lolitaki

    Φθινοπωρινός διαγωνισμός!!

    Όλα καλά παιδιά προχωράμε , έβαζα νούμερα για να μην μπερδευτω στο τέλος με την κλήρωση αλλά δεν γίνεται έτσι , θα το δω και θα σας ειδοποιήσω ! Συνεχίστε με απαντήσεις σαν να μην υπάρχω :p
  9. lolitaki

    Φθινοπωρινός διαγωνισμός!!

    Το καλοκαιράκι σιγά-σιγά θα μας αφήσει και φθινοπωρινές εικόνες θα μας κατακλύσουν μαζί με τη μυρωδιά το πεσμένων φυλλων και της υγρασίας! Όπως σχεδόν κάθε μήνα έτσι και τώρα είμαι εδω για να σας μοιράσω τα πολύτιμα διαμάντια μου σε : 5 τυχερούς που θα καταφέρουν να...
  10. lolitaki

    ΦοΈκδοτα

    Να κοιτάμε πάντα τι αφήνουμε ανοικτό , μκ μαζεματα και ότι μπορεί να λεηλατηθεί με οποιονδήποτε τρόπο.
  11. lolitaki

    ΦοΈκδοτα

    Ένα δίκιο το έχεις δεν μπορώ να πω .Δύο πράγματα δεν κατάλαβα . Γιατί να σβήσεις τον Θόλο σου στο 19 επίπεδο ( όσο Πλάκα και να κάνεις δεν θα το φτανες στο 19 θα το κρατούσες πιο χαμηλά). και δευτερο το έχουμε ξαναπεί πολλές φορές εδώ :Ο καθένας βλέπει το παιχνίδι από άλλη οπτική.Ειτε...
  12. lolitaki

    Συζήτηση Φθινοπωρινή Εκδήλωση 2020

    Αν τα χωράφια του ιβεντ τα τοποθετήσεις με τρόπο διαφορετικό από αυτόν που προτείνετε σαν σετ η επίθεση αυξάνει παρά πολύ ! Θέλει τρόπο όχι κόπο !
  13. lolitaki

    Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.187

    Σας δινουμε χρονο να ετοιμαστειτε !
  14. lolitaki

    Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.187

    Πάντα με τον καλό τον λόγο !!!
  15. lolitaki

    Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.187

    Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.187
  16. lolitaki

    Συζήτηση Διαγραφή Φόρουμ Συντεχνίας

    Προς το παρόν δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα, αλλά είναι κάτι που σκοπεύουμε να εφαρμόσουμε στις επόμενες αναβαθμίσεις του ΚΜ
  17. lolitaki

    Με θετικη αυρα θα ξεπερασουμε τον SARS–CoV-2 αρκει να προσεξουμε ολοι

    Μπράβο Τάλα μου πολύ ορθα όλα όσα ανέφερες και χαίρομαι που τα λέει άνθρωπος που είναι μέσα στα πραγματα !! Δεν είναι η στιγμή να αμφισβητούμε τι και πώς . Είναι η στιγμή να δείξουμε υπευθυνότητα και θα ήταν ακόμα καλύτερα αν γινόταν χωρίς τον "μπαμπούλα " του προστίμου. Υγεία σε όλους !
  18. lolitaki

    Εύγε Σας

    Έχει ξαναγίνει και παλιότερα όχι από τους ίδιους . Σήμερα είναι δύσκολη μέρα για όλη την κοινότητα ΦΟΕ αφού ένας παίκτης έφυγε τόσο νωρίς . Δεν σημαίνει ότι ότι είναι νόμιμο ειναι και ηθικό .
Κορυφή