Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Συζήτηση Αρένα PvP

    1. Από την ΑΡΧΗ της αρένας PvP έχω κτυπήσει μόλις 2 παίκτες, στην κατηγορία "μέχρι 2 εποχές πάνω σένα" κι έκτοτε (κοντά 40 μέρες τώρα) ΜΟΝΟ NPC!!! Είμαι στο Μέλλον. Θέλετε να μου πείτε ότι ΔΕΝ υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ παίκτης σε Ωκεάνειο και Εικονικό??? 2. Εκείνο το "ανανεώνεται κάθε 1η του μηνός" τι...
  2. Φθινοπωρινός διαγωνισμός!!

    70
  3. Αρένα PvP

    Καλησπέρα Συμπαίκτες. :) Μέχρι τώρα εγώ (απ' ότι έχω διαβάσει) γνώριζα σαν μάχες PvP (Player vs Player) τις μάχες της γειτονιάς! Τώρα αυτό αλλάζει και εκτός του ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥ (κατά την γνώμη μου) αυτόματου συστήματος μάχης, υποψιάζομαι και κάτι άλλο... :/ Υποψιάζομαι την κατάργηση των μαχών της...
  4. Βρες τις λέξεις!

    http://prntscr.com/t5tld1
  5. Συζήτηση Πεδία Μάχης Συντεχνιών

    Να προσθέσω απλώς την φωνή μου (κραυγή μου θα ήταν σωστότερο) στο απαράδεκτο (κατά την ταπεινή μου γνώμη) του να είναι μαζί Συντεχνίες των 10 ατόμων, με Συντεχνίες των 80 ή των 60! :( Η πολυπληθής Συντεχνία, με ένα μέσο όρο των 10 μαχών (που είναι εξωφρενικά εύκολες, ακόμα και στο αυτόματο) πάει...
  6. Ποιο είναι το Halloween Όνομα σου?

    Χρήστος Αύγουστος Dancing Pirate
  7. Ημέρα 1η

    3 διαφορές http://prntscr.com/nd91p3
  8. Συζήτηση: Χειμερινή Εκδήλωση

    Μάλλον δεν μπαίνεις στο παιχνίδι τακτικά φίλε/η μου. Εγώ το πήρα και τις ΔΥΟ φορές που εμφανίστηκε. ;)
  9. Συζήτηση: Χειμερινή Εκδήλωση

    Κατά την γνώμη μου, για να είναι επιτυχημένο ένα event θα πρέπει το τελικό Δώρο να είναι κάτι ολοκληρωμένο. Αυτό το σετ μου δείχνει ότι σχεδιάστηκε "στο πόδι". Εκτός αν κάποιος/α άλλος/η έχει βρει την λύση, που εγώ δεν έχω βρει. ;)
  10. Συζήτηση: Χειμερινή Εκδήλωση

    Αυτό ακριβώς λέω! Ότι σε αντίθεση με το Παλάτι του Μαχαραγιά ή/και το Συντριβάνι του Ελέφαντα, όπου κι αυτά μπορούσες να τα τοποθετήσεις όπως θέλεις και είναι ΠΛΗΡΩΣ λειτουργικό το σετ, στο συγκεκριμένο σετ ΔΕΝ έχουμε "λύση", που είναι (κατά την ταπεινή μου γνώμη) ένα σχεδιαστικό λάθος και (για...
  11. Συζήτηση: Χειμερινή Εκδήλωση

    Καλησπέρα. Έχει προσπαθήσει κάποιος/α, έστω και σε "πρόχειρο" να στήσει το Χειμωνιάτικο χωριό, έχοντας ΕΝΑ απ' το κάθε κτήριο και με τις διασυνδέσεις που ζητάνε τα κτήρια? Γιατί εγώ βλέπω πως είναι αδύνατον? Δεν το είχαν δοκιμάσει οι προγραμματιστές πριν βάλουν ΕΝΝΕΑ κτήρια? Αν κάνω λάθος...
Κορυφή