Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. vulder

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    Καλημέρα σας, πρόταση λοιπόν για μια επόμενη αναβάθμιση είναι να καταγράφεται στα πεδία ποιος έκανε την τελευταία μάχη και κατακτήθηκε ο τομέας γιατί πολλές παρεξηγήσεις έχουν προκύψει από αυτό...στον ΣΕΣ άλλωστε φαίνεται στο αρχείο κάτι τέτοιο γιατί όχι και στα πεδία λοιπόν;
  2. vulder

    Συζήτηση Forge Bowl 2021

    ευχαριστώ για την απάντηση αλλά η σελίδα της wiki με τις παραγωγές του κτιρίου της εκδήλωσης ανά εποχή θα έπρεπε να υπάρχει στην επίσημη σελίδα της εκδήλωσης ώστε να είναι πλήρως ενημερωμένοι όλοι οι παίκτες και όχι μόνο όσοι ρωτάνε στο φόρουμ... λεπτομέρειες για κάποιους ίσως
  3. vulder

    Συζήτηση Forge Bowl 2021

    γιατί δεν αναφέρετε τι ακριβώς δίνει το κτίριο της εκδήλωσης στο ανώτερο επίπεδο;
  4. vulder

    Συζήτηση Αναβάθμιση στην 1.195

    καλησπέρα αυτό είναι διορθώσεις σφαλμάτων που ναι μεν είναι αναγκαίο να γίνονται αλλά δεν αποτελούν ουσιαστική αναβάθμιση όπως για παράδειγμα να γνωρίζει ο παίκτης πόσους πόντους παράγει η πόλη του, τι εννοείς να κάτσω να μετρήσω τα κτίρια μου ένα ένα; να περάσει και η ώρα μου ε; ή να ξέρω...
  5. vulder

    Συζήτηση Mobile Chat

    καιρός ήταν παιδιά να εντάξετε το τσατ στα κινητά! πιστεύω πως θα βοηθήσει αρκετά στα πεδία κυρίως αλλά αυτό θα το δούμε στη πράξη... η Πέμπτη είναι κοντά... σειρά έχουν τώρα και άλλες αναβαθμίσεις για το κινητό όπως το να βάζουμε πόντους στις τεχνολογίες όπως στα κτίρια και όχι ένα ένα πόντο...
  6. vulder

    Συζήτηση Νέο Κέντρο Μηνυμάτων

    συμπληρώνω... η στήλη "κρυφό " τι νόημα έχει; κρυφό από ποιον; από μένα; αν καθίσει κάποιος στον υπολογιστή μου ή πάρει το κινητό μου δεν θα μπορεί να δει και τα κρυφά; θα μπορεί... άρα ποιο το νόημα να είναι κρυφά τα μηνύματα αν δεν υπάρχει η επιλογή να κλειδώνουν με κωδικό ή με πιν; κοντά στο...
  7. vulder

    Συζήτηση Νέο Κέντρο Μηνυμάτων

    οι αλλαγές πρέπει να είναι και λειτουργικές... εμείς καθίσαμε στη συντεχνία και το διαμορφώσαμε ώστε να είναι πιο εύχρηστο κάτι που θα μπορούσε να γίνει και από τους σχεδιαστές... πολύ μεγάλο παράθυρο που πιάνει όλη την οθόνη του κινητού και τεράστια πλαίσια κειμένου όπως και άβαταρ πολύ...
  8. vulder

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    ναι φίλε ξέρω να τα υπολογίζω αλλά στην πράξη δεν είναι απλό όταν ένας ανεβάζει κτίριο επιπέδου 69 για παράδειγμα και αμέσως μετά άλλος για επίπεδο 33 και μετά για επίπεδο 54 κοκ... είπαμε να κάνουμε τη ζωή μας μέσα στο παιχνίδι λίγο πιο εύκολη...και για την εξωτερική σελίδα γνωρίζω αλλά είναι...
  9. vulder

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    καλησπέρα στο παράθυρο για την ποντοδοσία των ΜΚ μπορεί να μπει στήλη όπου θα βλέπουμε πόσους πόντους πρέπει να βάλουμε ανάλογα με το 90% και μία ακόμα στήλη ανάλογα με το ποσοστό του Θόλου; Πολλοί παίκτες με Θόλο πάνω από 80 πρέπει να υπολογίζουν με κομπιουτεράκι τους πόντους όταν βάζουν στα...
  10. vulder

    Συζήτηση Νέο Κέντρο Μηνυμάτων

    μήπως κάνατε το παράθυρο να μετακινείται ή ζητάω πολλά;
  11. vulder

    Νέο παράθυρο μηνυμάτων

    δεν υπάρχει καθόλου ανανέωση στα μηνύματα από το κινητό, πρέπει συνεχώς να κλείνουμε το παράθυρο και να ξαναμπαίνουμε για να δούμε τι γράψαμε ή τι έγραψαν οι άλλοι κι αυτό είναι πρόβλημα ιδίως όταν βάζουμε πόντους σε μκ
  12. vulder

    Λίστα Ειδικών Κτιρίων

    προσπαθώ να δω την λίστα με τα ειδικά κτίρια αλλά δεν τα εμφανίζει, το μόνο που βλέπω είναι το παρακάτω Google Chrome χρησιμοποιώ http://prntscr.com/mzlp3m
  13. vulder

    Αναβάθμιση στην 1.141

    είναι καλό να διορθώνονται τα σφάλματα όπου εντοπίζονται αλλά την ταχύτητα απόκρισης στα κλικ του ποντικιού που έχει η έκδοση flash και ιδιαίτερα ο Explorer θέλουμε πολύ δρόμο ακόμα για να την φτάσουμε. Επίσης δεν υπάρχει καθόλου αυτή η αίσθηση του ''smoothness'' στον ΗΤΜL5, όλα τα παράθυρα...
  14. vulder

    Λίστα ειδικών κτιρίων

    στη σελίδα του wiki σχετικά με τα ειδικά κτίρια απουσιάζουν οι Αθλητικοί Ξενώνες
  15. vulder

    Αναβάθμιση στην 1.136

    πήγα και γω να λύσω αυτή την very complex διαπραγμάτευση και ζαλίστηκα! ζητάει από 9 αγαθά σε κάθε προσπάθεια χ5; παιδιά κάντε μια εισήγηση να αφαιρεθεί ή να ζητάει ένα λογικό νούμερο αγαθών (1-2) ακόμα και μια φορά την εβδομάδα να βγαίνει είναι πάρα πολλά αυτά που ζητάει εκτός από very complex...
  16. vulder

    Λειτουργία Ανοικοδόμησης

    λίγη υπομονή να το δούμε στη πράξη γιατί ακούγεται πάρα πολύ καλό!
  17. vulder

    Αναβάθμιση στην 1.132

    ο Θόλος Ινδαλμάτων επίπεδο 10 όταν είναι κινητοποιημένος δίνει 15 τυχαία αγαθά. Μέχρι χθες βάζοντας το βελάκι πάνω στο κτίριο βλέπαμε ποια αγαθά θα πάρουμε π.χ. 5 καφές, 5 χαρτί, 5 πίσσα Τώρα αυτό χάθηκε και δείχνει +15 Κρίμα να χάνεται η πληροφόρηση Το ίδιο συμβαίνει και με άλλα κτίρια...
  18. vulder

    Ταβερνα

    έχεις κάνει όλες τις αναβαθμίσεις του πατώματος στην ταβέρνα σου;
  19. vulder

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις σας δεν θέλω να το κουράσω περισσότερο αλλά όταν βγαίνεις πρώτος σε ένα τουρνουά με άλλους παίκτες, αυτό πρέπει και να φαίνεται, έτσι δεν είναι; Ίσως να είναι και λεπτομέρεια όπως λέτε όπως λεπτομέρεια είναι και το γραμματάκι που ξεφεύγει από ένα πλαίσιο και...
  20. vulder

    Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

    παιδιά καλησπέρα, βγήκα πρώτος στο τουρνουά πύργων και μόλις ξεκίνησε το επόμενο τουρνουά βλέπω άλλον παίκτη σαν πρωταθλητή, έγραψα στην υποστήριξη και μου απάντησαν ότι αυτό συνέβη επειδή άλλαξαν οι γείτονες. και τι σημαίνει αυτό; Χαλάτε όλη την ευχαρίστηση και την ηθική ικανοποίηση του...
Κορυφή